Můj: "Nasliň to"
Já: "Cože????"
Můj: "Pořádně to nasliň ať to klouže!"
Já: "A co má klouzat???"
Můj: "Nasliň to a dej to na zeď!"
😀 😀 😀 Tak tenhle rozhovor ze spaní jsem vážně nepochopila 😀 Ani nějak netoužím vědět, co se mu vlastně zdálo 😀
Haha opravdu koukám jako u nás... Po mě minule chlap ze spaní chtěl bit č 8 a klíč 10ku 😀 ale kde to mám vzít mi neodpověděl 😀
:D :D :D :D
Mně jednou chlap říká "podrž mi to" tak otevřu oči co mám jako držet a on stál na posteli, ruce nahoře "ten sádroš mi tady podrž, potřebuju si dojít pro šrouby" Asi dělal sádrokartonový podhled nebo co 😀
U nás přítel ze spaní derivuje, integruje a chce podat pájku nebo nějaké součástky :D
😀 ještě že dodal tu zeď, co?
A co mám dělat já, když je malá po chlapovi, spí mezi námi a povídají v noci oba?? 😂
Manzel se jednou v noci posadil a ja na nej co dela. A on ze pocita pruziny... rano mu to vypravim, on chvilku mlci a pak rika:" A nevis kolik mi to vyslo???"
Děvčata to nic není ale mužský občas i hykne 😀 to ani nejde napodobit a minule knikal a říká celý vyděšený, že v rohu je velkej pavouk fakt velkej.... A já celá vyděšena jsem posvitila do rohu a říkám, kde je? A odpověď prosím tě spí...
😀 😀
Muj chodi v unoru na boruvky 😀
Jsem jeste nespala, on uz jo, sedl a pry: tak ja jdu ..rikam: a kam ted jako jdes? No na boruvky, jsi chtela do te buchty ne?
Asi kamos s 12mesickama 😀 😀 😀
Tenkrát přišel z hospody trošku napity a padl do postele a pochvilce říká. Musíš lásko s tou cestou tak hejbat ?a já co? A on noo se nemůžu soustředit (než řekl to slovo uběhlo snad 3min) na kroky jak s tím hýbes 😀
Můj EX taky hodně mluvil ze spaní. Vždycky jsem se bavila tím, jak mi dokázal dlouho odpovídat, než se úplně probudil. 😀 Jednou mi tvrdil, že byl vyslán na misi do vesmíru a že je to v p*deli, protože má uzavřenej přívod kdyslíku a dusí se. 😅 Pořád si sahal na krk a sundaval si tričko. 😀 😀
Sem si cvrnkla do textilu 😀😀😀😀

Holky opravdu jsem se pobavila, to je skvělý :D můj včera jančil, že ho honí klokan 🙂 obvykle mu vykládám v noci já, ale on si většinou ráno nepamatuje co jsem mu povídala 🙂
Jezis ja umiram smichy 😂😂😂
Muj taky mpuvi ze spani. Uz me nekolikrat vynadal, ze jsem mu nedala vcas vyuctovani, ze jsem jela spatnou trasou, ze mam velkou spotrebu ci spinavy kamion atd. No jo, dela v doprave. Nechci videt, co bude rikat, az zacneme stavet barak. 😁 A maly dnes ze spani rikal houpy, houpy, tak fakt potes, je po fotrovi! 😁
@vlaxyz Haha, u nas se rika čukr (cu*ak k ruce) 😁

:D