Včera na Slavících vystupovala Ewa Farna s písničkou Tělo. Už jsem viděla klip, ale na živo to bylo daleko daleko silnější. Viděly jste? Myslím, že toto téma je pro dalši generace žen a holčiček hodně důležité.❤️
A mě se teda zrovna tahle vůbec nelíbí.
Ewa mi je sympatická, má super hlas, ale zrovna tahle písnička mi leze příšerně na nervy.
Tahle písnička se mi vůbec nelíbí. Jinak mám její tvorbu docela ráda.
Klip je úžasný ❤️ Má ho rada i moje 6 letá. Vysvětlila jsem ji i o čem je ❤️ A text je pravdivý na 100%.
Ewu Farnou nemusím, ale tahle písnička mě chytla za srdce...nebo možná spíš za tělo.🙊 Je to moje téma (a vím jistě že nejen moje).
Poselství skvělé, vizuál klipu perfektní. A přesto se mi to jako písnička hrozně nelíbí ☹
Text je super, ale jako písnička se mi to nelíbí 🤷🏻♀️ Mám ráda její písničky, ale tuhle ne no
Ta pisnicka je z muzikalniho hlediska neskutecne priserna. Za poselstvi ovsem tleskam.
Když si odmyslíme hloubku textu, tak pokud ji slyším, tak ji přepínám, melodický je fakt otřesna.
Hudebně je pro mě taky hodne zvlastni..ale poselstvi je nadherne
Hudebně se mi nelíbí, ale myšlenka je super
Líbí se mi víc polska verze téhle písničky. Nějak líp mi to zní 🙂
Ona je naprosto skvělá