Já to po prvním dílu vzdala, přišlo mi, že se na to nedá koukat 🙈
Já nevím, jako dobrý ale ta hlavní postava mi přišla divná, ani ne nesympatická ale prostě divná :D
Myšlenka dobra ,zpracování nevím …🙈ale dokoukala jsem
Zpočátku mi to její koukání vytrestenyma ocima, mimo jine mimiky přišlo blby, po case jsem zjistila, ze celá ta hruza JE jenom v tom jejim pohledu. Jen nepochopitelne pro me byla hodna ta mala, nezlobila, nemwla skoro zadny potreby
Dokoukala jsem, ale moc mě nenadchlo…na Netflixu je mnohem lepších seriálů.
Viděla jsem minulý týden a líbilo se mi to.
Mě se to líbilo .. prislo mi to takový ze života 😀 ale děsně mě vytocila když nebyla s tím chlapem co ji pomáhal 🙈
@lv Ja už jsem myslela že jsem jediná ...🤣s těma očima...úplně mi to vadilo....
Líbilo se mi to. Jen hlavní hrdinka jsem obcas mela plne zuby... Ale jinak super
Taky jsem nedokoukala, mnohá její rozhodnutí mi přišla hrozně nepochopitelná.
Myslím, že některé ty rozhodnutí, chování byly spíš o tom, že se na ni podepisuje minulost, ač si to ona ani ostatní nepřiznají. Mě se líbila ta myšlenka, že nefunkčnost rodina/vztahy se pak jako vzorce nesou dal v další generaci.
Všechny tři jsou dcery dokonce
Taky se mi to moc líbilo 👍
Dokoukala jsem, neco do sebe to melo. Nicmene me vytacelo, jak ju furt tahala v naruci...holku, co umi chodit.
Já zvládla 3 díly. Víc tomu asi nedam. Ta herečka je děsně nesympatická, ty oči vyvalený.... 🤷🏻♀️

Taky se mi moc libilo.