Ženy, přišel někomu z vás výsledek PCR opravdu hluboko v noci/nad ránem ? Díky 🤗
2:34 😊
12. pro 2021
Ano,vzdy po pulnoci a druhy (nabrany ten samy den,jen o pet minut pozdeji) prisel v jednu
12. pro 2021
00:13, odběr byl v 15:00
12. pro 2021
Mne přišel ted v týdnu rano v 5:20
12. pro 2021
Ve 2 v noci ....
12. pro 2021
Ano, okolo páté
12. pro 2021
Dceři oba došly v tydenim odstupu v 1:30
12. pro 2021
1.15 😊
12. pro 2021
V jednu hodinu v noci.
12. pro 2021
Dětem v 0,30 - ve škole je testují PCR. Obvykle to chodívá tak kolem 22 hod.
12. pro 2021
Nam vzdy chodi kolem pulnoci/jedne rano
12. pro 2021
viridie
autorDiky holky a budu tedy doufat v noční verdikt 🤣
12. pro 2021
Nam chodi kolem druhe rano
12. pro 2021
4.04 😂
12. pro 2021
ano chodi i v noci
12. pro 2021
Ve 23h
12. pro 2021
Me prisel ve stredu v 03:04 😄👍