Holky, s Covidem a dušností...jak dlouho Vám trvalo než dušnost přešla? Já nemám kašel, nemám teplotu, ale ráda bych se už pořádně nadechla (občas mám pocit, že se mi už z toho motá hlava). Většinou přes den je to v pohodě, ale v podvečer to začne. Mám ji teprve od pondělí (Covid potvrzen ve středu). Jsem tedy alergik, tak to tomu asi moc nepomáhá... a předpokládám, že na to asi nic není, co? Krom otevřeného okna 🤦♀️
U mě to trvalo přes měsíc.
Pokud to bude stále stejné i po uplynutí infekční doby, nechala bych si vystavit žádanku na rentgen.
@celaskon87 a jak poznat ze prosla infekcni doba?
Dva měsíce. Nejhorších bylo asi prvních 14 dní. Rentgen v poradku.
A nemela jste zadne dalsi priznaky?
Člověk je považován za infekčního 10 dnů od pozitivního testu, pak už virus nevylučuje.
@balzhi
Dusnost 5dni
Až 15 den se mi ulevilo... strikala jsem ventolin, večer stoptusin a fenistil
Velkou dušnost víc jak týden, ale do teď kašlu a to mi skončila karanténa 4.12.,včera jsem byla na odběry a rentgen, protože mě pořád bolí na hrudi a vyfasovala jsem antibiotika, mám v těle zánět.
Tehotna 11dni,ale prubeh jsem mela horsi
Já jedu třetí týden a hlava se mi motá pořád i se mi hůř dýchá, ale to ne každý den.
Zkusila bych inhalator