icon

Včera na Slavících vystupovala Ewa Farna s písničkou Tělo. Už jsem viděla klip, ale na živo to bylo daleko daleko silnější. Viděly jste? Myslím, že toto téma je pro dalši generace žen a holčiček hodně důležité.❤️

avatar

Ona je naprosto skvělá

20. lis 2021
avatar

A mě se teda zrovna tahle vůbec nelíbí.

20. lis 2021
avatar

Ewa mi je sympatická, má super hlas, ale zrovna tahle písnička mi leze příšerně na nervy.

20. lis 2021
avatar

Tahle písnička se mi vůbec nelíbí. Jinak mám její tvorbu docela ráda.

20. lis 2021
avatar

Klip je úžasný ❤️ Má ho rada i moje 6 letá. Vysvětlila jsem ji i o čem je ❤️ A text je pravdivý na 100%.

20. lis 2021
avatar

Ewu Farnou nemusím, ale tahle písnička mě chytla za srdce...nebo možná spíš za tělo.🙊 Je to moje téma (a vím jistě že nejen moje).

20. lis 2021
avatar

Poselství skvělé, vizuál klipu perfektní. A přesto se mi to jako písnička hrozně nelíbí ☹

20. lis 2021
avatar

Text je super, ale jako písnička se mi to nelíbí 🤷🏻‍♀️ Mám ráda její písničky, ale tuhle ne no

20. lis 2021
avatar

Ta pisnicka je z muzikalniho hlediska neskutecne priserna. Za poselstvi ovsem tleskam.

20. lis 2021
avatar

Když si odmyslíme hloubku textu, tak pokud ji slyším, tak ji přepínám, melodický je fakt otřesna.

20. lis 2021
avatar

Hudebně je pro mě taky hodne zvlastni..ale poselstvi je nadherne

20. lis 2021
avatar

Hudebně se mi nelíbí, ale myšlenka je super

20. lis 2021
avatar

Líbí se mi víc polska verze téhle písničky. Nějak líp mi to zní 🙂

20. lis 2021
avatar
20. lis 2021