Prosím poradíte, jaký drak opravdu létá. 🪁
Jakého máte? díky 🙂
Máme takový látkový draky v plastový krabičce a mám pocit, že ty jediní lítaj pořádně. Jo a pak asi ještě takoví, co prodávali v Itálii na pláži 😀
Mame z decatlonu, myslim ze ten nejlevnejsi a lita krasne 👍
Latkovy.Mam jich nekolik a letos uz koupen dalsi nejlevnejsi z Bambule za 80,- (nebo tak nak).Vloni tak hezky lital,az uletel k Cernosicim 🙂
Decathlon.
tenhle je super https://www.decathlon.cz/p/staticky-letajici-dr...
S dovolením se 📌 zrovna sjíždím stránky dracicoleti..., Taky bychom rádi už nějakého, co bude pořádně lítat
Dracicoleti jsou fakt super.
Dostali jsme, tak nevím, kde je kupovaný.
decathlon
Dracicoleti 👍
Mame lva z Decathlonu a je luxusni... Ten leti i kdyz si jen moucha prdne 😉
moc děkuji všem ❤️

Z Decathlonu👍