V televizi běží reklama na "de-press"
Dítě:"to bys asi..... potřebovala"😂
Ti jsou drzí 😀 a jak je to hned napadne 😀
Dcera byla na silvestra dlouho vzhůru a přišla zrovna do obýváku když byla v tv reklama na arginmax a hrozně jí zajímalo na co je a ptala se manžela zda to taky užívá 😂😂
Ale tak asi by se něco takového šiklo. 😀
"Mami divej. Kaufland ti věnoval celou dvojstranu". 🤦♀️🤦♀️🤣
U logopedky:
" Co vidíš na obrázku???"
"Emmmmm"
"Mamka to určitě pije každý den"
"Jooo, rum" ☝🤦♀️
Byla to káva 🙄🙄🤣
@vlaxyz 😀 Mně včera řekla nejstarší, že se mi dneska staví aspoň pro vaječňák do kafe, ať nejsem protivná, že si moc dobře všimla, že mi došel, prý to nejde přehlédnout a nemusí tu lahev ani vidět...
@pavjana to i Voldemort. A neustále mě v obchodě upozorňuje, když má víno žlutou cenovku. Přede všema a dost nahlas. 🤦♀️🤦♀️🤣🤣
@oveckaluky vítej v klubu anonymních alkoholiků. ❤🤣
@vlaxyz Si vzpomínám, když bylo holkám asi 12 a 7 a přišly domů naštvané, že mi chtěly koupit ke dni matek ovocné pivo, a prodavačka jim ho neprodala, ani když jí řekly, že je to k svátku, a že ho miluju... v té době jsem si ho dávala občas na výletě. 😀
@vlaxyz Tak ale uznej, že rum je daleko lepší na procvičování výslovnosti než káva 😂🙈
Dcera ve skolce ucitelkam vykladala, ze piju a pak zvracim 🙏🏾🙏🏾🙈🙈 Samozrejme se me na to jedna uc. ptala🤣🙈
Mam leky ktere spatne snasim a zvracim po nich a vzdy kdyz to na me prijde, tak mi manzel rychle nese sklenici vody, napiju se a zvracim 🙈🙈🙏🏾🙏🏾
Ještě je reklama na magnézko, že na zklidnění, syn taky říkal, že "to by si měla kůpit mamka" 😅
@petrajirka89 Ježíš. To bez debat 🤣🤣🤣🤣🤣
@vlaxyz 🤣🤣🤣
Dneska pobavila nejmladší 😀 Jsem zaslechla prd, tak jsem se podivala smerem odkud zaznel a.muž "to Ela, kakala dneska už?" A malá na to "to ne Eli, hmhm táta." 😂😂😂
@oveckaluky já se takhle vždycky dozvim jakej notor je muj ex 😂 To je "mami uz vim co by si koupil táta, plzeň za 25, to by si koupil aspoň 3 kqrtony a tulamorka za 299 tech by vzal aspoň 5 a tohle víno by si dali s tetou 😂😂😂

😂 mě zase nedávno dcera upozorňovala ze v televizi ukazuji prášek na bolení hlavy, ať vím co si koupit