30 dní do Vánoc? Čas na vytvoření vánoční atosféry! Dnes jsem dokoupila poslední potřebné věci na vytvoření adventního věnce, pár drobností na dotvoření přáníček a po v týdnu jdu na to! Kupodivu se těším snad víc, než kdykoliv dříve. Můj sen byl vždycky slavit Vánoce jako v těch amerických filmech s celou rodinou a letos nás u štědrovečerného stolu bude 8!!! Což je pro někoho pořád málo, pro mě je to téměř celá rodina! <3 Neskutečně se na to těším!
Mam stejne sny! Moc se mi libi hodne lidi u stolu, jidlo, smich, koledy... moc bych si to prala ☺️
Jinak mam podobne vanocni hrnecky z Pepca z lonske kolekce. Jeste nepouzite, cekaji v krabickach a letos poprve budou v akci! 😊
Hrneček je Pepco?
Něco takového sháním 🙂
@patypresdevaty Ano, je to Pepco. Prodává se v sadě s tím vrchnáčkem a sitkem na čaj.
@1lenuska1 Já mám i loňské. 😝 Zjišťuji, že si na nich asi ujíždím.
@gracinka7 Děkuji, jak jsem psala výš, je z PEPCO :P
Teda ty hrníčky jsou fakt nádherné. Ty bych asi potřebovala 😅

Ten hrníček je nádherný 😍