icon

Holky,ktere bydlite v patrovem domku.V cervnu se nam narodi prvni dite a mame dilema u postylky.Moje predstava byla mit 2 regulerni postylky-jednu dole v obyvaku a druhou nahore v loznici. Jak mate zkusenosti?

avatar

Já mám dřevěnou nahoře a cestovní dole 🙂 asi bych priste koupila regulerni drevenou i dolu. Ikdyz moje dite nepobude ani v jedne mic casu :D

21. bře 2019
avatar

Určitě něco mít i dole. Já mám cestovní ohrádku. Bez toho bych dole ani nemohla existovat 😉

21. bře 2019
avatar

Dole jsme měli kolibku

21. bře 2019
avatar

nahore jsme meli postylku a dole kos

21. bře 2019
avatar

Prvni byla postylka nahore, dole kosik na koleckach. Ted je kosik nahore a dole postylka. Mala spi se mnou, dole je casto v postylce bez pleny, muze se tam libovolne pretacet a jak zacne utikat, bude to i ohradka. 1

21. bře 2019
avatar

Nahoře i dole jsme měli postýlku u obou dětí a zpětně bych to ani jinak neudělala.

21. bře 2019
avatar

Postýlku jsme měli jen nahore.

21. bře 2019
avatar

Máme to jak píšeš, tedy dvě postýlky.

21. bře 2019
avatar

Měla jsem dvě i na 38m² 😀.

21. bře 2019
avatar

Tak měla jsem nahoře dřevěnou a dole cestovní.

21. bře 2019
avatar

Dole jsem měla kolébku

21. bře 2019
avatar

Já měla nahoře postýlku a dole kolíků. Po měsíci jsem ji ale přes den nechávala spát už jen v kočárku. Když začala lézt, tak jsem si dolů pořídila cestovní postýlku. Ale ne na spaní, ale na odkládání, když jsem.potrebovala doběhnout třeba ke kotli

21. bře 2019
avatar

Měla jsem 2 klasické postýlky i v bytě 😉

21. bře 2019
avatar

Obe drevene... Pozdeji dole postylka vystridala ohradka s matraci, pozdeji bez.

21. bře 2019
avatar

Ja mam dole klasicky houpaci stary kocar, muzu s nim popojizdet dle potreby, osvedcilo se mi to u male, tak to chystam i u maleho, muzu si pak s malym popojizdet dle potreby a mit ho stale na ocich a klidne ho vyvezt i na dvur, kdyz mi usne a budu chtit jit neco delat na zahradu...

21. bře 2019
avatar

Nahoře postýlka, dole košík na kolečkách. Košík byl pro mě jednou z nejužitečnějších věcí, které jsme pro prcka pořídili. Hodně mi usnadnil první půlrok

21. bře 2019
avatar

Nahoře dřevěná postýlka, dole cestovní.Dnes je malému 5 měsíců a cestovní postýlku používáme spíš jako ohradku na hraní,pokud ho tedy přemluvil,aby v ní alespoň chvíli byl 😀

21. bře 2019
avatar

Nahoře postýlka, dole koš (teď už ohrádka) 🙂

21. bře 2019
avatar

Holky,dekuju za vase zkusenosti.

21. bře 2019
avatar

Mame patrovy dum a dve postylky, jednu nahore a jednu dole. Nahore takovou hezci, co ladi s nabytkem v pokojicku a dole drevenou klasiku z ikei. Casem bude slouzit jako ohradka. A super, spokojenost.

21. bře 2019