Holky,ktere bydlite v patrovem domku.V cervnu se nam narodi prvni dite a mame dilema u postylky.Moje predstava byla mit 2 regulerni postylky-jednu dole v obyvaku a druhou nahore v loznici. Jak mate zkusenosti?
Určitě něco mít i dole. Já mám cestovní ohrádku. Bez toho bych dole ani nemohla existovat 😉
Dole jsme měli kolibku
nahore jsme meli postylku a dole kos
Prvni byla postylka nahore, dole kosik na koleckach. Ted je kosik nahore a dole postylka. Mala spi se mnou, dole je casto v postylce bez pleny, muze se tam libovolne pretacet a jak zacne utikat, bude to i ohradka. 1
Nahoře i dole jsme měli postýlku u obou dětí a zpětně bych to ani jinak neudělala.
Postýlku jsme měli jen nahore.
Máme to jak píšeš, tedy dvě postýlky.
Měla jsem dvě i na 38m² 😀.
Tak měla jsem nahoře dřevěnou a dole cestovní.
Dole jsem měla kolébku
Já měla nahoře postýlku a dole kolíků. Po měsíci jsem ji ale přes den nechávala spát už jen v kočárku. Když začala lézt, tak jsem si dolů pořídila cestovní postýlku. Ale ne na spaní, ale na odkládání, když jsem.potrebovala doběhnout třeba ke kotli
Měla jsem 2 klasické postýlky i v bytě 😉
Obe drevene... Pozdeji dole postylka vystridala ohradka s matraci, pozdeji bez.
Ja mam dole klasicky houpaci stary kocar, muzu s nim popojizdet dle potreby, osvedcilo se mi to u male, tak to chystam i u maleho, muzu si pak s malym popojizdet dle potreby a mit ho stale na ocich a klidne ho vyvezt i na dvur, kdyz mi usne a budu chtit jit neco delat na zahradu...
Nahoře postýlka, dole košík na kolečkách. Košík byl pro mě jednou z nejužitečnějších věcí, které jsme pro prcka pořídili. Hodně mi usnadnil první půlrok
Nahoře dřevěná postýlka, dole cestovní.Dnes je malému 5 měsíců a cestovní postýlku používáme spíš jako ohradku na hraní,pokud ho tedy přemluvil,aby v ní alespoň chvíli byl 😀
Nahoře postýlka, dole koš (teď už ohrádka) 🙂
Holky,dekuju za vase zkusenosti.
Mame patrovy dum a dve postylky, jednu nahore a jednu dole. Nahore takovou hezci, co ladi s nabytkem v pokojicku a dole drevenou klasiku z ikei. Casem bude slouzit jako ohradka. A super, spokojenost.
Já mám dřevěnou nahoře a cestovní dole 🙂 asi bych priste koupila regulerni drevenou i dolu. Ikdyz moje dite nepobude ani v jedne mic casu :D