icon

Celý den poslouchám komplimenty, jak mám hezké šatičky. 😊 Tak se pochlubím i tady. Z #pepco, jako za pusu. (Čti 250,-)

1
avatar

Ty jsou zase krásné! Byla jsem teď v polední pauze v Pepcu, chtěla jsem ulovit ty džínové šaty z minulého postu, ale nepotkala jsem tam snad ani jedny šaty ☹ Zato jsem koupila takový fajn top k sukni do práce.

17. čer 2021
avatar

@herminka Tak to taky není špatný... Já jsem pro ty šaty také musela 100 km :D

17. čer 2021
avatar

Máme je s dcerou obě dvě 😁

17. čer 2021
avatar

@ee.liska Boží jsou. <3

17. čer 2021
avatar

já tam do dámského oddělení ještě nekoukala.. Ale asi to přehodnotím.

17. čer 2021
avatar

Tak nějak tuším, že to nebudou hlavně hezké šaty, ale šmrncovní a krásná nositelka v nich👍

17. čer 2021
avatar

Mám je taky😃😃
Jen jsou mi trochu větší, tak je budu asi stahovat a možná i zkracovat

17. čer 2021
avatar

@2hanah Oooch, děkuji <3

18. čer 2021
avatar

@denny27 Naštěstí, u tohohle typu ani větší nevadí.

18. čer 2021
avatar

Tak ty uz asi nikde nesezenu, ze? ☹

18. čer 2021
avatar

@psya Těžko říci... Za pokus to stojí...

19. čer 2021