Zlomila jsem mop o manžela 😅dobře,o manžela to nebylo,ale mop jsem zlomila. Proto potřebují nějaký nejlépe ocelový,co vydrží nápor dvou dětí a chlapa na podlaze😅
Doteď jsem měla Leifheit,ale vydržel dva a půl roku a šel. Doporucite nějaký lepší,který opravdu dobře umývá?
Jednoznačně Vileda. Nehledě na reklamu, je to fakt top 🙂
Mám už 3 Roky viledu a nedám na něj dopustit.
Vileda už 3 roky a nedám na ní dopustit 😊
Taky máme už něco nad 3 roky viledu a je úžasná. Máme takový ten placatý konec (ne ty třásně) a nemůžem si ji vynachválit 🙂
Mě se zlomila i ta Vileda.
Já mám Viledu 7 let a furt drží
Já mám třetí rok Viledu a na kontě dva zlomené 😀 Asi moc uklízím 😀 😀
Vždycky se to zlomilo v té spodní části tyče (ne v kloubu), kde je spojka, ale nic se nešroubuje.
Taky jsem měla nejdřív leifheit a zlomil se. Teď necelý rok vileda a taky se zlomila 😀🙈 manžel měl aspoň argument, ze moc uklizim. Nakonec jsme pořídili parní mop s vysavacem od Rowenty a to je teprve pecka 👌 polovina času.
Zlomila jsem už leifheit i viledu, ale pak mi šikovný tatínek nasadil mop od viledy na obyč dřevěnou násadu koupenou v železářství za pár korun a ta drží perfektne🙂
Já mám nejraději parní mop od karcheru
@stratford
@veronika917
Já bohužel parni mop mít nemohu, v polovině bytu máme dřevěné parkety😏😏😏
@tereza2016h píšou, ze minimálním množstvím páry je vhodný i na parkety...ale tohle jsem řešit nemusela, tak nevím jak je to doopravdy.
Mám od Spontexu teda jen od vánoc ale z těch co jsem měla asi za mě zatím nejlepší je to ten kulatý sice padne trochu víc vody, ale vytírá se jen čistou špinavá jde mimo a hlavně brzo je suchá podlaha