icon

Ženy, přišel někomu z vás výsledek PCR opravdu hluboko v noci/nad ránem ? Díky 🤗

avatar

Me prisel ve stredu v 03:04 😄👍

12. pro 2021
avatar
Autor komentář smazal
avatar

2:34 😊

12. pro 2021
avatar

Ano,vzdy po pulnoci a druhy (nabrany ten samy den,jen o pet minut pozdeji) prisel v jednu

12. pro 2021
avatar

00:13, odběr byl v 15:00

12. pro 2021
avatar

Mne přišel ted v týdnu rano v 5:20

12. pro 2021
avatar

Ve 2 v noci ....

12. pro 2021
avatar

Ano, okolo páté

12. pro 2021
avatar

Dceři oba došly v tydenim odstupu v 1:30

12. pro 2021
avatar

1.15 😊

12. pro 2021
avatar

V jednu hodinu v noci.

12. pro 2021
avatar

Dětem v 0,30 - ve škole je testují PCR. Obvykle to chodívá tak kolem 22 hod.

12. pro 2021
avatar

Nam vzdy chodi kolem pulnoci/jedne rano

12. pro 2021
avatar
viridie
autor

Diky holky a budu tedy doufat v noční verdikt 🤣

12. pro 2021
avatar

Nam chodi kolem druhe rano

12. pro 2021
avatar

4.04 😂

12. pro 2021
avatar

ano chodi i v noci

12. pro 2021
avatar

Ve 23h

12. pro 2021