icon

Maminky prosím nedaly by jste tipy na auta, která mají vzadu tři plnohodnotná místa (na tři sedačky)? Díky moc 😉

avatar

S dovolením se háčkuji ☺️

18. dub 2019
avatar

No to je dotaz spíš na tatínky. VW touran nebo citroen jumpy🙂

18. dub 2019
avatar

Kolegyně má VW Sharan

18. dub 2019
avatar

My máme VW Sharan 👍👍👍

18. dub 2019
avatar

Citroen C8🙂.

18. dub 2019
avatar

My máme Toyotu Verso.

18. dub 2019
avatar

Známá pořizovala Citroen Kaktus 🌵

18. dub 2019
avatar

Peugeot 5008

18. dub 2019
avatar

Vendul?? Bude 3ti? My máme vw caddy a máme ozkousene 2 sedačky a podsedak( i 1 auto prodáváme)

18. dub 2019
avatar

Ford s-max, galaxy, mercedes S

18. dub 2019
avatar

VW Sharan, Touran, Caddy.

18. dub 2019
avatar

Renault Espace.

18. dub 2019
avatar

Máme Ford Galaxy. Jednou jsem vezla vzadu dvě sedačky a dospěláka a úplně v pohodě. Hafo místa 🙂

18. dub 2019
avatar

@gambrinuska Leni nééé to v dohlednu néé 😀. Ale vozím teď často synovce a občas rádi vezmeme babičku a nějak se prostě už nevejdeme :-/ tak chci pokukovat 🙂 (i kufr by se větší hodil 😀 )

18. dub 2019
avatar

Prý Citroën Berlingo

18. dub 2019
avatar

Měli jsme Berlingo, teď máme VW Sharan, což je v podstatě identický auto jako je Ford Galaxy.

18. dub 2019
avatar

Mame peugeot 5008..

18. dub 2019
avatar

@vendulak pokud jen 3 , tak doporučuji vw touran ... my měli 7místného tourana, ale na 4 děti a dávali jsme ho teď pryč a koupili vw caravellu , v touranu pro mě je jsou pak ty 2 zadní místa ve 3. řadě jakoby v kufru (když je 7místné) dost nebezpečná, máme tady blbé odbočování, kde už bylo x hnusných nehod, kdyby někdo vrazil dozadu, tak ani nedomýšlet ... pokud děti jen 3 nebo 2 děti a babičku, je to super auto a držák 🙂

19. dub 2019
avatar

Caddy, Alhambra, Galaxie, Sharan, Transporter, mozna i Berlingo a jemu podobna auta (Fiat Doblo, Peugeot atd.)

19. dub 2019