Ve velkém testujeme hru Zkroucení červi, která mi padla do košíku včera spolu s Plným kurníkem, jelikož jsou od jednoho výrobce (Kukuryku), tak jsem si slibovala hodně (po vašich recenzích Kurníku). Za mě lepší než Kurník a nemusí se u ní přemýšlet. 🤣 To je poslední dobou, u mě, garance úspěchu. Je libo recenzi?
Chystám se na ni 🙂 jen teď máme Pepco daleko 😔 mám úplně absťák 🥺😂
sem s recenzí - hra, u které se nemusí přemýšlet a dá se zahrát než se dítě vzbudí, to jsou mé sny 😀
Cože? Že se nemusí přemýšlet?to rozhodně musí oproti kurníku, který naše pětiletá zvládá ale tohle mocné,je to tezky
@michalusenka Myslím,že dospělí moc nemusí... 🤣 Děti ty si ty mozkovny asi potrápí. 🤪
Prosím prosím projak staré dítko hra je?
@lcn162 doporučený věk je od 5 let, ale my hrajeme i se 3 a půl letým. Sice ne úplně podle pravidel, ale hrajeme.

Take mame a super👍🏻