Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  wosk
  Zpráva byla změněna    8. dub 2020    

  Ahoj holky,
  v rámci neziskovky máme projekt, kde můžete zadat/najít místa vhodná pro děti. Abychom si zkrátili čas, dopřáli dětem nové podněty, zavzpomínali, spustili jsme na stránkách soutěže o Albi hry. Více info níže (kopírovala jsem z fcb):

  Už se těšíte, až zase někam vyrazíte? 🏕🚂🏖
  Zkraťme si spolu čekání! ⏳

  📍 Zadejte na KidiZones - https://kidizones.eu/ místo, které tam ještě není, popište jej a ideálně přihoďte foto 📸 (to napoví víc než hromada slov!). Nezáleží jestli jste tam teď nebo jste tam byli v lednu... Hlavně že jste si to tam na vlastní kůži 👨‍👩‍👧‍👦vyzkoušeli.
  📍 Soutěžní týden 📆 trvá vždy od středy do úterního poledne.
  📍 Jedno místo = jednou ve slosování -> čím víc míst, tím větší šance vyhrát 🥇
  📍 Výherce zveřejníme do pátku.
  📍 Hrajeme o spoustu her od ALBI Česká republika, ze kterých si můžete vybrat dle svých preferencí (pokud si je nevybere někdo dřív 😉)
  📍 🏁 Ode dneška až do odvolání (Nouzového stavu? Dětí zpět do ústavů? Uvidíme...)

  Pojďme se vzájemně inspirovat a dát si pár tipů, kde je dětem fajn.
  A hodně štěstí🤞při losování!

  wosk
  Zpráva byla změněna    24. čer 2019    

  Vzhledem k tomu, že se k nám dostalo trochu víc volňásku než jsme čekali, můžu i vám tady (jako takové malé poděkování za to květnové hlasování) nabídnout 2 jednodenní vstupenky na tenhle víkend na výstaviště v Holešovicích na festival PRVÝ! (víc info dohledáte na webu). Věřím, že to bude stát za to a bude to hukot (jo a atrakce jsou vhodné i pro rodiče, ověřovali jsme nosnost, abychom si to taky užili 😀 ). Stačí jen sem do komentáře napsat, že máte zájem nebo že byste šly nebo něco, ať z vás pak můžem doma v obýváku jednu vylosovat 😉 A kdybyste chtěli "pojistit" výhru, na fcb KidiZones probíhá soutěž taky.
  Jo a hrajem do středy 26.6., ve čtvrtek se ozvem a pak doladíme předání vstupenek.

  Nevím, jestli jste zaregistrovaly, ale poslední víkend bude na výstavišti v Holešovicích veliký dětský festival. Už několik let frčí na Slovensku a letos bude poprvé tu. My tam budem a povedlo se nám dostat do soutěže celkem 6 vstupenek, 3x2. Pokud byste si o ně chtěly zahrát, máme soutěž na fcb KidiZones. A aktuálně tam máme i možnost vyhrát vstup na divadelní bojovku pořádanou VyšeHrátkami o týden dříve. Zapojte se, jestli je to něco pro vás. Já se tam těším moc. Atrakce jsou ve většině případu vhodné i pro dospěláky (ověřeno u pořadatelů!!!)

  wosk
  Zpráva byla změněna    28. kvě 2019    

  Tak uz to vime i oficialne, postoupili jsme do dalsiho kola. Jeste jednou moc dekuji vsem, co si nasli chvilku nas podporit 🙂
  A jeste me napadlo, co by pro vas bylo zajimave jako odmena za praci na stanku, kdyz se porada nejaka akce? Jsme neziskovka, kamaradi vzdy nemuzou a potrebujem pomoci s hernickou, tvorenim (neni to, pokud nekdo nechce sam, o povidani si s lidmi). Resim koho oslovit a jak to udelat... diky za jakykoliv tip.

  Tak dneska potřetí 🙂
  Poprvé jsem vás chtěla požádat o hlas pro naší neziskovku, která bojuje o appku, která bude pomáhat všem. Dala jsem odkaz... STOP (po pravdě jsem to z odkaz čekala, vše jsem se snažila vysvětlit v popisku, ale zbytečně).
  Podruhé - stejná situace, ale bez odkazu s popisem situace a kdo bude chtít, může se mi ozvat a já mu pošlu odkaz... STOP
  Vysvětlení v obou případech: Tvoje žádost o hlas do soutěže se při zveřejnění v blogu zobrazí dalším lidem, kteří tě většinou neznají. Proto může být obtěžující, případně neuctivé žádat je o tuto službu.
  Tak co třeba... ahoj, jsem Soňa, mám 1 muže, 3 děti , dlouhou cestu za sebou a ještě delší (snad) před sebou 😀 Takže se známe, těší mě! Nechci být neuctivá ani obtěžující, jen jsem chtěla poprosit o pomoc, protože mi přišlo, že tohle je místo, kde si maminky vzájemně pomáhají.
  Takže děkuji všem, co reagovali. Moc si toho vážím.

  🤫 Reknu vam to trochu driv, zitra (13.5.) spoustime bonusovku na KidiZones. Hrajeme o celovikendovou vstupenku 🎟 pro 2 👫/👬/👭dospelaky. Vice info behem dne na webu a na facebooku 😉

  💣 Máme VELIKÝ BONUS na facebooku KidiZones a není pro něj třeba skoro nic udělat. Asi není pro každého... Jestli ale máte rádi (nebo rády?) odvaz a svalnaté, ne moc oděné chlapy, zkuste své štěstí a zapojte se ;o) Čas je jen do 31.3., protože o 3 dny později vás očekává divadlo Hybernia a Sixx Paxx 💣

  wosk
  Zpráva byla změněna    17. bře 2019    

  📣 💣 Už zítra losujeme vstupenky 🎟 (5x3) na veletrh FOR KIDS. Zapojit se můžete do dnešní půlnoci! 🕛🌠🤩 Na facebooku KidiZones 😉

  #forkids

  Na facebookových stránkách KidiZones se můžete do neděle 17.3. zapojit do slosování o vstupenky na FOR KIDS (5 x 3 vstupenky)

  A ještě jednou díky všem, co zadali nová místa, VŠICHNI už mají vstupenky odeslané. Prosím o kontrolu schránek, případně hromadné/promo či spamu. kdyby cokoliv, pište (sem/do zpráv....).

  #forkids

  wosk
  8. bře 2019    

  Holky, všem moc děkuji za vaší skvělou účast. Vstupenky stále jsou... ALE:
  pokud zadáte místo již vložené znovu, nemohu ho brát v potas, stejně tak pokud nebude nic vyplněno... Nezlobte se.... To raději nic nevyplňujte a nechte prostor těm, co fakt chtějí.

  wosk
  7. bře 2019    

  Waaaau, to je rychlost. První 2 vstupenky mají své majitele 🙂
  Díky a jestli jsme vás zaujali, sledujte nás. Letos o soutěže nebude nouze!

  wosk
  Zpráva byla změněna    7. bře 2019    

  OMLOUVÁM SE, I KDYŽ LÍSTKY JEŠTĚ JSOU, MUSÍM TUTO FORMU ZÍSKÁVÁNÍ LÍSTKŮ UKONČIT! VĚTŠINA Z VÁS TO MÁ NA HÁKU A ŘEŠÍ KVANTITU NAD KVALITOU, COŽ NEBYLO CÍLEM ☹ OMLOUVÁM SE VŠEM POCTIVÝM...
  Chcete volňásky na FOR KIDS? Pokud zadáte nové místo vhodné pro děti na Kidizones.eu a pošlete mi na email sona@kidizones.eu váš nick na stránkách (a meil, pokud se bude lišit od toho, ze které píšete), pošlu vám na meil vstupenku. Co místo, to vstupenka! To jde, ne?
  Nebo můžete dát like na facebooku stránce UrgentID (1like=1vstupenka).
  Možnosti lze kombinovat!
  (max. 4 vstupenky na osobu/nick/email)

  EDIT: do vydání zásob!
  EDIT2: zásoby jsou slušné 😀

  #forkids

  Budeme na FOR KIDS a už teď vím, že budeme mít volňásky. Jen nevím kdy. Kdo by měl zájem a nechtěl o ně přijít, sledujte nás na facebooku nebo na našich stránkách Kidizones.eu

  #forkids

  Víte, co je nového u nás na KidiZones?
  ⏳ 5 dní do konce soutěže
  🎁 o skvělé hry pro 3 nejaktivnější
  ✔️ bonusové losování pro všechny zúčastněné
  🤫 psssst, na konci roku se sečtou body za aktivitu a nejlepší získá fantastickou A _ _ I T_ _ _ U 🤩✏️❤️
  Tak co, soutěžíte už s námi? Jestli ne, tak neváhejte!!!

  Našel by se tady mezi vámi někdo, kdo by byl schopen/ochoten nám namalovat (=ilustrovat) omalovánku pro děti, 6 obrázků (pro někoho, kdo rád kreslí to nebude nic složitého - si myslím 🙂). Je to pro neziskovku, takže za půl darma, pro dobrý pocit, či referenece (není problém uvést ilustrátora na hotovém výtisku).
  Za nabídky do zpráv děkuji a nehlaste se všichni 🤣🤪🙃

  wosk
  23. led 2019    

  I letos se nám povedlo domluvit s Albi a máme na letošek hodně cen, tak bude hodně soutěží. 🎁 A jako bonus bude i celoroční soutěž (o té se dozví všichni až v únoru) a ta bude o zajímavější ceny, hlavně o jednu velmi oblíbenou Albi věc 🙂 Letos jsme se snažili vybrat hry vhodné na cesty.
  A když už jme u toho, znáte givt? Když si dnes nainstalujete jejich Pomocníka, podpoří KidiZones za každou instalací 30 Kč! Tak kdo byste chtěl udělat dobrý skutek, pojďte do toho! ❤ 👏
  Pomocníka jsem si stáhla už před Vánoc a vážně to funguje. Když nakupujete online 🛒 (a kdo ne, že?), vždy vás upozorní, že můžete nákupem pomoct i neziskovce. A klidně pokaždé jiné 🙂

  (2 fotky)
  wosk
  11. lis 2018    

  Nevím, jak u vás, ale u nás to Martinovi nevyšlo... Místo sněhu nám ale dovezl vypečené hry od Albi. I vy o ně můžete soutěžit! Budeme se snažit (pokud dopravce dovolí, žeano), abyste výhru našli pod stromečkem. Tak se neváhejte zapojit!
  Více info najdete tady: https://kidizones.eu/documents/souteze/svatomar...

  wosk
  18. črc 2018    Čtené 162x

  Vendelín a MAM, trojka jako trám

  Když jsem zjistila, že budeme testovat kartáček a lahvičku byla jsem moc ráda. Hlavnímu testerovi, zdálo se, to bylo zatím šuma fuk.

  Přišel balíček. Doma bylo "haló",že je pro miminko... jakože co mu přišlo? A proč ne nám? Tak mu aspoň starší byli velmi nápomocni při vybalování.

  Tester byl nervózní a nejdřív trénoval bublinkovou fólii a všechny výplně v krabici. Nakonec se ale dostal až na dno a vylovil si kartáček i lahvičku.

  Prvním zjištěním bylo, že lahvička i kartáček jsou kompatibilní a dají se do sebe strkat a míchat a bubnovat a vše, co vás jen napadne. A vlastně i nenapadne, neb malé děti nejsou svázany tím, co by se s čím mělo dělat.

  Lahvička byla podrobena detailnímu ohlodání, oslintání, pádům z výšky i z "nížky", pádům na tvrdý povrch (a ne, nebylo to málo) i do měkkého. Byla myta doma, v polních podmínách, myčce nádobí. V jednu chvíli byla považována za ztracenou, ale našla se po dvou dnech v autě. A k mému překvapení v ní voda nesmrděla, ani neměla lahvička takový ten vnitřní slizký povrch. Lahvička přežila vše a není na ní znát sebemenší používání. Obrázky to ustály taky vcelku, nesmyly se ani nebyly ohlodány. Jedinou vadu na kráse jsem viděla v tom, že se nám parkrát povedla špatně zakroutit a mladý pán se zmáčel od hlavy až k patě. A taky z ní udělal krásně vylévací, když jí otočil vzhůru nohama a bouchal savičkou o zem tak dlouho, než byl obsah lahvičkypřítomen na zemi. Ještě že pije vodu :o) Oblíbenou byla i krytka savičky, ale neuměl si jí sám otevřít, pouze zavřít, takže probíhal trochu vztek...

  Kartáček jsme vyzkoušeli také precizně. Dá se s ním hrát na topení, na vanu, na dveře, koupelnové skříňky... takže pro budoucí bubeníky je jako dělaný. Co se týče čištění zubů, tak i k tomu slouží dobře. Dobře se držel v ruce, neklouzal a k mému překvapení jej do pusy strčil jen asi 2x opačně, jinak stále správnou stranou. A jelikož měl doma další dva vzory, čistil dlouho a rád. Snad díky tomu bude mít zdravý a silný chrup. Aktuálně se derou na svět 3 stoličky, takže máme veselo.

  Závěrem můžu říct jen, že s oběma výrobky jsme byli spokojeni a myslím, že jsme je otestovali pořádně. Neshledáváme na nich nic, kvůli čemu bychom na ně zanevřeli a můžeme je směle doporučit všem malým uživatelům i jejich velkým pomocníkům.

  Kdybychom je netestovali, ale koupili si je, byla bych stejně spokojena.

  wosk
  10. kvě 2018    Čtené 357x

  Test Kleenex trochu jinak

  Byla jsem vybrána a byla jsem nadšená z tohoto testování. Bylo mi jasné, že na kapesníčcích nezůstane nit suchá, až se jich zmocní ti naši malí ďáblíci...

  ALE nedošlo k tomu, neboť se kurýr rozhodl nechat balíček na plotě, aniž by mi dal vědět nebo mě kontaktoval, takže si kapesníčky vyzkoušel někdo jiný... Bohužel

  Takže jedinou fotkou z testování je foto od kurýra, jak to balíčku na plotě sluší ☹

  wosk
  5. kvě 2017    Čtené 209x

  Jak to zvládly výrobky k2r u nás doma

  Ráda bych se s vámi podělila, jak probíhalo testování výrobků k2r u nás doma.

  Když jsem zjistila, že jsem byla vybrána, měla jsem velikou radost. Vzhledem k hromadám prádla, které doma generujeme byla možnost vyzkoušet něco nového zajímavou výzvou. A to nejen pro prádlo, ale i pro mě, co jsem vůbec ochotna podstoupit - případné obarvení prádla, kdyby si výrobce tak trochu vymýšlel…

  Dokud jsme byli jen tři, bylo to prádlo víceméně na pohodu. Všechno spíš tmavé, kromě plínek, ale prostě docela dobře kompatibilní. Ale co se narodila dcera a syn začal chodit do lesní školky je to o fous zajímavější…. Přibylo dost růžové a bílé, taky i ostatní barvy nezůstávají pozadu, samozřejmě je od každé barvy pár kousků, takže čekat na naplnění pračky by byl holý nesmysl a plýtvání prostorem… Co se týče lesní školky, tak ta zase skýtá velké množství různých materiálů, které se perou – když pominu synovo oblečení, které čítá od funkčního spodního prádla, přes vlněné, outlastové i softshelové oblečení po přírodní materiály, které se na všech těchto částech mnohdy nachází, také kapsy, které se občas zapomenou vypráznit – kameny, písek, hlína, tráva a nezapomenutelné všudypřítomné bahýnko! a velmi oblíbené papírové kapesníky :o) Nemůžu taky zapomenout na manžela, který začal mít nějaký dress code v práci, takže přibylo košil a bílých triček...

  Balíček přišel v pondělí krátce po poledni. Vydržela jsem neprat celý víkend, abych měla na čem testovat. Takže jsem se hned do balíčku pustila, rozbalila, vytřídila první pokusnou hromádku prádla a pustila se do něj.

  Nejdřív jsem chtěla použít čistič pračky, ale pak jsem si řekla, že pro mé srovnání bude ideální vyprat pár praček tak, jak jsem zvyklá a až poté pračku vyčistit a sledovat případné rozdíly… Celkem jsem udělala 10 pokusů s různými výrobky i různě špinavým a barevným oblečením.

  Prvním testovaným králíkem byl Colour Catcher+Stain Remover. Jedná se o bílý pytlík s nějakým práškem, který se přidává přímo do bubnu pračky. Po vyprání se z pračky vyndá, je prázdný a zbarvený dle barev, které zadržel. Tady jsem se držela trochu při zemi a proto nesmíchala úplně všechny barvy. Šlo spíš o tmavší s černou a pletené rukavice ze školky, které bývají vždy dost výživné a nikdy se nevyperou dočista... Toto praní dopadlo bezvadně, za mě na jedničku. Nic se neobarvilo, rukavice se vypraly krásně. I límeček u košile se jevil velmi čistě. Na ubrousku bylo vidět, že se činil a bez něj by bylo prádlo o něco tmavší... Prala jsem klasicky, jak jsem zvyklá na 40°C.

  Druhým byl samostatný Colour Catcher, což je vlastně bílý ubrousek, který se přidá k praní a zachytává barvy místo ostatního oblečení. Tady bylo prádlo barevnější a něco málo tmavšího, co se nevešlo do minulé pračky. I zde byly na ubrousku tmavé stopy, které udržely barevné prádlo barevným a ne zašedlým. Tudíž i tento pomocník si zaslouží nejvyšší hodnocení, takže 1*.

  Do třetice jsem připravila mým pomocníkům opravdovou výzvu – utěrky, bryndáky, hadry apod, prostě bílé a dost špinavé prádlo. Bylo tam i pár triček a záclony, které již ledacos pamatovaly (hlavně ty z chodby, přes kterou se v topné sezóně vynáší popel...). Tentokrát jsem si vybrala Intensive White+Stain remover. I zde se jedná o sáček, modrý, s práškem, který je po vyjmutí po praní prázdný a bílý (aspoň u nás). V tomto případě se i tento pomocník ukázal v tom nejlepším světle. Bryndáky (pleny s obrázky), které používáme již přibližně 5 let najednou prokoukly. Fleky zmizely, ty hodně staré vybledly, i když se nevypraly úplně. Věřím ale, že po několika praních by zmizely i ony. Staré triko, které jsem použila na vytření chodby se také jevilo hezky vyprané. Límeček u manželova trika jakbysmet. S touto pračkou si tento pomocník poradil, nicméně to nebyla poslední jeho zkouška, proto ještě nedávám konečnou známku.

  A máme tady první várku z lesní školky, pračka s pořadovým číslem 4, takže zase Colour Catcher+Stain Remover, protože tady je to hlavně o skvrnách :o)) Tentokrát kvůli materiálům práno bez aviváže a sušeno mimo sušičku, aby se nezničily. I tady můžu říct dobrý, nicméně na takovou tu zažranou špínu to nepomohlo. Mohla být třeba o odstín světlejší, ale asi jsem čekala větší zázrak. Inu, nevadí, jedeme dál!

  Vyfotit vyprané jsem nestihla, neb je toto oblečení hodně používáno a bylo třeba. Když jsem si to uvědomila, bylo pozdě, vypadalo v podstatě stejně jako před vypráním :o))

  Pátou pračkou jsme se odvážila vyprat barevné prádlo s nově koupenými ručníky (a velmi velmi jsem věřila, že se nic nestane. Jako že se to neobarví, že ano…). I ty kytičkované kalhoty byly nové a prané poprvé. Takže Colour Catcher a bez ztráty kytičky! Uffff, přiznám se, že jsem si oddychla.

  Šestou pračkou jsme se zbavili špíny po sobotní brigádě v lesní školce. Takže kromě dětského byly k mání také dospělácké zabahněné věci. Vzhledem k materiálu zase práno šetrně, bez aviváže i bez sušičky. A po kterém oblíbenci jsem na tuto spoušť zase sáhla? Jasně, Colour Catcher+Stain Remover. Jak vidno v naší domácnosti nejvyužitější pomocník. Škoda, že jich je v balení jen 5. Budu se muset podívat po nějakém větším… I tady vše proběhlo hladce, zažraná špína z let minulých zůstala na svém místě, ale jinak bylo oblečení hezky čisté i voňavé.

  Jako na sedmého došlo konečně na dalšího pomocníka, kterého jsme tu ještě neměli (a ne, ještě stále to není onen na začátku zmiňovaný čistič pračky :o)) – Intensive White. Jedná se opět o ubrousek v modré barvě, který se přidává k prádlu. Rozhodla jsem se, že mi pomůže vyprat miminčí bílé věci, včetně peřinky a takových těch klasických zavazovacích košilek ještě po nás. Faktem je, že prádlo bylo po vyprání hezky bílé, nicméně ty kusy, které byly zažloutlé a staré, tak takové i zůstaly. Dobrá, řekla jsem si, vymyslím, jak s tím naložím dál.

  Takže začnu tím, že bych konečně po tom všem mohla vyčistit tu pračku. No ne? Tak jdem na to a číslo 8 v pořadí vyhrálo právě to čištění s přípravkem Washing maschine Cleaner 3in1. Podle návodu jsem vysypala jeden ze dvou sáčku v balení do bubnu pračky a pustila jí na program na 60°C. Po skončení programu mě čekala voňavoučká svítící čistá pračka.

  Tudíž jsem si řekla, že zkusím udělat bílé košilky bílými a tudíž musím být „tvrdší“ a použít Intensive White+Stain Remover. Na krabičce píšou: Bělící efekt a odstranění skvrn. Tak co by mi mělo pomoct, když ne tohle, že? Faktem je, že bílá byla hezky bílá, nicméně ty staré zažloutlé fleky zůstaly. A to jsem prala, stejně jako poprvé, na 60 (a ne na 40, jak jsem zvyklá). Takže mi zrovna tento pomocník moc nezaimponoval. Asi jsem čekala víc.

  A poslední pračku si zase vysloužil můj oblíbenec na odstranění skvrn a zabránění obarvení. Byli jsme totiž na čarodějnicích a bylo tam úžasné bahno, které děti lákalo jako magnet, takže netrvalo dlouho a madam měla nohu až ke koleni hnědou :o)) Očičková záplata na synovo koleni taky docela zhnědla, ale tady vidím jako hlavního viníka písek. Každopádně tady to dopadlo dobře, nic se neobarvilo a veškerou barvu navíc pohltil sáček, o čemž vypovídá jeho výsledná barva.

  *hnědé fleky jsou od barvy, která nejde vyprat. 

  Kdybych to měla shrnout.

  Čistič pračky, Washing maschine Cleaner 3in1, uspěl nepochybně. Pračka se leskla a voněla. Máme hodně tvrdou vodu, takže je potřeba se o pračku nějak starat.

  Colour Catcher a Colour Catcher+Stain Remover uspěli také na 1*. Žádné prádlo se mi za celý týden neobarvilo, byť bylo úplně nové a práno poprvé. Prádlo také hezky vonělo. Věřím, že kdybych CC+SR používala při každém praní věcí z lesní školky, prokoukly by a i ta zažraná špína by se uvolnila. Nejspíš to zkusím…

  Intensive White a Intensive White+Stain Remover také nebyly špatné. Přijde mi, že bílá byla bělejší, nicméně jsem trochu čekala, že i ty zažloutlé staré skvrny na košilkách po mě pustí, obzvláště s pomocí IW+SR. Možná kdybych to zkusila ještě několikrát, nevím. Bílého prádla moc nemám (snažím se mu vyhýbat), takže zbylé zásoby mi vydrží ještě nějakou dobu, a poté se rozhodnu jestli a jaké budu používat i nadále.

  Taky se mi líbí, že obsah každé krabičky je jinak barevný, takže když mi budou pomáhat prát děti, dokážu dohledat, ze které krabičky malého pomocníka vytáhly a jestli je to ten správny a právě potřebný.

  wosk
  28. dub 2017    

  #test_k2r jste zvědaví, jak výrobky k2r fungují? Malá ukázka toho, co jsem zkoušela s jejich pomocí vyprat... výsledky i s více fotkama se dovíte v konečné recenzi...

  (3 fotky)
  wosk
  24. dub 2017    

  #test_k2r Dneska dorazil kurýr s "nadílkou" a první pračka s novým pomocníkem už je za mnou. Zítra pokračujem 😉

  (2 fotky)
  wosk
  19. dub 2017    

  #velikonocni_pohlednicovy_kolotoc

  Tak nám včera dorazily další dvě pohlednice. Moc děkujeme, holky @luca.s a @lenice31

  wosk
  Zpráva byla změněna    13. dub 2017    

  #velikonocni_pohlednicovy_kolotoc

  Děkujeme @panihk i @nurbanu (zajíček poměrně brzy ztratil dceřinou rukou svůj ocásek, ale pořád si s ním hraje, moc se jí líbí :o)) za pohledy. Syn chodí vyhlížet ke schránce a pořád se ptá, kdy přijde další. Moc rád dostává poštu 😀

  wosk
  9. bře 2017    Čtené 53x

  Jak jsem testovala zubní pastu Zendium

  Velmi mile mě překvapilo, že jsem byla vybraná pro testování zubní pasty Zendium Complete Protection. A ráda se s Vámi podělím o své dojmy.

  Po této pastě už jsem koukala delší dobu, jak v dospělé, tak v dětské verzi, neb máme se zuby docela problém, stejně tak i manžel a ráda bych, aby se toto dětem vyhnulo, a proto se je snažíme vést ke správné zubní hygieně (i když někdy je to o nervy – hlavně moje :o))

  Prvním překvapením byla velikost krabičky, ve které přišla jedna téměř nedobytně zabalená zubní pasta. To bylo radosti, prohrabávat se zelenými polystyrénovými mašličkami a hledat poklad!

  Druhý překvapením pro mě bylo, že na testování pasty je pouhý týden. Přišlo mi to docela málo na to, udělat si pořádně obrázek o tom, jaká pasta je při delším používání.

  Po vybalení pasty z krabičky padla pasta hezky do ruky. Je menší a širší než ostatní pasty, na které jsem zvyklá, což oceňuji zejména proto, že hezky stojí na umyvadle a nepadá do něj stále znova a znova. Když jsem jí otevřela, hezky voněla.

  Hned večer jsem jí poprvé vyzkoušela. Chuťově je pasta příjemná, spíš neutrální než nějak výrazná, příliš nepálí, překvapivě je bílé barvy. Pění poměrně málo, na což jsem zvyklá z jiných past, takže v tomto ohledu mě nečekalo žádné překvapení ;o) Jsem zvykla po vyčištění zubů už nejíst (nehledě na to, že se to asi nemá, tak mi to po pastě moc nechutná), ale tady jsem to vyzkoušela a neměla jsem pocit, že by chuť jídla byla pastou nějak ovlivněna. I voda po čištění chutnala dobře.

  V současné době trpím hodně na krvácení dásní a můžu říct, že za poslední týden se toto velice zlepšilo a krvácení je minimální nebo žádné.

  Slíbila jsem, že zapojím muže a tak se také stalo. Jak že mi to včera shrnul? Hmmm, pasta. Nejásal, ale ani nenadával, takže v finále dobrý i u něj. Jediné co zmínil, že jej pasta trochu pálí na jazyku, což mě docela překvapilo, ale proč ne, že, 100 lidí, 100 chutí.

  Kdybych to měla shrnout, tak jsem byla s pastou spokojena. Zdá se, že na krvácení dásní pomohla a uvidíme, jaké to bude, až jí budu používat déle, 5 dní je opravdu málo. A určitě vyzkoušíme i dětskou verzi.

  Jsem ráda, že jsem se mohla zúčastnit a vyzkoušet něco nového.

  #test_zendium
  Tak i já jsem rozbalila a vesele testuju :o)

  Včera nám dorazila zásilka plná krásných věcí... tady přidávám malou ukázku ;o))

  I vám tady bych chtěla poděkovat, že jste se zapojili do projektu KidiZones, kde se od spuštění v dubnu, povedlo najít více než 200 míst vhodných pro rodiče a (hlavně pro) děti :o))
  Není to zaměřeno jen na ČR, což podtrhává fakt, že zadaná místa jsou již v 7 zemích. Doufám, že jste nezapomněli a na svých dovolenkových toulkách zadávate nová místa, které jste objevili. Léto a počasí nahrává koupání, tak šup sem s místy, kde se dá dobře vykoupat. Určitě jste taky někde bydleli, což přidat tip na nějaký kemp vhodný pro děti nebo nějaký penzion či nějakou cizinu? Každé vámi zadané místo může pomoci někomu dalšímu a navíc zde i vy můžete najít inspiraci na další výlet :o))
  Pokud byste se chtěli na tomto neziskovém projektu podílet, budeme rádi za propagaci v rámci vašeho okolí, potažmo pokud jste jazykově vybavení, uvítáme pomoc při překladu do jiných jazyků (textu není moc, ale chce to jazyk umět, aby to mělo hlavu a patu...)
  Pokud byste také měli kontakt na někoho, kde by se dal vyvěsit plakátek (herna, kemp, penzion, koupaliště...), prosím napište mi zprávu - jedná se o místa, kde by to oslovilo další rodiče, aby byla spousta míst na výběr.
  Děkuji, že jste dočetli až sem a doufám, že se všichni brzy sjedeme na: https://kidizones.eu

  wosk
  23. dub 2016    

  Ráda bych Vám zprostředkovala zprávy z bojiště https://kidizones.eu. Snažili jsme se zapracovat na web všechny vaše podněty. Díky za ně všem. Myslím, že i někdo odtud už přispěl :o))
  Nově jsme doplnili web o:
  - můžete vložit k místu jeden obrázek, kde dochází automaticky k rozmazání obličejů - pro bezpečnost našich dětí (obličeje se rozmažou v případě, že jsou dost veliké a bylo by dítě poznat. Na námitku, že jedno foto v mnoha případech nestačí - zkuste vyfotit to nejzajímavější :o))
  - můžete zadat "wifi free" k místu (pro ty, co musí být stále online)
  - můžete vložit odkaz ke každému místu
  - když hledáte místo, označí se hledaný radius kruhem na mapě
  - můžete si přidat místo do oblíbených
  - můžete si zobrazit v položce -Moje KidiZones- (pod přihlašovacím jménem) svoje vložená, navštívená a oblíbená místa
  - geografický report aneb přehled všech míst ve světě
  - optimalizace SEO
  Pokud Vám ještě něco chybí, pište, budeme se snažit udělat web tak, aby vyhovoval co největšímu počtu lidí spřízněnými s dětmi :o)
  Ještě jednou díky za váš čas, vložená místa i všechny vaše podněty!

  wosk
  4. dub 2016    

  Dovolte mi, abych vám představila projekt, který jsme vymysleli s manželem a spolu s několika kamarády začali realizovat. Najdete ho zde: https://kidizones.eu. Manžel po večerech programoval, já do toho spíš jen kecala :o)), kamarádi (i já teda) zadávali místa, až nakonec dnes spouštíme veřejně mobilní webovou stránku. Je určena pro všechny, kteří jsou s dětmi a někdy se dostanou do situace, že neví, kam s nimi. Vytvořili jsme proto stránku, kde každý z vás může zadat místo vhodné pro děti a také tam taková místa může najít. Cílem je, abyste při návštěvě cizího města našli restauraci, kde se v klidu s dětmi najíte, nalezli poblíž dětské hřiště nebo v případě nepřízně počasí věděli, kde najdete nějakou hernu. Speciální kategorii má pak lyžování, plavání a ubytování s dětmi. Jde o to zadat místo, které znáte, máte vyzkoušeno a ne jen něco opsat z netu, to pak nefunguje… Tento projekt je vymyšlen a realizován jako neziskový, založený na solidaritě (já zadám, co vím a naopak mi pomůže místo, které zadal někdo jiný). Pevně věříme, že se bude líbit, že najde své příznivce a hlavně že splní účel. Testování stránek sice proběhlo, ale protože ani my nejsme tvorové neomylní, můžete objevit něco, co nebude fungovat správně nebo se vám nebude zdát… Pro tyto případy je všem k dispozici email (v patičce webu), na který můžete napsat, oč jde a my s tím něco uděláme (nebo to aspoň zkusíme. Dámy a pánové, jestli vás to zaujalo, zavítejte na stránky anebo alespoň šiřte dál, to že to nezaujalo vás, neznamená, že to nezaujme ostatní :o)