icon

Letošní. 😍 Už čeká na neděli.

avatar

krásný

26. lis 2020
avatar

Juuuu🤩 Když ho tak vidím,tak se asi vykašlu na nějaký věnec z polystyrenu a udělám taky na tomhle kolečku

26. lis 2020
avatar

Krásný!❤️

26. lis 2020
avatar

@bessinka
@ivakalinova Děkuji, holky 🙂
@denny27 Já ho takhle dělám už třetí rok po sobě a nějak se mi do jiného ani nechtělo.

26. lis 2020
avatar

Hezké🙂)

26. lis 2020