Vyborny.. Cekam dva baliky do ruky a prijde zprava ze si je mam vyzvednout na poste... Hlavne ze to mam zaplaceny... 😡
Pošta je neuvěřitelná. Taky balíčky do ruky jen k vyzvednutí na poště, kdo by to přece doporučoval domu, ne 😕. A pak zaslaný balíček vyzvednutý už týden a ve sledování zásilky je stav k vyzvednutí 🤔
Tam ti je taky daji do ruky, ne? 😂
Ale taky me ted nastvali. Pres tyden cekam doporuceny balicek, nedal se dohledat a vcera ve schrance vyzva, ze je na poste. A to jsem tam dve hodiny pred tim byla a nikdo o nem nevedel.
Zadej si v track&trace zadost o opakované doručení. Když balukari nestihaj, tak ukládají rovnou na poste. Ale když si das žádost o opakovaně doručení, privezou to. Vetsinou hned druhy den.
Já jsem měla objednané zimní boty. Paní mi je poslala. Lísteček nic. Pošta že taky nic a nakonec mi paní psala že ji balíček pošta vrátila zpátky bez udání důvodu. Tak že mi to musela na svoje náklady poslat znovu. Tak snad po 14 dnech dorazí.
Tak mě před týdnem napsal eshop, že zboží předali dopravci a dneska mi psala pošta, že převzali balíček a termín doručení upřesní 😂
Bud rada, ze si muzesnten balik aspon vyzvednout 😀 je tu plno lidi, kteri maj balik "na ceste" a trnou, jestli se stihne do Vanoc dorucit 🙂
Ber to pozitivně. Lepší teď vyzvednout na poště než obdržet do ruky po Vánocích. 😉
Taky jsem měla balík, schválně jsem si jej nechala poslat domu ať netaham 6 kilo a volali z pošty,že balík došel natržený, že se na něj musím dojít podívat na poštu eventuálně převzít takže jsem ho stejně smýkala v rukách
@werumka ja tam prave volala a bylo mi receno ze balicku je hodne takze to rovnou vozeji na postu, v tom pripade nechapu ze si nechaji zaplatit balik do ruky.. Kdybych to chtela na postu tak si to dam tam ale mam doma mimco a cekat s nim hodiny na poste nechci, proto byl balik do ruky...
Ale smutny je ze to je fakt vsude stejny.. 😡
To je ještě dobrý. Já měla na poště měsíc balíček, nikdo tu nebyl, nebyla ve schránce ani jedna výzva ze tří a poslali ho zpátky, dozvěděla jsem se to až potom. Teď je ten samý balíček na poště víc než týden a situace se opakuje... Jestli mi ho nevydají a budou tvrdit, že tam žádný nemají, asi jim už nakopu. Máme tu s poštou věčně problém.