Muzou mi prosim znalkyne rict vcem je spatna krosna na vylety ? Dik 😉
Beru popkorn a zapínám upozornění 😂😂😂 tohle bude podívaná 😂😂😂
V čem by měla být špatná? Komu vyhovuje tak je dobrá né? To ti řekla tchýně že je špatná né? 😂👏
Díte tam neni ve správne ergo poloze a hlavne se obavám ,ze bude vrcholne nepohodlna pro nosiče krosny .
@jedna_krasomila a v kocarku je dite v ergo poloze ? 🙂
@veronicka89 Hele a proc si vlastne neudelas co sama uznas za vhodne ,kdy se evidentne ptáš jenom aby ses mohla dohadovat ? Ja ti odpověděla proc se obecne nedoporučuje a jak s tou informaci naložis se ciste tvá vec 😄
@vlaxyz a nám popkorn došel ☹ jedině že bych tu kukuřici vybrala morčeti ze žrádla..
@jancapatrol 😂😂😂 tak ale pohni, za chvíli to začne! 😂😂
@vlaxyz no jo,ale to bych to morče musela jet koupit 🙂
@jancapatrol jeeežiš a sousedi nemají?? 😂😂😂
Nejsem znalec, ale do krosny jsme holky dávaly, až když chodily. Většinou v ní byly chvíli, když se šlo horším terénem, také tam po obědě cca hodinu spaly. Ale máme super a drahou Deuter Kid Comfort III, která je dobrá pro nosiče (před dětmi jsme chodili s klasickou krosnou, je tam stejné polstrování, jen to těžiště je trochu posunuté) i pro dítě (pod hlavou je polštářek na opření, nohy se také dají zapřít).
Ale jak jsem psala výše, nedala bych tam dítě, které nechodí, nejde je tam vrazit na x hodin, kvůli krevnímu oběhu apod.
@vlaxyz barák plnej důchodců,já se na ně bojím zazvonit,to bych to tu celý propásla
No me prave o to jde ze kazdy neco nelde doporucuje ... a proste v podstate pokud se vybere krosna ve ktete 2lete dite hezky sedi ... prijde mi to mnohem mensi zlo nez deti v tech neodpruzenych hroznych kocarcich kdyz se s nimi jezdi normalne po meste a kostkach apod 🙂 ze prave proc se tim nekdo nezabyva ... ale jak nekdo slysi jrosna hned je vsechno spatne ackoliv nemusi byt 🙂
No já bych se zamyslela nad váhou té krosny a vzala hlavně to v potaz - čistě můj názor
Co je spatne na krosne? Pro treba dvoulete dite, ktere sedi?
Ergo polohu teda u tak stareho ditete asi neresim, jako u novoska v satku, nebo kojence v nositku...
Nam treba vylozene nesedla, ani synovi ani nosici -- hodina byla mezni, pak uz se maly vrtel a chtel ven, byl to tezky neprakticky zgerb, drelo to ramena... Ale vim, ze spousta lidi s tim spokojena je, asi je to individualni.
Kazdopadne pokud vim, tak v nosicich skupinach se krosny zavrhuji, ze nejsou ergonomicke, my ji dali pryc, bo nebyla pohodlna. Zlate Kibi🙂
Velký problém u nich je to, když dítě usne, nemá si jak pořádně opřít hlavičku. Pár děti jsem takhle viděla a vypadalo to fakt příšerně. Navíc je to těžký jako kráva a i pro nosiče dost nepohodlné

Myslim ted krosny pro starsi deti ktere v krosne sedi