Tetičky koníkovky... Je tu někdo kdo má krevní skupinu 0- a dostal injekci na protilátky? Dostala jsem ji v pondělí a od té doby mám plnou čuňu jebáků 😀 Svědí to jak prase a vypadám tak na 15let 😀 Může to být z toho???
Ja mam teda B- , injekci jsem dostala 3x (3 tehotenstvi) a nikdy nic...
Ano :D
A bude hůř po porodu jsem vypadala jeste hůř než po injekci 😂😂
Také mám RH- a žádné změny po injekci jsem si nevšimla 🙂
Mam 0-...Injekce mi nic neudelala 🙂
Taky jsem mínus nulka, teda co se KS týče a jebáky mi po injekci nevyskákaly 😀
Tak nic... Tak to z toho asi nebude... Asi jsem něco snedla 😀 díky holky :-*
Prej nechty..
Tak koukam, že mi ještě navíc vodumrel mozek
Bud rada ze jsi omladla 😂 kazda zena by ti mohla tvich 15let zavidet 😂💋
Moje sestra mám 0- a po injekci žádná vyrážka, jestli to nebude prostě jen alergická reakce, každý to má jinak🙂
Já neměla tak nevím neporadim 😀