Mam stejne sny! Moc se mi libi hodne lidi u stolu, jidlo, smich, koledy... moc bych si to prala ☺️
Jinak mam podobne vanocni hrnecky z Pepca z lonske kolekce. Jeste nepouzite, cekaji v krabickach a letos poprve budou v akci! 😊
23. lis 2020
Hrneček je Pepco?
Něco takového sháním 🙂
23. lis 2020
tratatundra
autor@patypresdevaty Ano, je to Pepco. Prodává se v sadě s tím vrchnáčkem a sitkem na čaj.
23. lis 2020
tratatundra
autor@1lenuska1 Já mám i loňské. 😝 Zjišťuji, že si na nich asi ujíždím.
23. lis 2020
tratatundra
autor@gracinka7 Děkuji, jak jsem psala výš, je z PEPCO :P
23. lis 2020
Teda ty hrníčky jsou fakt nádherné. Ty bych asi potřebovala 😅
23. lis 2020

Ten hrníček je nádherný 😍