icon

Zaujalo me tohle jidlo 🙂) uhodnete, jak se jmenuje? 🙂)

avatar

urizlej pindour? 😂

2. pro 2019
avatar
apacheee
AMBASADORKA

Vyvrhle střevo a mrtvý pták😂

2. pro 2019
avatar

No uvidime do vecera jestli nekdo pozna 🙂))) treba ho nekdo z vas dela

2. pro 2019
avatar

To asi nebude nepovedená vinná klobása, co? No vypadá to nechutně 🙈

2. pro 2019
avatar

Popravdě? Nevím co to je ale zvedl se mi dobře žaludek😂

2. pro 2019
avatar

To je to ciganske jidlo ne?? Strevo plnene bramborakovym testem

2. pro 2019
avatar

Kazdopadne to vypada jako hodne unavena predkožka :D

2. pro 2019
avatar

Čur*k s bramborama 😂😂😂

2. pro 2019
avatar

@aiky33 🤣😂🤣

2. pro 2019
avatar

@aiky33 teď jsem se poprskala čajem!!!😅Ale napadlo mě to samé...

2. pro 2019
avatar

@aiky33 ale takovej postarsi🤣

2. pro 2019
avatar

Je to dost nechutný

2. pro 2019
avatar

@sluune já už dlouho naživo neviděla takže mi přijde celkem v pohodě 😂😂😂

2. pro 2019
avatar

@aiky33 🤣🤣🤣 No hele nechces ho takhle videt😂😂

2. pro 2019
avatar

@sluune 😂😂😂 ale asi si to stáhnu jako vyhruznou fotku do budoucna 😄

2. pro 2019
avatar

@aiky33 pro porovnani jo🤣🤣

2. pro 2019
avatar

🤣🤣🤣

2. pro 2019
avatar

já snesu hodně, ale tohle je konec 😂😂😂

2. pro 2019
avatar

To (ho) bych do pusy nedala 🤣

2. pro 2019
avatar

@pettysek ten by se ti tam ani nevlezl... Nebo? 😂😂😂

2. pro 2019
avatar

@tinaprofi hele ale to chce nápovědu....aspoň z který země to je? 😀

2. pro 2019
avatar

@aiky33 Nevlezl,a to je dobře 😃

2. pro 2019
avatar

Haggis? 🙂

2. pro 2019
avatar
Autor komentář smazal
avatar

Jmeno toho jidla 🙂)

2. pro 2019
avatar

Nejmenuje se to Goja? Varene plnene veprove strevo

2. pro 2019
avatar

@bunny06 bingo

2. pro 2019
avatar

@tinaprofi Ooo, diky😁Kamaradka brigadnicila kdysi v Muzeu romske kultury.

2. pro 2019
avatar

@bunny06 😅

2. pro 2019
avatar

@bunny06 fuj😂😂

2. pro 2019
avatar
2. pro 2019
avatar

Goja

2. pro 2019
avatar

Ať to je co to je, vzhledem to chuťový buňky určitě nenavnadí😂🤢

2. pro 2019
avatar

Ja z tohodle duvodu nesnasim i veprovou panenku 😀

2. pro 2019
avatar
2. pro 2019
avatar

Hmm, nařezat na plátky a sežeru to....

2. pro 2019
avatar

Takhle neeeee 😆

2. pro 2019
avatar

Jdu blejt🤮

2. pro 2019
avatar

Hele, ale teď jsem trochu googlila a náhodou- upečené/smažené...není problém. Tohle na obrázku nevypadá vůbec vábně, ale jinak...

2. pro 2019
avatar

@billythekid oni to někteří maj rádi prej nepečený 🙂)))) tvl jestli mi ho strčíš do huby, tak už ti nikdy nedám pusu 🙂))))

2. pro 2019
avatar

@tinaprofi víš jak, proti gustu... 😆 Ale takhle teda ne 🤪

2. pro 2019
avatar

To je hnus velebnosti,du blejt...

2. pro 2019