Můj: "Miláčku, vážně už by si měla trochu omezit to sladký"
Já: "Jako myslíš, že bych tu cukrovku fakt mohla mít??"
Můj: "To ne, ale vyrostla ti hrozně prdel a už se tlačíme na posteli..."
Já: "A všiml sis, že jsem tak trochu těhotná??!!!"
Můj: "Ale v prdeli malej nebydlí..."
Já: "Ale já rostu celá!!!"
Můj: "A prsa o tom ještě neví???"
😀 😀 😀 Takhle to vypadá, když se otec mého dítěte dobře vyspí 😀 Mlátit ho už nemá opravdu smysl 😀 😀
mam totalni zachvat smichu 😀
😅 😅 😅 Je super! Skoro stejně super jako ten můj 😅
😂😂😂😂
Můj má taky furt nějaké narážky, naposledy jsem byla včera melounek co se nevejde na gauč 😀
:D :D tak to by měl vidět mě s mými 20kg plus..
Tak ted jsem se nasmala😂👍
Me muj rekl: Tak, když uz máš konečně pořádný kozy, tak ti na ne nesmim skoro sahat 😃😃
😃😃😃 Joo oni to umi 😃😃 Do briska porad povida, ze maminka pěkně tloustne . A strasne rad vsude říká kolik jsem přibrala 😃😃
@vlaxyz taky dobry. My sme sli minule spat tak jsem se pritulila do toho prisel jeste pes se pritulit a za 5 minut se zvednul se slovi : Jzs ja jsem tady jak sardinka 😂😂 a zrovna vcera vecer mu volam ze uz jdu spat ze ho nebudu cekat A on ze at si klidne lehnu ze se prituli az pride tak mu rikam ze to urcite ze minule taky brecel ze je jak sardinka. A on no vis ted zabiras trosku vic mista tak je tezsi se prest to brisko k tobe dostat 😂😂😂😂
😂😂😂 to mě dost rozesmálo !
Proč otáčet celej kombajn pro jeden zvadlej klásek. asi tak 😀
Já se před chlapem natrasala někdy v šestým měsíci a ptám se ho- miláčku, už mi trochu to břicho konečně vyrostlo, vid... a von- Nene, Marci, máš ho furt stejný, už roky...
Holky seru na to... Stejně už ta prdel nasplaskne 😀 😀
Holky teda jako, to mě rozchrchtalo některé ty hlášky😀
Pockej až se mezi vámi bude tlacit malý dvojnozec,to bude tatínek rad když se udrží na převisu :D


všichni stejní! Já bych chtěla vidět je, kdyby byly těhotní 😀