icon

Holky dotaz, využili jste rostoucí židli, nebo je to zbytečnost? Řeším co dvouletakovi k narozeninám...

avatar

Syn (2.třída) na ní sedí stále (teď už teda jen u psacího stolu u úkolů). Takže za mě určitě ano👍

25. dub 2019
avatar

Úžasná věc. Dcera 3a půl let konečně sedí u stolu rovně....

25. dub 2019
avatar

Ano, rostoucí židle je super věc. Kluci je mají u jídelního stolu a milují je. Ve 4 a 5 letech už jsou velcí na dětskou židličku a na normální židli se jim u stolu nepracuje pohodlně, ještě jsou moc nízko.

25. dub 2019
avatar

Mám ji asi půl roku (dcera rok a pul) a je super!

25. dub 2019
avatar

Koupili jsme před w narozeninami sbližují že jsem nekoupila dřív.strasne rád na ní sedí a nějak i lépe jí ;D koupila jsem na zkoušku levnější variantu z nábytek Trend a super.

25. dub 2019
avatar

Pro prcky ano, ale Karolínka 2. třída a už ji nechce. A že by na ni chtěla sedět 11, o tom nemůže být ani řeč...

25. dub 2019
avatar

@sebestka Pořizovali jsme předškolákům. Dcera ji v 9 letech také zavrhla- zabrala otočnou židli, co jsem měla jako školák já. Syn se se židlí Jitro asi spokojí nafurt (je mu 9,5let)

25. dub 2019
avatar

syn má od 2,5 let, tedy rok a kousek a spokojenost

25. dub 2019