"Jeeee ten je krásný... Co to je za rasu??"
"No měl to být trpasličí špic, ale od té doby co je 3 krát větší a má o půlku chlupů míň je to prostě Fred" 😀 😀 😀
Měl vypadat tak jako je na první fotce a paní prodávající nám do dnes tvrdí, že ho prostě překrmujem 😀 tomuhle se říká "kup roku!" 😀 Ale my tě máme rádi i když tě slunko vytáhlo z kobylinca 😀 😀 :-*
Vždyť je hezčí než ten na první 😉 my máme taky jorksira o 3kg těžšího než ma většina ale stejně nám vsichni říkají jak je krásná 😄
stavajici vzhled je daleko lepsi nez by mel byt, rostak od pohledu 🙂
Je mnohem hezčí,vypadá trochu jako šeltie,ale rozhodně teda čistokrevný není:Dale rozhodně to nebyl špatný kup🙂
Ehm, to je asi jako s nasi Bobuli.... 😀 taky mame jedinecny druh 😀
@zuza1983
@mr_falko
@laky88 je pravda že ti špici nám přijdou jako nafrněný uštěkaný hyeny 😀 Ale pořád se tomu musíme smát jak nám paní tvrdí jak je hrozně čistokrevnej 😀 je to ostuda potkat papíráka když jdeme s Fredem 😀 Ale je pravda že papíráků si nevšímají tak jak toho našeho, od malička se na něj všichni ptali co je to zač 😀 Prostě náš originál 😀 Jen je 6000Kč v prdeli, takový "podvraťáci" se nechávají za granule 😀
Nesnáším špice,ten váš je super 😂
Náš je taky bez pp .. :D S tím rozdílem, že postavu má bez jakékoliv práce a tréningu hezčí než kdejaký papírový bull :D
Vas je hezčí!!!! 🙂
a to jsi jako chtěla tu vyfoukanou kouli z první fotky?! 😀 TOMUHLE říkám pes(liškopes)! podrbej za mě Freda za uchem, je to fešák!
jééé takovej malej koblich! 🙂 no ale neděs mě, na dvoře nám běhá čistokrévná fenka Německýho ovčáka bez papírů 😀 aby z toho nebyl vlkodav 😀
Ten váš je ale krásnějšíííí...až na tu fotku s tím bílým okem 😀 😀 😀
Myslim, ue je i tak mnohem mnojem krásnější 😍
Maminooo ber to tak ze mas psa jako limitovanou edici 😀 ten muj mel bejt udajne taky border kolie 😀 ale podle veterinare ma v sobe boxera 😂 diky bohu vypada spis jako ta border kolie 😅 jen ma vetsi hlavu a nema tak dlouhy chlupy jak borderky myvaji😅 za to silu ma po tom boxerovi😁
Máme taky trpasliciho spice a taky nevypadá jak na první fotce,našemu je 7měsíců a váží 5kg sezere vše na co přijde



to je holt riziko pořizování psů bez PP 🙂