Vyvrhle střevo a mrtvý pták😂
No uvidime do vecera jestli nekdo pozna 🙂))) treba ho nekdo z vas dela
To asi nebude nepovedená vinná klobása, co? No vypadá to nechutně 🙈
Popravdě? Nevím co to je ale zvedl se mi dobře žaludek😂
To je to ciganske jidlo ne?? Strevo plnene bramborakovym testem
Kazdopadne to vypada jako hodne unavena predkožka :D
Čur*k s bramborama 😂😂😂
@aiky33 teď jsem se poprskala čajem!!!😅Ale napadlo mě to samé...
Je to dost nechutný
já snesu hodně, ale tohle je konec 😂😂😂
To (ho) bych do pusy nedala 🤣
Haggis? 🙂
Jmeno toho jidla 🙂)
Nejmenuje se to Goja? Varene plnene veprove strevo
Goja
Ať to je co to je, vzhledem to chuťový buňky určitě nenavnadí😂🤢
Ja z tohodle duvodu nesnasim i veprovou panenku 😀
Goja
Hmm, nařezat na plátky a sežeru to....
Takhle neeeee 😆
Jdu blejt🤮
Hele, ale teď jsem trochu googlila a náhodou- upečené/smažené...není problém. Tohle na obrázku nevypadá vůbec vábně, ale jinak...
@billythekid oni to někteří maj rádi prej nepečený 🙂)))) tvl jestli mi ho strčíš do huby, tak už ti nikdy nedám pusu 🙂))))
@tinaprofi víš jak, proti gustu... 😆 Ale takhle teda ne 🤪
To je hnus velebnosti,du blejt...

urizlej pindour? 😂