
Vubec jsem nepochopila, ktera bije 😂
ty voléééééé 😀 😀 Takle sexy dračici sem už dlooouho neviděla 😀 Z toho budou chlapi fakt vedle 😀 😀
Tak ja myslela, ze je to stin 😂 a jinak - pri nakupu jsi mela pocitat s tim, jak se v nich opalis 😱
Kup si v celku a stezuj si na bile bricho 😂
you are sexy, and you know it 😀 😀 😉
:D:D:D:D
Jsme dva oslove pac ja to tak mam taky 😀😀😀
Myslim, ze lidem je u zadele, jak jsi opalena 🙂
@andelkaprdelka tak určitě 😂😂😂
@nicollegita tak u tebe je to normální 😂😂😂😘
@vlaxyz debilki jeden 😂😂
@vlaxyz ty vole tebe potkat tak se poseru smichy 😁😂😂😂
@nicollegita zalez už!!! Nemáš náhodou angínu?? 😂😂😂😂
@vlaxyz mam a je pi pekne blbe 😂 a do toho jeste tvoje black and white 🐐🐐 😂
@itutulka to si nemyslim nekteri prave resijou takovy blbosti 😂😂
@nicollegita to je jejich problem.
Tvl 😀 ... Natri si to samoopalovakem a nedrzkuj 😀
@medrin no o spodku ani nemluvím 😀 😀
@mojeuzivatelskejmeno takový srajdy nevedu 😀 😀 to doopálím 😀
@vlaxyz ty vole 😂 nikdo se ti nesmeje cilem😂😂😂
@nicollegita ahaaaa 😂😂😂
Nejsem na tom o moc lip a mam to od prvniho slunka 😅😅
@nicollegita no já doufám že to nějak srovnám 😂😂😂

@vlaxyz co jsi smazala 😳😳
@nicollegita tu fotku z rána... Stejně jsme se všichni s komentama přesunuli sem 😂😂
@vlaxyz ani nevim kterou 😀😀😀
@vlaxyz ajoooo 😂😂
leda se opalovat v podprdě 😉
Mam to same 😂
takže sebudeš opalovat oblečená s vystřiženejma dírama na cecky?? tak to bych ráda viděla 😀 😀 😀 😀
@chris_n takových moc nemám... Schovávat je můžu až z nich budou věšáky 🙂
@andelkaprdelka ti to vyfotim 😀 😀
Náhodou mě se to líbí😀
Nech si udělat bodypainting, někdo šikovný ti namaluje pěkný top a cecky budou na odiv 😀 😀
Tak mě napadá, že sem si asi letos koupila dost blbý plavky..😀 😀
@jimichanga radim ti, neopaluj se v nich 😀 😀 hold soudruzi z NDR udělali někde chybu 😀
@vlaxyz no.. koukám na to právě..😀 ale že to člověka při jejich nákupu netrkne..😀
@jimichanga netrkne 😀 loni byli hrozně IN tak jsem si je taky koupila ale loni už nevyužila a teď jsem zjistila že je můžu vyhodit 😀
hej takovej tvar je nejlepší..na moje lentilky zn.ideál :D
Tak sice takové džoziny nemam :D ale jsem nyni zcela stejně opálená 🙂))





