icon

Můj: "Miláčku, vážně už by si měla trochu omezit to sladký"
Já: "Jako myslíš, že bych tu cukrovku fakt mohla mít??"
Můj: "To ne, ale vyrostla ti hrozně prdel a už se tlačíme na posteli..."
Já: "A všiml sis, že jsem tak trochu těhotná??!!!"
Můj: "Ale v prdeli malej nebydlí..."
Já: "Ale já rostu celá!!!"
Můj: "A prsa o tom ještě neví???"
😀 😀 😀 Takhle to vypadá, když se otec mého dítěte dobře vyspí 😀 Mlátit ho už nemá opravdu smysl 😀 😀

avatar

všichni stejní! Já bych chtěla vidět je, kdyby byly těhotní 😀

27. kvě 2016
avatar

mam totalni zachvat smichu 😀

27. kvě 2016
avatar

😅 😅 😅 Je super! Skoro stejně super jako ten můj 😅

27. kvě 2016
avatar

😂😂😂😂

27. kvě 2016
avatar
vlaxyz
autor

@xing povinně batoh na břicho a nosit celých 9 měsíců 😀 aspoň takhle by se to mělo dělat 😀
@miren taky jsem měla 😀 😀 jak říkám, mlátit ho už nebudu 😀

@malalulu upřímnost mu nechybí ☹ 😀

27. kvě 2016
avatar

Můj má taky furt nějaké narážky, naposledy jsem byla včera melounek co se nevejde na gauč 😀

27. kvě 2016
avatar

:D :D tak to by měl vidět mě s mými 20kg plus..

27. kvě 2016
avatar

Tak ted jsem se nasmala😂👍

27. kvě 2016
avatar
vlaxyz
autor

@anezkak já mám 15 😀 😀 😀

27. kvě 2016
avatar

Me muj rekl: Tak, když uz máš konečně pořádný kozy, tak ti na ne nesmim skoro sahat 😃😃

27. kvě 2016
avatar
vlaxyz
autor

@nicolka94 to taky kdysi padlo, jenže teď je břicho mnohem větší než ty prsa 😀

27. kvě 2016
avatar

😃😃😃 Joo oni to umi 😃😃 Do briska porad povida, ze maminka pěkně tloustne . A strasne rad vsude říká kolik jsem přibrala 😃😃

27. kvě 2016
avatar
vlaxyz
autor

@nicolka94 přesně tak 😀 😀 to máme stejný 😀

27. kvě 2016
avatar
27. kvě 2016
avatar

@vlaxyz taky dobry. My sme sli minule spat tak jsem se pritulila do toho prisel jeste pes se pritulit a za 5 minut se zvednul se slovi : Jzs ja jsem tady jak sardinka 😂😂 a zrovna vcera vecer mu volam ze uz jdu spat ze ho nebudu cekat A on ze at si klidne lehnu ze se prituli az pride tak mu rikam ze to urcite ze minule taky brecel ze je jak sardinka. A on no vis ted zabiras trosku vic mista tak je tezsi se prest to brisko k tobe dostat 😂😂😂😂

27. kvě 2016
avatar

😂😂😂 to mě dost rozesmálo !

27. kvě 2016
avatar
vlaxyz
autor

@mimi97 jenže my spime na účkovém rozkládacím gauči co má nějakých 10m² a celou noc poslouchám jen: "Posuň se, nemůžu spát" atd... Ale to, že já co chvíli musim chodit čůrat a to že mi trvá než si najdu polohu to už ho nezajímá 😀

27. kvě 2016
avatar

Proč otáčet celej kombajn pro jeden zvadlej klásek. asi tak 😀

27. kvě 2016
avatar
27. kvě 2016
avatar
27. kvě 2016
avatar

Já se před chlapem natrasala někdy v šestým měsíci a ptám se ho- miláčku, už mi trochu to břicho konečně vyrostlo, vid... a von- Nene, Marci, máš ho furt stejný, už roky...

27. kvě 2016
avatar
vlaxyz
autor

@78marcela tak to už bych ho zabila

sticker
27. kvě 2016
avatar

@78marcela A tomu se říká láska 😀

27. kvě 2016
avatar

@siza27 tomu se říká uprimnost
@vlaxyz no však já ho málem taky😀

27. kvě 2016
avatar
vlaxyz
autor

Holky seru na to... Stejně už ta prdel nasplaskne 😀 😀

27. kvě 2016
avatar
27. kvě 2016
avatar
27. kvě 2016
avatar

@vlaxyz :D Vlasti ty nasi muzsky to je strasny snima asi by jsme je meli brzo seznamit :D me vcera Pavel rek ze kdyz se v noci prevaluju v posteli ze s celou posteli hejbam ze se za chvili urcite rozpadne 😂 :D no myslela jsem ze ho zabiju :D

27. kvě 2016
avatar
vlaxyz
autor

@moncule13 já říkám pořád že mlátit je nemá cenu a zabít je stejně málo 😀

27. kvě 2016
avatar

Holky teda jako, to mě rozchrchtalo některé ty hlášky😀

28. kvě 2016
avatar

@vlaxyz Taky mám chlapa s podobným smyslem pro humor. Zabít málo 🙂 Většinou jsem ráda, že mě rozesměje, ale když člověk nemá náladu na žerty a on zaperlí něčím co je už trochu přes míru, občas to zamrzí.

29. kvě 2016
avatar
4. čer 2016
avatar

Pockej až se mezi vámi bude tlacit malý dvojnozec,to bude tatínek rad když se udrží na převisu :D

7. čer 2016