Maminky, vy co používáte Perlan na otírání zadečku. Na kolik ho perete v pračce? A kolik oprání tak vydrží?
já utířám nastříhanou obyč látkovou plenou a peru na 90
ten se rovnou vyhazuje ne ?
já ho vyhazovala..
já ho taky rovnou vyhazovala 😉
V nemocnici se vyhazuje ale bezne vydrzi na 40 par vyprani...
@kajalka @eldrag @sitemaka @prcek91 @andelkaprdelka @veronikadob Děkuji holky. Na interntetu je totiž napsané že je možné prát, ale není napsáno na kolik. No zkusím jen pár. Snad se mi nerozpadne v pračce. A když to bude hodně špinavé tak vyhodím.
Do 2 měsíců jsem ho vyhazovala po prvním použití. Teď už ho peru s oblečkama, takže 40 nebo 60 st. Peru ho tak 2 - 3x pak už je tenoučkej.
@hajanik Díky za zkušenosti. Dnes jsem ho dostala tak se do toho pustím.
neperu , vyhazuju
my sme ho teda pouzivali v domově duchodcu :D ale taky sme ho vyhazovali 🙂
@vascena 😀
tak ono jako utiras to sami že :D
Peru na 60 (prece jenom s nim utiram hovinka a ty se musi prat na 60) a vydrzi tak nadvakrat, vic jsem nezkousela.
Ja peru papirove sepatacky spolecne s plenamy na 60. Pokakane rovnou vyhodim, tak pocitam, ze vydrzi 2-3x.
@jaya @xvitk101 Už to shromažďuji. Pokakané vyhazuji, počůrané zkusím oprat. Ale než naplním pračku to bude trvat.
peru na 60 s plínama
po použití přepírám v ruce a po nějaké době dám(přihodím) do pračky
Já ho teda rovnou vyhazuju.