Mě z té Mariky prdne plodovka!!! Čůza jedna zrzavá!! 😀 😀 Ani řvát doma nemůžu, protože chlap už spí, tak se vyřvu tady... Ty muuuuuuroooo!!!! 😀
😂😂 já bych jí dala ! Teď si dělam ten závin a takový hovado,co z toho vylezlo 😂😂😂
@martinkamoj já taky a ještě když ti doma chlap řekne že je pěkná! Ano, ale pěkná kunda je to 😀
Je to neuvěřitelně hnusná, zákeřná mrcha, jak tam chudákovi Jáchymovi vmetla toho Otu, bych jí jednu vlepila můře jedný
Holky!!! Jak se dýchá u porodu????!! Jak se dýchá???!! Já tu televizu rozbiju 😀 😀
To jsou ještě slabý názvy 😆 Já to ani radši psát nebudu 😆😆😅
@vlaxyz Toooo je štětkáááá bych jí okamžitě vyraazila zavřený oknem... 😀
V seriálu vypravej byla suprová😊
Počkyte holky 😀 po půl 10 napíšu 😂😂😂
@krystynaraszkova děvka je to 😀
@vlaxyz 😀 stebou musí být neskutečná prdel..co slovo to perla..

???
@krystynaraszkova no... Teď rozhodně neee 😀 😀
@koada Marika, ta děvka z růžovky, víš? Nevíš? To je jedno 😀 😀
Hoooolky jak já brečela u toho dopisu od Viktora 😄😄😄😄 bože hormony
a teď si představte jak musí být herečce v reálu když plno lidí pak na ní takhle na ulici řve 😉 Rozhodně scénář má dobře napsaný a hraje to suprově, také mě naštvala, ale na druhou stranu jako herečky mi jí bylo líto, protože hodně lidí ji bude brát i na ulici jako Mariku a neberou v potaz, že je to jen role, stejně jako Čestmír Mázl, tomu už to též nikdo nedopáře 😉
a Braňo Holiček co hraje Zajíce,vždyť tomu na ulici nadávají a vyhrožovali i jeho rodině...psychoši co nedokážou rozlišit realitu od scenáře ..za hraní tak hodně záporné postavy bych žádala rizikový příplatek 😀
Je to piizdaaaaaaa nenávidím jí už od začátku co došla do toho seriálu.. 😲