Juuuu🤩 Když ho tak vidím,tak se asi vykašlu na nějaký věnec z polystyrenu a udělám taky na tomhle kolečku
26. lis 2020
Krásný!❤️
26. lis 2020
tratatundra
autor@bessinka
@ivakalinova Děkuji, holky 🙂
@denny27 Já ho takhle dělám už třetí rok po sobě a nějak se mi do jiného ani nechtělo.
26. lis 2020
Hezké🙂)
26. lis 2020


krásný