Celý den poslouchám komplimenty, jak mám hezké šatičky. 😊 Tak se pochlubím i tady. Z #pepco, jako za pusu. (Čti 250,-)
tratatundra
autor@herminka Tak to taky není špatný... Já jsem pro ty šaty také musela 100 km :D
17. čer 2021
Máme je s dcerou obě dvě 😁
17. čer 2021
tratatundra
autor@ee.liska Boží jsou. <3
17. čer 2021
já tam do dámského oddělení ještě nekoukala.. Ale asi to přehodnotím.
17. čer 2021
Tak nějak tuším, že to nebudou hlavně hezké šaty, ale šmrncovní a krásná nositelka v nich👍
17. čer 2021
Mám je taky😃😃
Jen jsou mi trochu větší, tak je budu asi stahovat a možná i zkracovat
17. čer 2021
tratatundra
autor@2hanah Oooch, děkuji <3
18. čer 2021
tratatundra
autor@denny27 Naštěstí, u tohohle typu ani větší nevadí.
18. čer 2021
Tak ty uz asi nikde nesezenu, ze? ☹
18. čer 2021
tratatundra
autor@psya Těžko říci... Za pokus to stojí...
19. čer 2021

Ty jsou zase krásné! Byla jsem teď v polední pauze v Pepcu, chtěla jsem ulovit ty džínové šaty z minulého postu, ale nepotkala jsem tam snad ani jedny šaty ☹ Zato jsem koupila takový fajn top k sukni do práce.