Můj: "Miláčku, budeš brát po porodu prášky???"
Já: "Nevím, asi ne..."
Můj: "A proč jako??"
Já: "Nevím... Je mi po nich divně a přibírá se po nich"
Můj: "Ježiši stejně už si jak.........."
Ten chlapec má víc štěstí než rozumu, že nedokončil větu, kterou měl na mysli. 😀 😀
vlaxyz
autor
11. črc 2016
11. črc 2016
12. črc 2016
😀 😀
12. črc 2016
Holky nechte toho nebo mi zacne tvrdnou pupek zas 😀

12. črc 2016
Chlapi jsou tak drzé opice! 😀 A kort když jsi hubeňour 😀 Můj zas očekává, že snad zplodíme hned druhý ještě v šestinedělí, brnkačka ne 😀 😀 😀
12. črc 2016


🐷🐷🐷