Výsledky vyhledávání pro slovo “#dm”
Tramtadadá, jdu vám prozradit, kdepak se teď bude mýt hodně nádobí 😀
Náhodný generátor rozhodl, že tenhle #dm balík poputuje za @evabry 🎁 🎉
Výherkyni moc gratuluji a brzy se ozvu ohledně doručení výhry. No a vy ostatní číhejte, protože další soutěž už se chystá. A prozradím vám, že tentokrát budeme soutěžit zase o samé dobroty 😍
Už jste se zapojili do soutěže o tenhle #dm balík?
Pokud ne, tak pojďte soutěžit co nejdříve, protože tahle soutěž končí už dnes o půlnoci 💣
https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/message/soutez-s-dm-nova-soutez-bude-ryze-p-ef1ccl/
Pokud vyhrajete, tak si budeme moct minimálně 60x pustit myčku nádobí 😂
Baví vás mytí nádobí? Tipuju, že většina z vás odpoví, že ne 😝
Ale ať už ho myjete, protože musíte, nebo proto, že je to vaše oblíbená domácí činnost, určitě vám přijde vhod výherní balíček v #dm soutěži 🍀
https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/message/soutez-s-dm-nova-soutez-bude-ryze-p-ef1ccl/
Konec prázdnin u nás znamená ještě vždy Eliho narozeninovou party - letos bude zatím největší, jakou kdy měl, tak mi držte pěsti, protože mě čekají 3 dorty 🍾
Tak jdeme na to🍀
#dm
Dneska vám přináším zase jeden #tip_ambasadorky 😀
Myslím, že většina z nás už má ve své domácnosti myčku a ta se musí samozřejmě občas vyčistit. Pokud stejně jako já bojujete s tím, že se málokdy poštěstí, že je myčka prázdná, tak určitě vyzkoušejte tenhle čistič myčky.
Čistič je od #denkmit, tedy privátní #dm značky - balíček vás vyjde na 39,90 Kč a obsahuje 3 tablety na čištění. S produktem jsem moc spokojená, ale co na něm považuju opravdu za nejlepší je to, že se používá normálně při mycím cyklu myčky. Myjete tedy nádobí a zároveň čistíte myčku. Ušetříte tak vodu, energie a hlavně čas 👏
Za mě je určitě jeden z těch nejvíc TOP produktů z celého "déemka"
A pokud jste se ještě nezapojili do nové soutěže, tak určitě zkuste své štěstí - výhra je tentokrát ryze praktická, hrajeme o balík produktů na mytí nádobí - a tento čistič v balíčku samozřejmě nesmí chybět:
https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/message/soutez-s-dm-nova-soutez-bude-ryze-p-ef1ccl/
🍹 Soutěž s dm 🍹
Nová soutěž bude ryze praktická a výhra se týká jen a pouze mytí nádobí 😀 Nejsem si úplně jistá, jestli tato činnost někoho baví, ale to je jedno, protože se jí stejně nevyhne žádná z nás 😉 Díkybohu za myčky 👏
Výherní balíček obsahuje:
🎁 2x Denkmit sůl do myčky nádobí
🎁 2x Denkmit nature tablety do myčky nádobí
🎁 2x Denkmit čistič myčky
🎁 Profissimo houbičky na čištění hrnců
🎁 Profissimo houbičky z celulózy
🎁 Denkmit osvěžovač myčky Svěží vír
🎁 Denkmit osvěžovač myčky 2v1 s vůní citronu
🎁 Denkmit nature přípravek na mytí nádobí
Všechny tyto produkty jsou od privátních #dm značek a jelikož je mám všechny mnohokrát vyzkoušené, mohu vám je s klidným srdcem opravdu DOPORUČIT. Na výherní balíček se tentokrát může těšit jen 1 z vás, ale pokud nevyhrajete, tak při své příští návštěvě dm zkuste cokoliv ze seznamu výše přihodit do svého košíku a uvidíte, že budete s produkty velmi spokojené 👏
Jak se do soutěže zapojit?
Úplně jednoduše, stačí splnit tyto 3 podmínky:
1) Dát lajk příspěvku
2) Být členem #dm skupiny
https://www.modrykonik.cz/group/8708/
3) Do komentáře odpovědět na otázku:
" Kdo u vás doma nejčastěji myje nádobí, či plní (a vyklízí) myčku? "
Soutěž běží od dnešního dne až do čtvrtka 2.9. - komentářem se můžete zapojit až do půlnoci 🍀 Výherkyni poté vylosuji za pomoci generátoru náhodných čísel a oznámím ji na svém blogu i ve skupině.
Hodně štěstí 😍
Zase jsem vzala útokem #dm 🛒
Mám tu naše stálice, na které nedám dopustit:
🌞 Denkmit ubrousky na podlahu
🌞 kuchyňské utěrky - megabalení
🌞 Denkmit nature tablety do myčky
🌞 Denkmit dezinfekce na prádlo
🌞 Deknmit prací gel na barevné prádlo
🌞 Denkmit náhradní náplň do osvěžovače vzduchu
🌞 Balea krém na nohy
Na testování a vyzkoušení jsem vzala:
🌞 alverde Pro Climate ústní voda
🌞 alverde Pro Climate olej na holení
🌞 alverde Pro Climate šampon
🌞 ebelin melounový odlakovač
🌞 Balea sůl do koupele
🌞 Balea maska na obličej
🌞 Balea zábal v ponožkách
🌞 Profissimo utěrky na nádobí
🌞 Profissimo houbička na sklokeramiku
Při použití kuponku na 10x více bodů mi to rovnou přineslo další krásnou slevu na příště 😍
Přeji krásné páteční odpoledne a jdu potěšit 2 z vás výhrou v #dm soutěži🙂
Tentokrát jsme soutěžili o 2 balíčky dobrot na výlety:
1. balíček - kapsičky a tyčinky značky babylove
2. balíček - kapsičky a tyčinky značky dmBio
Náhodný generátor rozhodl, že se na výhru mohou těšit maminky @tajemna30 a @pavlunazmesta 🎉
Moc gratuluji a brzy se ozvu ohledně doručení vašich výher 🚗
Další soutěž už se zase chystá, takže se můžete těšit na příště🙂
A teď už krásný víkend 🍀
Jelikož jsme doma oříškožrouti, budu se asi muset velmi brzy vypravit do #dm - doteď jsem si totiž nevšimla, že tam mají arašídy 😍
🍀 značka dmBio
🍀 nesolené
🍀 pražené bez tuku, takže mají tu správnou oříškovou chuť
Kdopak z vás taky miluje arašídy?
A máme tu poslední den soutěže o 2 balíčky #dm dobrot na cesty 💣
https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/message/letni-soutez-s-dm-o-2-baliky-produktu-n21uep/
Letní soutěž s dm - o 2 balíky produktů svačinek na cesty (značky babylove a dmBio)🎁
A máme tu další letní #dm soutěž - tentokrát se budou radovat hned 2 soutěžící
Soutěžíme o:
Balík babylove:
🍉 5x kapsička s příchutí kiwi, banán & hruška
🍉 5x kapsička s příchutí jablko, mrkev & mango
🍉 5x ovesná tyčinka s hruškou a banánem
Balík dmBio:
🍉 5x kapsička s příchutí jablko, banán & špalda
🍉 5x kapsička s příchutí jablko a mango
🍉 5x tyčinka jablko, banán a višeň
Jak se do soutěže zapojit?
Úplně jednoduše, stačí splnit tyto 3 podmínky:
1) Dát lajk příspěvku
2) Být členem #dm skupiny
https://www.modrykonik.cz/group/8708/
3) Do komentáře odpovědět na otázku:
" Jaké ovoce je u vás doma nejoblíbenější? "
Soutěž běží od dnešního dne až do úterý 17.8. - komentářem se můžete zapojit až do půlnoci 🍀 Oba výherce poté vylosuji za pomoci generátoru náhodných čísel a oznámím ho na svém blogu i ve skupině.
Hodně štěstí 😍
Tak tenhle kupón je prostě BOMBA 💣
25x více bodů na jednu z nejoblíbenějších privátních #dm značek Babylove 😍
Letní #dm bodové osvěžení je tu 😍
Aktivujte si do 31.8.2021 e-kupon na 10x více bodů ve svém online zákazníkem kontě, nebo v aplikaci Active Beauty 🛒
Pamatujete ještě na věci, který jste milovali jako děti?😍
Pro mě to byl rozhodně colový nanuk, takový ten v tubě, jak se postupně vysunoval nahoru. Myslím, že se jmenoval Calypso. V dospělosti jsem ho občas někde potkala, párkrát si ho dala a znechuceně se ksichtila, protože už vůbec není dobrej 😢
V #dm prodávají sáčky na nanuky, které máme vždy po ruce, tak mě napadlo vyzkoušet nanuky z Coca Coly. Takže jsem naplnila pár zkušebních a dala je do mrazáku. Bylo vidět, že Cola v nich docela pracuje, tak jsem si (právem) nebyla jistá, zda si v mrazáku nenadelam spoušť. Nakonec to nebyla žádná hrůza, ale...
Před další várkou jsem Colu nechala nejdřív vyprchat a pak už bylo všechno v pořádku. A nanuky naprosto výborné a osvěžující. A jelikož kluci viděli, jak moc si pochutnavame, chtěli taky. Takže Eli má za sebou první ochutnání Coly 😁
No a pokud neznáte, tak moc doporučuji i vám - sáčky na nanuky i tenhle "recept" 😂
Konečně chvilka klidu a času vzít si do ruky aspoň #dm časopis 😁 Na knížky můžu tenhle rok asi zapomenout 🙈
Už jste se zapojili do soutěže o tenhle balík #dm dobrot?
Pokud ne, tak pojďte soutěžit co nejdříve, protože tahle soutěž končí už dnes o půlnoci 💣
https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/message/letni-soutez-s-dm-o-balik-produktu-zna-n8ymuh/
Čas na svačinku 😍
#dm
Strašně často kolem sebe slyším, že se dětem nechce dostatečně pít, takže třeba se bude dnešní #tip_ambasadorky hodit i vám🙂
Pokud malé děti něco nebaví, ať je to fakt cokoliv, musíte té aktivitě dodat něco, čemu neodolají. Udělat z toho zábavu. A fakt to platí na cokoliv - na uklízení, na spaní, nebo třeba právě pro ono zmiňované pití.
Moji kluci tedy s pitím neměli problém nikdy, i když většinou pili a pijí JEN obyčejnou vodu z kohoutku, ale od té doby, co jsme si pořídili sklenici s kohoutkem, ze které si mohou pití čepovat sami, pijí jak nedovření 😂 Až už je musím trochu krotit🙈
Kromě toho je také skvělé, když mají děti krásný hrneček či kelímek, který se jim líbí - a nebojte se, klidně je nechte vybrat samotné. Uvidíte, že to ocení! Naši kluci milují tyhle kelímky z #dm a já oceňuji, že jsou nejen moc hezké, ale hlavně taky nerozbitne 😂
Dobrý ráno 🌄
Už jste po snídani? Ještě stále se můžete zapojit do soutěže právě o skvělé snídaně - výherní balíček je složený z produktů privátní #dm značky dmBio 💣
https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/message/letni-soutez-s-dm-o-balik-produktu-zna-n8ymuh/
Slunečné dny a teplo miluju, obzvlášť, když člověk může blbnout u vody, ale někdy to sluníčko umí pořádně i potrápit a mohou vzniknout ošklivé spáleniny, nebo v tom lepším případě červená zarudlá kůže.
Už od doby, kdy jsme začaly jezdit k moři s mou mamkou, tak mám ve své "lékárně" vždy nějaký přípravek s Panthenolem - vyrábí se jich hodně druhů a seženete je v drogériích, marketech a i v lékárnách, takže opravdu na každém roku. Nevychází vůbec draho a účinkují parádně. Já si nejvíce oblíbila pěnu.
Vloni jsem při plánování výher pro vás v #dm objevila speciální mast na popáleniny od slunce a jelikož mě hodně zaujala, koupila jsem ji i pak domů a vezli jsme ji s sebou k moři. Jelikož už ale nejsme s opalováním žádná béčka, tak jsme nemohli otestovat v pořádné akci. Pouze první den u moře jsme měli kůži od slunce lehce podrážděnou (protože letos jsme si úplně poprvé nevezli žádný opálený základ z ČR), takže jsme si s mužem vzájemně asi 2 dny mazali záda a dojmy z krému byly super. Krém sice nijak nechladí, ale je velice příjemný, dobře se roztírá a ráno pak už po začervenání nezbyla ani vzpomínka. Cena je 89,90 Kč, což mi přijde super a takový krém se pro strýčka příhodu u nás rozhodně neztratí.
No a poslední produkt který vám chci doporučit, je EMULZE po opalování, která slouží k hydrataci pokožky. Přiznám se, že doma v Čechách na mazání večer nemám skoro nikdy čas, ale u moře se snažím opravdu poctivě mazat, protože mám jinak vysušenou pokožku, která pak nepříjemně pne a svědí. Emulze moc hezky voní, krásně se roztírá, nezanechává pocit mastnoty, ale přitom opravdu krásně hydratuje - nevěřila bych, že je to možné, ale je to opravdu tak. A cena za 500 ml vychází na 59,90 Kč, což je prostě skoro zadara 😎
A co za péči po slunění používáte vy?
Když jedete na dovolenou, školení, služební cestu či delší výlet, berete si s sebou drogerii v běžných baleních, nebo raději sáhnete po miniaturách?
Když cestujeme my, tak se vždy snažím nebrat s sebou zbytečnosti a u některých produktů sáhnu raději právě po miniaturách. Zaprvé šetří místo a zadruhé je pak zavazadlo i lehčí - i když ho většinou netáhnu já, ale i tak že jo 😇
Z klasických velkých balení vždy beru šampon, kondicionér a sprcháč, protože tam by mi většinou miniatury nestačily 😀
Nevím, jak je to s možností koupě miniatur v jiných drogeriích, protože jsem už strašně dlouho nikde jinde nebyla, ale v #dm můžete koupit jak miniatury jejich privátních, tak i klasických značek. A musím říct, že mě dost překvapil široký výběr 😉
Přeji hezký středeční večer a jdu jednu z vás potěšit krásnou výhrou v letní soutěži s #dm, kdy jste se mnou mohli soutěžit o balík produktů privátní značky SUNDANCE ☀️
Náhodný generátor rozhodl, že se z téhle sluníčkove výhry bude radovat @jancapatrol 👏
Výherkyni moc gratuluji a všem, co máte rádi soutěže s dm, připomínám, že od dnešního rána běží další letní soutěž, tentokrát o samé dobroty značky dmBio 💣
Tak zkuste své štěstí 🍀
Co by to bylo za výlet bez oblíbený svačiny 😇
Chtěli byste si zase zasoutěžit o balíčky #dm "svačinek"?
Konečně zase čas vytáhnout #dm malovátka 😉
První letošní svatba za mnou a byla boží 😍

























