icon
1 / 1
avatar

Ha jsem první 😁 Odpověď, myčka a já.

26. srp 2021
avatar

bohuzel hlavne ja🙈

26. srp 2021
avatar

Plním já a vyndavají děti..

26. srp 2021
avatar

Myčku plním nejčastěji já, vyklízí děti případně manžel...

26. srp 2021
avatar

Necekane umyvam nadobi hlavně já, ale snažím se, aby s myckou pomahal mladší🙂

26. srp 2021
avatar

U nás myji nádobí, plním i vyklízím myčku já

26. srp 2021
avatar

Nejvíc já, přítele k mytí nádobí pouštím jen ve stavu nouze 😂

26. srp 2021
avatar

U nás vše pouze já.

26. srp 2021
avatar

oba s manzelem ☺️ a nemusim mu ani rikat 👍

26. srp 2021
avatar

Bohužel jen já. I když odjedu na víkend pryč, manžel mi všechno nádobí nechává na lince a ve dřezu, ani do té myčky to prostě nenaskládá 🤦

26. srp 2021
avatar

oba s přítelem plníme myčku, v ruce nádobí skoro neumýváme

26. srp 2021
avatar

Já jen já 😁😀

26. srp 2021
avatar

Většinou já. Ale uz i manžel se naučil vyklizet 😀

26. srp 2021
avatar

U nás všichni dělají vše, máme týdenní služby a střídame se, takže každý jednou za 4 týdny. 👍

26. srp 2021
avatar

Já, nedávám totiž,jak manžel to do té myčky skládá a můžu mu to 1000x vysvětlovat 🙈🤪

26. srp 2021
avatar

Myje myčka a obstarávám ji téměř výhradně já.

26. srp 2021
avatar
26. srp 2021
avatar

Ja a zase jenom ja 🙂

26. srp 2021
avatar

Nádobí myje myčka, pokud něco nemůže do myčky, tak samozřejmě já 😀 ruce by manželovi upadly 😀

26. srp 2021
avatar

Většinou dělám vše já, jen občas vyndá čisté nádobí syn, ale opravdu jen občas 😀

26. srp 2021
avatar

Já plním, děti vyskládávají. Nikdo ji totiž neumí tak účelně naskládat 🙂.

26. srp 2021
avatar

Většinou já, vyskládáváním často úkoluju holky.

26. srp 2021
avatar

Já a myčka,ale už se to pomalu začíná měnit🙏

26. srp 2021
avatar

Co nemůže do myčky ,tak většinou myji já,a nejčastěji vyklízí myčku manžel a plníme ji tak s manželem na půl

26. srp 2021
avatar

Většinou já, občas dcera 😍

26. srp 2021
avatar

Jen já 😂🤦‍♀️😂

26. srp 2021
avatar

Myčka, obsluhuju já, manžel tam věci skládá nelogicky.😅 a s vydáváním rád pomáhá syn.

26. srp 2021
avatar

Myčku většinou plním já. Ale občas překvapí manzel a náplní ji

26. srp 2021
avatar

Já nebo manžel, řekla bych že to máme 50:50. Občas pomůžou i děti.

26. srp 2021
avatar

Střídáme se s manželem a mám v plánu brzy zapojit děti 😉

26. srp 2021
avatar

Většinou jen já, někdy manžel 😃

26. srp 2021
avatar

Myje myčka a plním a vyndavám ji já 😅

26. srp 2021
avatar

Myčku plním já a vyndavaji děti.

26. srp 2021
avatar

Myčka a oba s manželem.

26. srp 2021
avatar

Plním i vyndavam nejčastěji ja

26. srp 2021
avatar

Plni manzel, pokud je toho vic, a vyklizim ja

26. srp 2021
avatar

Myčka myje a 50:50 vyklízení já + manžel

26. srp 2021
avatar

Nádobí je na mně, manžel odnese pouze na kuchyňskou linku (někdy 😁) a děti ani to (ale budiž jim omluvou, že jsou ještě malé), ale abych si nestěžovala, jsou zase věci, které nedělám já a jen manžel.

26. srp 2021
avatar

Já, nyní dost často za asistence skoro tříleté dcery.

26. srp 2021
avatar

Já, Já a zase jenom já.😂 Špatně jsem si to doma vychovala.

26. srp 2021
avatar

Plním nejčastěji já, vyndávají děti 🙂

26. srp 2021
avatar

Myje myčka a asi nejčastěji plním a vyndavám já za pomoci malého.

26. srp 2021
avatar

Já a dělám to moc ráda 🙂

26. srp 2021
avatar

Já, ale ráda, mě to baví 😀

26. srp 2021
avatar

Moje maličkost 🙃

26. srp 2021
avatar

Máme mycku, když jsou kluci doma, vyndavaji nadobi oni, ale většinou to teda dělám já 😂

26. srp 2021
avatar

Máme myčku, plní všichni, vyklízím hlavně já

26. srp 2021
avatar

Máme myčku necelý měsíc a zatím se teda střídáme 😊

26. srp 2021
avatar

Většinou já, ale hodně i přítel.

26. srp 2021
avatar

Mycku vyklizim nejcasteji ja, jsem totiz nejcasteji doma😁 o vikendu me ale predbiha muz a dela to on... 🥰

26. srp 2021
avatar

Plníme tak nějak všichni. Každý, kdo má špinavé nádobí v ruce ho rovnou dá do myčky. Já to pak porovnám a zapnu. Vyklízí hlavně manžel 😁

26. srp 2021
avatar

Já já já a jenom já. 😀😀😀😀

26. srp 2021
avatar

Střídáme se s partnerem, já jako atopik musím umývat striktně v rukavicích,protože po pěně se okamžitě osypu.. ale do nového bytu je počítáno s velkou myčkou,na kterou se neuvěřitelně těším a klidně ji budu plnit i vyklízet 😁😁

26. srp 2021
avatar

Myčku plním.jenom já, umím to nejlépe naskládat 😁 a vyklízí jí většinou nejstarší dcera 👍

26. srp 2021
avatar

Nejcasteji ja, ale manzel jen o trochu mene nez ja.

26. srp 2021
avatar

Myčku plním já i nádobí myju ale vyklízení my pomáhá starší syn

26. srp 2021
avatar

Růčo já, myčku tak na 70% manžel na 30% já.

26. srp 2021
avatar

Myčku plním i vyndavám já. Jen s vyndaváním mi občas pomáhá syn.

26. srp 2021
avatar

Myčka a já já jenom já 😅🙏💪

26. srp 2021
avatar

já i manžel

26. srp 2021
avatar

Myčka a je výhradně v mé režii, protože muž by to vždycky naskládal blbě 😂

26. srp 2021
avatar

Nejčastěji myju nádobí já. 🤦🏼‍♀️😂

26. srp 2021
avatar

Nádobí myju pouze já a naskladá/ vyskládá nádobí z myčky někdy i partner...

26. srp 2021
avatar

Ja a mycku nemam zatim 😭

26. srp 2021
avatar

Od prosince máme myčku, konečně 😆 No ale ani v případě myčky se manžel moc neangažuje, takže její plnění a vyklízení je výhradně v mé režii 😉

26. srp 2021
avatar

Myčka myje, my se stridame🙂

26. srp 2021
avatar

Nádobí myje myčka a nejčastěji ji plním a vyklízím já 😀

26. srp 2021
avatar

Když jsem opět na mateřské tak převážně já ale předtím jsem se snažila ukolovat manžela aby trochu pomohl

26. srp 2021
avatar

Stridame se s manzelem😉 nemusim mu rikat😍

26. srp 2021
avatar

Miluji myčku 😍 miluji krásně umyté a voňavé nádobí 🤩 takže tohle je výhra snů 😍 u nás vše dělám já, ale s třetím dítkem u nás se více zapojuje i manžel 😍 a nádobí pomáhá vyndávat i dcerka 😃

26. srp 2021
avatar

já a občas donutím dceru nebo syna 🙂

26. srp 2021
avatar

Jediné já 🤷😏 děti jsou ještě malý a chlap na to kašle ....

26. srp 2021
avatar

Ja 😀

26. srp 2021
avatar

Plním hlavně já, ale naštěstí to umí i ostatní členové domácnosti

26. srp 2021
avatar

Plní a vyndavá ten, kdo má aktuálně nejméně práce. 😀

26. srp 2021
avatar

Teď máme myčku rozbitou, tak nádobí umývám ručně já. V době myčky jsem plnila já nebo manžel a děti uklízely.

26. srp 2021
avatar

Já 😂

26. srp 2021
avatar

Nádobí myju já, myčku plním a vyndavám na střídačku s dětma.

26. srp 2021
avatar

Já a dcery.

26. srp 2021
avatar

já 😁 partner se tomu vyhýbá jak to jen jde

26. srp 2021
avatar

Nejčastěji myje myčka a plním a vyklízím ji já. Spíš by mě zajímalo, kdo pořád špiní to nádobí... 😅

26. srp 2021
avatar

Pouze já, vlastně i manžel když si náhodou všimne, že je nádobí v dřezu 🤔🤣

26. srp 2021
avatar

Nádobí myčku většinou jenom já a myčku děláme všichni 😉

26. srp 2021
avatar

Myje myčka, myčku plním já a vyklízíme spolu s juniorem. Manžel má neprůstřelný argument, že ikdyž myčku naplní, tak já pak stejně jdu a přeskládám to. Prý na ten Tetris nemá buňky 😃

26. srp 2021
avatar

Plním a vyndavam já. Občas pomáhají s vyndavanim deti 🙃

26. srp 2021
avatar

Když jsou doma děti, vyndavají myčku. Jinak kdo má zrovna čas

26. srp 2021
avatar

No já 🤣 . Děti občas pomůžou. Manžel tak 1x za měsíc 🙂

26. srp 2021
avatar

Já, já, já, jenom já 😁

26. srp 2021
avatar

Myčku plním a vyklízím já. Ale příbory v myčce pomáhá uklidit dcera (1,5r). Nádobí na lince se střídáme s manželem.

26. srp 2021
avatar

Většinou já plním a vyskládávám nádobí do myčky, ale někdy pomůže i manžel a syn.

26. srp 2021
avatar

Nejčastěji vyklízím myčku já a když jsou doma kluci tak na střídačku oni, manžel minimálně ale zato jí většinou vždycky plní, umí jí nejlépe naskladat 🤣🤗

26. srp 2021
avatar

Já, já, já a baví mne to. Nicméně deti dorůstají do povinnosti a začínají hodně pomáhat tak je čas předat žezlo.

26. srp 2021
avatar

Nádobí nejčasteji myju já a taky pouštím myčku, manžel ji vydava.

26. srp 2021
avatar

Nádobí myju já, myčku zapínám taky já a nádobí z myčky uklízím se synem

26. srp 2021
avatar

Ja, ale ted se dobrov9lne zapojuji i deti ;)

26. srp 2021
avatar

Já 😔

26. srp 2021
avatar

Myje myčka, nejčastěji ji pouštím já

26. srp 2021
avatar

Já zapinam myčku a o umyvani a vyndavani, jak kdo může, takže tak ňák se s manželem stridame ( ale vic ja 😅)

26. srp 2021
avatar

Myje hlavně myčka, nejčastěji ji plním a vyklízím já, ale děti s vyklízením rády a často pomáhají

26. srp 2021
avatar

S mytím se střídáme s manželem, nemáme myčku...

26. srp 2021
avatar

Myje myčka. Kamarádím s ní teda jen já. Ale díky za ní. Mám jí asi rok a půl. Předtím ta myčka, co u nás umývala, nežrala tablety 🙂

26. srp 2021
avatar

hlavně já, akorát děti učím, že jejich povinností je uklidit příbory z myčky

26. srp 2021
avatar

No přece maminka🙂

26. srp 2021
avatar

Nejčastěji já 🙂 Ale snažím se hodně zapojovat i děti 🙂

26. srp 2021
avatar

nejčastěji já,pak manžel a pak 12 letý syn.

26. srp 2021
avatar

Ja.obcas manzel

26. srp 2021
avatar

Pouze já, nikdo jiný neví že myčku a dřez máme 🙄

26. srp 2021
avatar

No bydlim jen s dcerkou, takze vetsina ja.. ale s vyklizenim pomaha pokazdy ☺️

26. srp 2021
avatar

Bohužel nejvíc já 🤔

26. srp 2021
avatar

Já a manžel, občas pomůže dcera.Pokud jsme doma s mužem oba,častěji on.

26. srp 2021
avatar

Zatím je to jenom na mě.

26. srp 2021
avatar

převážně já 🙂

26. srp 2021
avatar

Většinou já, případně vyklizime spolu s tříletou

26. srp 2021
avatar

Jaaa 🤭🤭🤭

26. srp 2021
avatar

Naštěstí myčka a věci,co tam nechci dávat,tak já a manžel.

26. srp 2021
avatar

Myju já a naštěstí mě to baví 😁

26. srp 2021
avatar

26. srp 2021
avatar

Většinou já.

26. srp 2021
avatar
26. srp 2021
avatar

U nás myje celá rodina

26. srp 2021
avatar

U nás jsem "myčka" jen já 😉

26. srp 2021
avatar

Myčka a väčšinou ja, občas manžel.

26. srp 2021
avatar

Ja s obcasnou asistenci deticek 🙂..

26. srp 2021
avatar

U nás doma se nejvíce o nádobí a myčku stará manžel, prý to mám jako odměnu za vše co dělám já 😊

26. srp 2021
avatar

U nás doma se staráme o myčku a nádobí s manželem tak nějak napůl, jak kdo má čas a náladu...☺️

26. srp 2021
avatar

Jenom já 🙂

26. srp 2021
avatar

Většinou já. S vyklizenim myčky pomáhá starší syn.

26. srp 2021
avatar

Většinou já za vydatné pomoci staršího 😃

26. srp 2021
avatar

Téměř vždy já

26. srp 2021
avatar

Já, občas manžel, ale to už musí být 🙂

26. srp 2021
avatar

V 95% pripadu plnim mycku ja a vykladani mame tak 70/30 s manzelem.. Na uklizeni priboru volame na pomoc naseho nejstaršího 😁

26. srp 2021
avatar

nejčastěji určitě já, manžel občas, když vaří a já nejsem po ruce, děti výjimečně, když je dokopu.. a to většinou aspoň uklízejí suché nádobí

26. srp 2021
avatar

Myji já, plním myčku také já. Někdy pomáhá vyndavat dvouletá dcerka.

26. srp 2021
avatar

Já 😁

26. srp 2021
avatar

U nás už se zažil vtip, že myčku nepotřebujeme, protože už jednu máme.. manžela 😂🙏 Je moc hodnej. Já to nesnáším, tak to pořád odkládám a on se na to stejně vždy v první volné chvilce vrhne.

26. srp 2021
avatar

U nás prakticky jen já. Manžel výjimečně a děti jsou ještě malé. I když s vyklizenim myčky už pomáhají.

26. srp 2021
avatar

Plní většinou manžel, vyklízím jí zásadně já 😏

26. srp 2021
avatar

U nás je to vždycky maminka 😃 takže vždy já, ale i dcerka ráda pomůže 😉

26. srp 2021
avatar

na 99% já, ale s vyklízením začíná pomáhat starší dcera - u manžela je zázrak když dá špinavé nádobí alespoň na linku nebo do dřezu :D

26. srp 2021
avatar

Myčku plním já, zbytek rodiny se to za 13 let nenaučil a když už náhodou něco dovnitř strčí, tak to stejně musím přerovnat 🙈 Ale vyndavání nádobí z myčky je starost puberťáků... akorát ty boje kolem toho pořád... jeden čas se střídali, pak zas vymysleli, že to budou dělat napůl a střídají si horní/dolní patro myčky... ale nikdy je nenapadne vyklidit myčku jen tak, to se musí upozornit... nevadí jim ani když ji nechám schválně otevřenou, aby viděli, že je nachystaná k vyklizení... prostě to obcházejí

26. srp 2021
avatar

Nádobí myje myčka,ale naskládat a vybrat ji musím sama

26. srp 2021
avatar

Myčku plním většinou já, naložím tam totiž 2x více nádobí než zbytek familie. O vyložení se dělíme všichni.

26. srp 2021
avatar

Samozrejme ja.

26. srp 2021
avatar

Já 😤.

26. srp 2021
avatar

Já..

26. srp 2021
avatar

Já a pomáhá mi u toho 17 mesicni Janinka 😊

26. srp 2021
avatar

Nejvíc asi já.

26. srp 2021
avatar

V narození syna mi chlop pořídil myčku. A teď čekáme dvojčata tak třeba dostanu sušičku 😂😂😂 s prackou ... Nová by se šikla ;) když muž dá hrnek do myčky mám chuť vyhlasit státní svátek 😝😝😝

26. srp 2021
avatar

Myčku plnim ja nebo manžel 🙂

26. srp 2021
avatar

Ja i manzel.Mala dcerka se uz taky nemůže dočkat,az ji k tomu pustim😅

26. srp 2021
avatar

Myje asi víc manžel 🙂

26. srp 2021
avatar
26. srp 2021
avatar

Já a myčka, jsme nejlepší kamarádky 🙂 jede u nás tak třikrát denně, protože mám bohužel jen úzkou.

26. srp 2021
avatar

ja a umyva plne automaticka rucna umyvacka znacky JA 🤣🤣🤣

26. srp 2021
avatar

Nádobí ve dřezu umývá manžel, ale myčku spíš obstaravam já.

26. srp 2021
avatar

Plním i myju já i manžel a nejraději vyskladavaji děti

26. srp 2021
avatar

Já 😀

26. srp 2021
avatar

Nádobí a myčka zůstává zásadně na mně 🤦‍♀️🤣... Když už plní chlap, většinou jdu a musím to přeskládat, páč pak se tam vejde o 5 hrnku a kastrol víc 🤣

26. srp 2021
avatar

nejčastěji umývám já, ale už se těším až bude myčka

26. srp 2021
avatar

Myji nádobí i plním myčku já, nádobí vyndávám většinou já s pomocí 20ti měsíční dcery a někdy i manžel 😉

26. srp 2021
avatar

Co se týče úklidu kuchyně a hlavně nádobí dělám to jen já. Občas mi pomáhá dcera.

26. srp 2021
avatar

Mycka je moje prace, ted to zacina zajimat i dcerky 🙂

26. srp 2021
avatar

Nádobí umývam já a myčku plní manžel 🙂a nádobí uklízime oba

26. srp 2021
avatar

Nejlepší kámoška s myčkou jsem já. Pak se jí snažím seznámit s dětmi. A ručně umývám nádobí já, ale některé drobnosti nechávám i holkám bo to čabrání ve vodě a v bublinách je prý zábava.

26. srp 2021
avatar

Myčku plním já a vyklízí manžel.

26. srp 2021
avatar

já, ale s houbičkou na nádobí začíná mydlit i moje 3letá dcerka.. ale to je spíš voda všude kolem 🙂

26. srp 2021
avatar

Vetsinou ja, obcas manzel

26. srp 2021
avatar

Maminka😂😀

26. srp 2021
avatar

Myčku plním i vyklízím já , nádobí někdy umyje i přítel 🙂

26. srp 2021
avatar

Nejčastěji já 😀

26. srp 2021
avatar

Většinou manžel, protože já vařím, tak to máme rozdělené 😊

26. srp 2021
avatar

Myčku plním i vyklízím já, někdy pomůžou kluci. Ručně myji nádobí jen já....

26. srp 2021
avatar

O nádobí se vždy postará manžel, když je doma (myčka i ručně), říká, že když mu tak dobře vařím, je tohle to nejmenší, co může udělat (akorát, že doma pomáhá úplně se vším včetně žehlení). 😃❤️ A naše malé holky pomáhají nádobí vyložit, obě zvládnou myčku zapnout, starší pomáhá mýt nádobí i ručně 🙂

26. srp 2021
avatar

Od podzimu kdy myčku mám.. je to čistě má práce a nádobí předtím byla taky má práce..
Ale s myčku mi občas pomáhá vyndavat dcerka.
Ale doufejme, že se tohle u nás teď změní. Aspoň o vikendech. 😊😊😊

26. srp 2021
avatar

Plním já, vyndáváme všichni na stridacku 🙂

26. srp 2021
avatar

JÁ, protože nikdo to neudělá tak dobře 😀🤦‍♀️

26. srp 2021
avatar

Myčku chce pořad vyklízet nejstarší syn 🤗🧒
A do myčky dáváme nádobí všichni z rodiny ,krom děti .
A nádobí v ruce myju jen Já a moje mamka . 🫖🍴🍽🥣
🍀

26. srp 2021
avatar

Mycku mame 4 roky, manzel dodnes nevi jak ji zapnout😂

26. srp 2021
avatar

Plním já, vyklízí manžel 😊

26. srp 2021
avatar

Kto plni mycku? To je divna otazka 😀 tak snad ten, o koho spinavy tanier sa jedna.. vyklizi ten, kto ju zase nachyta ze domyla. To snad nie je ziadna raketova veda 😝

26. srp 2021
avatar

Vše bohužel z 99% já 😬

26. srp 2021
avatar

Já plním a vyndávám, myčka umývá. Máme to rozdělené 😄

26. srp 2021
avatar

Nejčastěji já. 🙃

26. srp 2021
avatar

Plním já a snažím se, aby vydával nejstarsi.

26. srp 2021
avatar

U nás plní a vyndává myčku přítel 😊

26. srp 2021
avatar

plní všichni, vyndávám hl. já, ale občas ji vyklidí na rozkaz děti

26. srp 2021
avatar

Plníme tak nějak oba s manželem stejně, vyklízí většinou manžel a nádobí, co nejde do myčky myje taky většinou on.

26. srp 2021
avatar

Ano, ještě, že máme doma myčku, kterou plním i vyklízím 🙂 ale nevadí mi to

26. srp 2021
avatar

Já myčku nemám a co se týče mytí nádobí tak většinou já. I když dcerky to také umějí 😃

26. srp 2021
avatar

Střídáme se, kdo dřív přijde ten to udělá. Neřeším kdo víc nebo míň 🙂

26. srp 2021
avatar

Myčka odešla do elektronického nebe, takže myju nádobí já. Děti občas myjí nádobí také, ale z toho mám lehký tik v oku. Vím jednou se to poddá.

26. srp 2021
avatar

U nás myju a obsluhuju myčku nejčastěji já😀 jak jinak…. Muž potřebuje konkrétní povel, ale baví mě, že se rád zapojuje i syn 😊 naopak mě irituje, když mají návštěvy tendenci po sobě uklízet😁 jednak mám ve skládání myčky systém a pak jsem radši, když si v klidu vypijí kafe nebo pochutnají třeba na obědu.😊

26. srp 2021
avatar

Překvapivě já, neboť jsem S Dětmi doma

26. srp 2021
avatar

Já, já já jenom já…🤣

26. srp 2021
avatar

Já...několikrát denně

26. srp 2021
avatar

Samozřejmě, že já 💪

26. srp 2021
avatar

Vyklizim i plním nejčastěji já 😁

26. srp 2021
avatar

Nadobi myje mycka a plnim/vyklizim ji ja. 🙂

26. srp 2021
avatar

myčka a já😁

26. srp 2021
avatar

S manželem myjeme tak nějak napůl, myčka teprve bude v nové kuchyni (snad 😀 ) a tu už rovnou budu učit plnit i děti 🙂.

26. srp 2021
avatar

Plní všichni vyndavam já 😂

26. srp 2021
avatar

Plníme všichni, nejčastěji v poslední době vyklízí manžel

26. srp 2021
avatar

Nadobi myju hlavne ja. Do mycky u nasich dava kazdy to, co si zaspini 😉

26. srp 2021
avatar

Nejvice ja😏

26. srp 2021
avatar

Nádobí je hlavně na mě a jsem za to ráda 😀 přítel je puntičkář a dokázal by jeden hrnec drbat i hodinu 😀

26. srp 2021
avatar

Plnit ji mají všichni až na nejmladšího, což se občas i děje a vyklízet ji mají hlavně děti, ale jak to tak bývá ve výsledku ji plním a vyklízím já jinak by kuchyň byla plná špinavého nádobí.....co se týče mytí, to je jen na mojí osobě, protože já bych to po všech přemyla....

26. srp 2021
avatar

Myčku obsluhuji hlavně já, v ruce myjeme minimálně, ale opět je to hlavně na mně.

26. srp 2021
avatar

Já plním, manžel vyklizi 🙂

26. srp 2021
avatar

většinou já,ale tak nějak se zapojují všichni 🙂

26. srp 2021
avatar

Myčku plním zásadně jen já, manžel je schopný tam dát misky klasicky dnem dolů 😂 Ale vyklízí teď on (ale to jen, že jsem v 7.měsíci a to ohýbání mi nedělá dobře)...

26. srp 2021
avatar

Nádobí umývám především já, ale pomáhá samozřejmě i manžel

26. srp 2021
avatar

Špinavé nádobí dávám do myčky spíše jáaby bylo dobře naskládané a pořádně se umylo, ale samozřejmě si muž i dcery umí po sobě uklidnit špinavý talíř či skleničku. A čisté nádobí uklízí nejstarší dcera, ta mladší uklidí příbory...

26. srp 2021
avatar

Nejvic myju ja 😭

26. srp 2021
avatar

V předchozím bytě nejčastěji myla nádobí myčka 🙂 . Teď ji nemáme, tak myju já, protože to umím ze všech nejlíp 😎

26. srp 2021
avatar

z 95% já 😀

26. srp 2021
avatar

Spolu s manželem plníme a vyklízime myčku, občas pomáhá dcérka ;)

26. srp 2021
avatar

Vetsinou myji nadobi (co nejde do mycky nebo zas hned potrebuju) ja a stejne je to s myckoi, kdyz s tou mi pomaha hodne Kaci

26. srp 2021
avatar

nádobí myje výhradně myčka a já, myčku plním většinou taky já, muž ji občas vyndavá, tak jednou týdně. Syn zatím jen mačká čudlíky na myčce 🙂

26. srp 2021
avatar

Z 90 % já. Děti občas pomáhají vyklízet, ale všechno nádobí máme vysoko, tak mi ho spíš jenom podávají z myčky. A nejstarší teď chce mýt nádobí ručně, tak když mám čas na potopu v kuchyni, tak ho nechám, ať se to naučí 🙂

26. srp 2021
avatar

Nejvíce já, ale pomáhá i manžel

26. srp 2021
avatar

Plníme všichni, zapínám většinou já, manžel to do ní dává, jak ho napadne. Vyklizim já, co je potřeba odmyt ručně, tak se s manželem střídame, já asi častěji.

26. srp 2021
avatar

Já plním i vyklizim myčku 🙂

26. srp 2021
avatar

V bytě myju nádobí jen já. Na domku máme myčku a plním jen já, protože manžel to skládá nelogicky a to co se vejde na jedno mytí, on zvládá na dvě mytí. S uklízením pomáhá skoro 2 letý syn.

26. srp 2021
avatar

Já a myčka 🙂

26. srp 2021
avatar

myčka, já a dcera

26. srp 2021
avatar

Já a zase já 🙂

26. srp 2021
avatar

myčka,plnit ji učím všechny a vyklízení má na starosti starší syn, co zbyde ve dřezu je většinou na mě

26. srp 2021
avatar

Já a zase jenom já

26. srp 2021
avatar

Já nebo manžel, je to tak 50:50

26. srp 2021
avatar

Já, já, já … jenom já

26. srp 2021
avatar

Myčku nemáme, nejčastěji já, ale dcera už mi hodně pomáhá.

26. srp 2021
avatar

Jenom já

26. srp 2021
avatar

Já koordinuji situaci, myčku plníme společně, vyklízíme společně, hlavní díl dcera, pomáhá syn a já si dohlížím nad celkem, hlavně kvůli prckovi 😀

26. srp 2021
avatar

Jednoznačně jenom já 🙂

26. srp 2021
avatar

Většinou se tak nějak s manželem střídáme, udělá to ten, který si všimne, že je to třeba.. Pokud je třeba něco omýt v ruce takto pak jen já 😁

26. srp 2021
avatar

To je boží výhra 😍 vyklízí děti a já plním.

26. srp 2021
avatar

Myčku mám na starost já. Ale plníme ji všichni, po jídle si každý odnese nádobí rovnou do myčky. S vyklízením pomáhají děti

26. srp 2021
avatar

Já a jen já 🙂

26. srp 2021
avatar

Doma já😀

26. srp 2021
avatar

V mytí nádobí se střídame s chlapem a plníme myčku všichni i syn po jídle. A vyklízím ji většinou já. Výhra by určitě potěšila.

26. srp 2021
avatar

Myčku plníme průběžně všichni a vyklízí jí ten, kdo je zrovna doma a potřebuje nádobí, ale ve výsledku si myslím, že jsem to stejně nejčastěji já 🙂

26. srp 2021
avatar

Manžel, ja se tam v těhotenství neohnula😂😂. Ted se stridame. Ci spis, kdo jde zrovna kolem.

26. srp 2021
avatar

Já jen já 😁😁

26. srp 2021
avatar

Jenom já, dcera 4 roky mi občas podává čisté nádobí

26. srp 2021
avatar

Od te doby, co jsem na mateřské, tak já, jinak tak 50 na 50 s přítelem 😊

26. srp 2021
avatar

Nádobí myju z 99% já. Manžel to nesnáší. 🙂

26. srp 2021
avatar

Tak u nas myčka. V ruce myji nádobí když je to nevyhnutelné 😀. A většinou plním a vyklizim já, ale manžel to taky zvládne, když je potřeba.

26. srp 2021
avatar

Nádobí ve dřezu (=nejde dát do myčky) já, nádobí z a do myčky má na starosti hlavně manžel (a to asi jen proto, že ho prý neumím dobře naskládat 😁).

26. srp 2021
avatar

Na 95% já....🙈😁

26. srp 2021
avatar

Já a muž. Občas pomůžou děti. 🙂

26. srp 2021
avatar

Ve dřezu myl dříve hlavně manžel. Co náme myčku, vyklízím a plním jen já sama.

26. srp 2021
avatar

Bohužel jen já, mám doma samý chlapy 😉

26. srp 2021
avatar

Nádobí myju jen já, myčku nemáme :/

26. srp 2021
avatar

Plní manžel, vyklízím já 😁

26. srp 2021
avatar

Myčku plním přes den já, večer manžel ;) Když je doma manžel, tak skoro jen on a vyklízení je největší zábava (většinou manžel a malej)... Daník (1,5r) podává nádobí a my uklízíme, má to někdy i za odměnu 😂 Snad mu to vydrží ještě chvíli aspoň 😛

26. srp 2021
avatar

Nádobí myjeme tak fifty-fifty s manželem. Myčku vyklízím většinou já za asistence syna (=podavač) 🙂

26. srp 2021
avatar

Jednoznačně říkám, že největší úchyl na mytí nádobí je u nás doma můj muž 🤣 i kdyby měl být v dřezu jen 1 hrneček, tak prostě musí jít a umýt ho😁

26. srp 2021
avatar

Plním já dítě vyklízí

26. srp 2021
avatar

😀 já

26. srp 2021
avatar

Myčku mají na starost hlavně děti, ale s manželem jim občas pomůžeme.

26. srp 2021
avatar

No já.. manžel má akorát výmluvy 😀

26. srp 2021
avatar

Myčku nemáme 🤷‍♀️😁takže nádobí umývám jen ja , kluci občas pomůžou poutirat❤️

26. srp 2021
avatar

Nádobí myju jen a pouze já 🤦🏼‍♀️. I kdyby si manžel měl nandat oběd rovnou do klína, nádobí se nedotkne 🙈

26. srp 2021
avatar

Já myju, uklízí manžel 😉

26. srp 2021
avatar

Já i občas manžel

26. srp 2021
avatar

Myčku plníme s manželem nastejno, vyklízím hlavně já a pokud dojde na mytí nádobí, tak to dělám jenom já.

26. srp 2021
avatar

Myje myčka, nakladám/vykládám já 😆

26. srp 2021
avatar

Myčka a já nebo manžel.

26. srp 2021
avatar

Ja a myčka😁

26. srp 2021
avatar

Já 😂

26. srp 2021
avatar

Většinou ja 😄

26. srp 2021
avatar

Přítel všude říká, že má doma dvě myčky.... takže nemá důvod šahat na nádobí. Takže u nás meju nádobí já a myčka.

26. srp 2021
avatar

Já a skládám či uklízím myčku nejvíce já.

26. srp 2021
avatar

Myčku nejčastěji plní přítel, protože to tam prý dávám špatně 🙈. A vyndávám já s pomocí dcery 🙂

26. srp 2021
avatar

Nádobí myju já ale pomůže i přítel 😊

26. srp 2021
avatar

Já plním, manžel s dětmi vyklízí

26. srp 2021
avatar

Já a myčka. Občas se na utírání a vyklízení najde nějaký dobrovolný pomocníček.

26. srp 2021
avatar

Mycku obsluhuju vetšinou já, občas v ruce umyje neco manžel

26. srp 2021
avatar

Myji já, plním já, vyklizi syn 🙏

26. srp 2021
avatar

Umývame s chlapom narovanko. Konečne sa chytá už aj dcéra, tak snáď ju to bude baviť viac, ako mňa 😁

26. srp 2021
avatar

U nás jsem to nejčastěji já, manžel na výzvu a u dětí se snažím, aby aspoň občas 😊.

26. srp 2021
avatar

Nejčastěji myju nádobí a plním myčku já, vydávání je pak na dětech a kupodivu je to bavi🙂

26. srp 2021
avatar

Já jen já 😒

26. srp 2021
avatar

Myčku plním já i manžel, když je toho víc, tak jen já (manžel ještě nepochopil můj systém 😆) a nejčastěji vyklízíme spolu se synem.

26. srp 2021
avatar

Nesnasim, kdyz mi mycku plni nekdo jiny 😂 nekdy vyndava nadobi partner, nekdy ja spolecne se starsi dcerou, ale vetsinou jen ja

26. srp 2021
avatar

U nás myje nádobí dobrovolně manžel 😁 Nechce pořídit myčku 🤣🤣🤣

26. srp 2021
avatar

Myčku plním já, trošku mě rozčiluje jak ji plni manžel 🙈 prostě mam svuj system co a jak, a vadí mi když je to jinak... Vyklizime oba, děti pomáhají

26. srp 2021
avatar

Myčka a manžel 🙈

26. srp 2021
avatar

Jen já 😁

26. srp 2021
avatar

Většinou já.

26. srp 2021
avatar

Všechno já.

26. srp 2021
avatar

Já, v budoucnu se snad mytí občas ujme syn 🤔

26. srp 2021
avatar

Jen já! 🙄😄 Manžel na nádobí sáhne akorát tak když ho chce zašpinit 🤣

26. srp 2021
avatar

Myje myčka😘 Plním vetšinou já, ale manžel občas pomůže..

26. srp 2021
avatar

Samozřejmě že já,jsem perfekcionista 😅

26. srp 2021
avatar

Nádobí vyskládávám převážně já a myčku plníme s manželem postupně během dne a máme to téměř 50/50 🙂 Kdo má zrovna čas, tak ten to obstará 😉

26. srp 2021
avatar

Jen já

26. srp 2021
avatar
26. srp 2021
avatar

Já 😁

26. srp 2021
avatar

Nádobí myjeme v myčce a její plnění a vyklizení obstará ten, kdo má zrovna čas.

26. srp 2021
avatar

Já🙈

27. srp 2021
avatar

Samozřejmě nejčastěji obsataravam nádobí já, ale často mi u toho asistuje moje tříletá dcera a občas se zapojí i manžel 😉

27. srp 2021
avatar

Já 🙂 ale manžel také jde uklidit bez keců, když je doma. Sám a dobrovolně 😊

27. srp 2021
avatar

No u nas se tak stridame vsichni

27. srp 2021
avatar

Nadobi myje mycka a vetsinou ji naklizi starsi deti

27. srp 2021
avatar

U nás nádobí myje myčka. Nadobí do myčky davám já, popř. manžel. Vxklízím většinou já nebo děti. Pravidelnou údržbu má na starosti manžel.

27. srp 2021
avatar

máme myčku 2 roky a pečuji o ni já 🙂 alle přiznávám, že dokud jsme myčku neměli, tak nádobí většinou umýval manžel 🙂

27. srp 2021
avatar

V 99% jsem to já a přestože myčku máme několik let, umývání hlavně v ruce...

27. srp 2021
avatar

tak samozřejmě moje maličkost, ale moc mi pomáhá můj malej Mireček ♥

27. srp 2021
avatar

Nejvíce já,ale muž mi šlape na paty v těsném závěsu,což mi tedy vůbec nevadí 😉😂

27. srp 2021
avatar

Já 🤣🤣

27. srp 2021
avatar

My myčku nemáme, tak 40 % nádobí vyřídím já, 60 můj muž.

27. srp 2021
avatar

Máme myčku a o skládání , přeskládávání po partnerovi a i vyklízení se starám RADĚJI já 😉😀

27. srp 2021
avatar

Většinou já i když máme myčku tak ráda myju ručně

27. srp 2021
avatar

Nádobí většinou myčka, co nezvládne myju já. Vyskladavame i plníme celá rodina 👨‍👩‍👧‍👦

27. srp 2021
avatar

Já s manželem tak půl na půl 😉

27. srp 2021
avatar

Přítelkyně 😇

27. srp 2021
avatar

Tak u nás doma myju nádobí já. My myčku nemáme. Myčka jsme já a moje ruce😃 ale nevadí mi to.

27. srp 2021
avatar

Myju hlavně já. Plníme/vyndavame oba 🙃

27. srp 2021
avatar

Nádobí myji já 🙈 a myčku plním a vyklizim také já 😂😂

27. srp 2021
avatar

Já já já jenom já😄

27. srp 2021
avatar

Zabývám se tím jen já

27. srp 2021
avatar

Stárko jí, já uklízím... Máme to krásně rozdělené 😒 😂 😂

27. srp 2021
avatar

Nejčastěji já, ale co se narodila druhá dcerka, tak manžel začal hodně pomáhat a vyklízí a plní myčku taky 🙂

27. srp 2021
avatar

Mi se doma střídáme v mytí nádobí. Někdy zaúkolujeme našeho staršího syna, ať se také zapojí do domácích prací, někdy můj muž u kterého převažují spíše víkendy, protože přes týden nebývá moc doma a já 😁, která musí mít večer dřez prázdný .

27. srp 2021
avatar

Tak samozřejmě že věčně já 😬😅 Teď mi začala pomáhat 4letá dcera 🤗 A když máme tátu doma tak i on se pustí do nádobí 😊

27. srp 2021
avatar

Přiznám se u nás obsluhuje hlavně manžel plní i vyklizí já peru a žehlím 😊

27. srp 2021
avatar

Ahoj, mycku i mytí nádobí mame zatim na starost my. Ja i manžel dle času a možností nádobí do mycky rovname/vyklizime... Deti nam u toho asistují, nejraději mačkají tlačítka na myčce a vkladaji tabletku

27. srp 2021
avatar

myju já, děti utírají, někdy ale umyje, utře i manžel

27. srp 2021
avatar

Myčka a já

27. srp 2021
avatar

Co jsem doma s dětmi, tak já jsem myčka.

27. srp 2021
avatar

Nejvice ja

27. srp 2021
avatar

Nejčastěji já, ale to proto že jsem doma a partner přes týden pryč o víkendu se z něj stává hlavní plnič a zapínač myčky😂

27. srp 2021
avatar

ručně já, do myčky já a z myčky mi občas začínají pomáhat kluci (3.5 roku a 1.5 roku) 🙂

27. srp 2021
avatar

Myčka na mě vždy vzorně počká🙂

27. srp 2021
avatar

Plním pouze já, protože to tak nikdo dobře neumi😂a vyndá kdokoliv kromě mě, to mě vůbec nebaví

27. srp 2021
avatar

Jí plním a vyndávám, myčka myje

27. srp 2021
avatar

Bohužel je já.

27. srp 2021
avatar

Já plním a s nejmladším dítkem vyklízíme

27. srp 2021
avatar

Já a děti utírají a nádobí uklízejí..

27. srp 2021
avatar
27. srp 2021
avatar

Myje myčka, plní ji, ten kdo ušpiní daný kus nádobí a ve vyndávání se poctivě střídá celá rodina🙂

27. srp 2021
avatar

Já, teď mi skončila mateřská, tak uvidíme 🤣. Holky už začínají pomáhat a manžel se toho taky nebojí 🤣.

27. srp 2021
avatar

Nejčastěji já ale syn pomáhá uklízet nádobí na místo 🙂

27. srp 2021
avatar

Všichni rovným dílem 😁

27. srp 2021
avatar

Většinou plním já, protože muž není doma. Ale o víkendu vaří i plní on, já totiž na jeho systém nemám nervy. Vyklízíme zhruba všichni včetně dětí nastejno.

27. srp 2021
avatar

Vždy myji nebo dávám do myčky já. Ale na vyndavání čistého mám doma 2 malé pomocníky 😁

27. srp 2021
avatar

Já 😃

27. srp 2021
avatar

Maminka 😀😀😀

27. srp 2021
avatar

Já plním, starší syn vyklízí.

27. srp 2021
avatar

Já nejčastěji. Ale vyklizeji hodně často děti a nejstarší syn už i nějak dá do kupy kuchyň celkově, když to dostane za úkol.

27. srp 2021
avatar

Myje myčka, já plním a vyklízím.

27. srp 2021
avatar

Já plnim, manžel nebo starší synek vyklízí

27. srp 2021
avatar

Nejčastěji plnim myčku já, občas se u vyklízení střídáme s manzelem a dětma.

27. srp 2021
avatar

Nádobí myji já a myčku plním a vyklízím s asistencí synka 😉

27. srp 2021
avatar

Já a pouze já. Děti jsou ještě malé a manžel řekl že na myčku nesahne protože prostě nechápe jak to tam skládám

27. srp 2021
avatar

Nejčastěji já, manžel předskládava a kluci pomáhají.. 😁😅🤩

27. srp 2021
avatar

Vzdy a nejčastěji to delam ja,protoze deti si mysli,ze od toho jsem maminka,abych to dělala ja 🤣🤣☺️

27. srp 2021
avatar

Já 😏

27. srp 2021
avatar

Jenom já 🍀🙋‍♀️chlap ho někdy utře, ale to už musí být 🤦‍♀️😂

27. srp 2021
avatar

Z 99% já. Ale doufám, že se to brzy změní když bude manžel chodit domu z práce dřív než já tak by to mohl dělat on. To je moje "vize", ale jaká bude realita to se teprve uvidí 😂😂😂😂

28. srp 2021
avatar

Většinou ja

28. srp 2021
avatar

Já 🙂

28. srp 2021
avatar

Myčka Boženka a já, kámošky největší 😎

28. srp 2021
avatar

Ja s manželom rovným dielom a čo sa týka vyklízení myčky, tak hrníčky uklízí 4r syn 😎

28. srp 2021
avatar

....ju moje oblíbené výrobky 🤩
U nás umyvame nádobí nebo dáváme do myčky já i partner nebo syn.A vyndavame také kdo se zrovna namane,ale nejraději to dělá syn Honzík,už od 1,5r pomáhá a vyndaváním myčky.A je strašné naštvaný když ji vyklidime, když on spi....jednou dokonce plakal,že to chtěl udělat sám 😣

29. srp 2021
avatar

Jednoznačně jááááá 😀

29. srp 2021
avatar

Myčka + já a při vyklizení čistého mi asistuje 17m dcera tak je to někdy adrenalin, trvá to 3x dýl, ale je moooc roztomilá a hodná, že sama přijde...

30. srp 2021
avatar

Nejčastěji myju nádobí já 😁. Vůbec mě to nebaví. Máme myčku ale zatím sme ji ještě nepoužily, tak třeba by nás výhra konečně donutila 😁😁😁

30. srp 2021
avatar

Myčka a ja

30. srp 2021
avatar

Myje myčka a plním a vyklízím já 😊

30. srp 2021
avatar

Myčku nejčastěji vyklizim já a nádobí take

30. srp 2021
avatar

Nejcasteji ja, protoze jsem na rodicovske. Ale dcera pomáhá 😉

30. srp 2021
avatar

Myčku plním převážně já, děti si ale po sobě nádobí uklízí do myčky, i když ho pak musím trochu urovnat 🙂 Pouštění myčky má na starost dcera a čisté nádobí uklízím já a nebo občas manžel.

30. srp 2021
avatar

Mycku nemame a nadobi myje hlavne chlap 🥰

30. srp 2021
avatar

Máme myčku, plníme jí tak nějak průběžně všichni, ale nejčastěji asi já, protože oni to prostě nedělají správně 😆 Vyklízí jí děti, o víkendu manžel

30. srp 2021
avatar

Myju ja, mycku plnim taky ja a vyklizime spolu s prckem 🙂

30. srp 2021
avatar

Myčku plní všichni společnými silami a vyklízí na střídačku každé z dětí.

30. srp 2021
avatar

V tuhle chvíli u nás velmi ožehavé téma, myčku nemáme a samozřejmě ty to práce dělám já, párkrát do měsíce za mnoho slovních komentářů se uvolí i manžel 😀

30. srp 2021
avatar

Ja já já všechno dělám já 🤣

30. srp 2021
avatar

Myslím si, že u nás doma je to tak 50 na 50 já a manžel ☺️ Hodně mi se vším pomáhá 🥰

30. srp 2021
avatar

všechno obvykle dělám já

30. srp 2021
avatar

Víc toho dělám já, ale občas pomůže i partner

30. srp 2021
avatar

Většinu věcí dělám já. Ale už se začínají zapojovat i dcery.

30. srp 2021
avatar

No ja. A ne nejčastěji, ale vždy 😁

30. srp 2021
avatar

Nejvíc já.

30. srp 2021
avatar

Plnime prubezne s manzelem, zapina casteji on, vyklizim casteji ja. 🙂

30. srp 2021
avatar

Myčku plníme se starší dcerkou i manželem,kdo má zrovna volné ruce 😉a vyklízí se mnou nejmladší 😆

30. srp 2021
avatar

Myčku plním většinou já, ale po dětech chci aby ji vyklízely.

30. srp 2021
avatar

Já a 2letá dcera mi chce pomáhat 🙂😃"Umí" vyndat příbory (nože samozřejmě ne) a naháže je do šuplíku, takže je pak nenápadně rovnám😃

30. srp 2021
avatar

Myčku nejčastěji vyndavám já, asistuje mi tříletý syn. Jakmile na myčku sáhne manžel, je to děs 😂. Nandá tam tak polovinu věcí, jak já. A jako bonus se to špatně umyje 🤦🏽‍♀️.
Takže tohle si raději obstarám sama. Ikdyž, teď v 6tinedělí jsem ráda, když ji vytahne 🙂

30. srp 2021
avatar

Myčku plním já a při vyklizeni někdy asistuje dcera 1,5 roku.

30. srp 2021
avatar

Je mi 43 a myčku mám teprve 2 roky, tak si užívám skládání puzzle, aby byla co nejvytíženější 😁 a vyndavám taky já, protože jen já přeci vím, kam co patří 😁. Jinak dm tablety jsou boží 😉

30. srp 2021
avatar

Naučení jsme všichni, každý po sobě uklízí do myčky a vyklízení děláme klidně společně 🙂

30. srp 2021
avatar

Převážně jenom já 😩☺️

30. srp 2021
avatar

Myčku nemáme, nádobí myji většinou já, občas mi pomůže manžel, dítě máme ještě malé. Ale brzy (snad) se budeme stěhovat do domečku a tam už bude čekat i myčka 😁

30. srp 2021
avatar

Většinou já, ale občas pomohou i děti

30. srp 2021
avatar

Ja, ale casto mam k tomu 2 pomocniky s kterymi to trva 2x tak dlouho 🙂

30. srp 2021
avatar

Z/do myčky skládám téměř výhradně já jelikož manžel by to udělal stejně blbě 😃

30. srp 2021
avatar

Jenom já. 🙄

30. srp 2021
avatar

nádobí myjí já i plním myčku (manžel dokáže zaplnit celou linku špinavým nádobím 🤔), pomáhá uklízet z myčky dcerka.

30. srp 2021
avatar

Bohužel já 🤯

30. srp 2021
avatar

Já 🤔🤪

30. srp 2021
avatar

Já, sama sobě sloužím😁😋😁

30. srp 2021
avatar

Já 😕

30. srp 2021
avatar

Já 🙈

30. srp 2021
avatar

Já s manželem plníme a vyskládáváme myčku podle toho, jak je třeba a často nám pomáhá dcerka 🙂

30. srp 2021
avatar

Jelikož jsem na RD a v listopadu čekáme přírůstek starám se o domácnost hlavně já. Tudíž věčně namočené ruce, či plná myčka je moje denní rutina.

30. srp 2021
avatar

Většinou já, s myčkou pomáhají občas děti

30. srp 2021
avatar

hlavně já

30. srp 2021
avatar

Já 😁

30. srp 2021
avatar

Já si myslím, že já. Ale manžel by určitě řekl, že on 😉

30. srp 2021
avatar

Mycku skladam ja a vyskladavat mi ji pomaha muj trilety broucek a nadobi co do mycky nesmi myju vetsinou ja. Ale kdyz mi je ouvej oboje zvlada i muj milovany manzel ❤

30. srp 2021
avatar

Myčku plním i vyklizim převážně já, občas manžel ale často chce pomáhat i starší syn 2,5 roku 🙂 čekám že mladší až se naučí lézt po kolenou bude taky chtít pomáhat 🙈

30. srp 2021
avatar

Tak to je jasný že Já a jenom já 😅 ale doufám že synovi vydrží to nadšení co má teď a bude pomáhat

30. srp 2021
avatar

Převážně já.syn mi taky občas pomůže😉

30. srp 2021
avatar

U nás je to půl na půl, naštěstí mám v přítelovi i pomoc v domácnosti 👍♥️

30. srp 2021
avatar

Manžel myje nádobí, co do myčky nepatří, nebo se nevešlo. Já plním i vyklízím myčku. 🙂

30. srp 2021
avatar

Z 99% všechno já, manžel se hecne, když je mi nejhůř nebo ho fakt prudím a malej pomáhal vyskládat myčku tak kolem roka a půl, teď už ho to přestalo bavit 😂👍

30. srp 2021
avatar

U nás plním myčku já v průběhu dne, manžel pak akorát večer doklízí zbytek a zapíná. Já pak ráno zase vyndávám.. nádobí myje díky bohu myčka 😁

30. srp 2021
avatar

Já sama naplňuji myčku a dělám vše okolo toho.

30. srp 2021
avatar

Většinou já sama, dcerka občas pomůže zandat či vyndat. Věci do myčky (sůl, leštidlo......) jen já.....

30. srp 2021
avatar

Myčka nádobí jsem u nás já :D 🤷

30. srp 2021
avatar

Myčku na nádobí plním zásadně já 🤦🏼‍♀️😃
Mám v tom nejlepším systém 🤭😃
S vyndaváním věcí pomáhá dcerka 😊

30. srp 2021
avatar

Myčku plní manžel, vyklízím já nebo nejstarší syn 😁

30. srp 2021
avatar

Jedinej kdo rad vyklizi mycku je nase skoro 2leta dcera. Jinak neni problem do ni nadobi naskladat, ale tak ho uklidit. Takže u nas se kolem plne mycky chodi obloukem jako kolem nasrane tchyne. Ale pak stejne jdu a udelam to.

30. srp 2021
avatar

Nejčastěji já, já a jenom já 🤷‍♀️

30. srp 2021
avatar

Mytí nádobí..JÁ…plnění myčky…JÁ…uklizení myčky…JÁ, ale tříleťák s úklidem rád pomáhá; kéž by mu to vydrželo 😁🙈

31. srp 2021
avatar

ja 🙂

31. srp 2021
avatar

Nejčastěji myji nádobí já, myčka a manžel s mytím pomáhá a vyklízíme na střídačku (dle toho kdo je doma, ten druhý je s dětmi na hřišti).

31. srp 2021
avatar

Všichni, kdo zrovna přijde a je umyto tak myčku vyklidí, ještě to naučit puberťačku aby šla sama od sebe 😂

31. srp 2021
avatar

U nas vetsinou ja, ale manzela to taky nekdy napadne 😁

31. srp 2021
avatar

Většinou já 🙃

31. srp 2021
avatar

Přidám se k většině komentářů - já 😀

31. srp 2021
avatar

U nas je to automatika u obou

31. srp 2021
avatar

Myčku nemám, nádobí umývám já 😁 když jsme u taťky (vždy dýl jak na víkend) tak vyklízím myčku taky já

31. srp 2021
avatar

Mycku plnim a vyndavam vetsinou ja, chlap obcas taky, ale spis ji pousti, kdyz jde spat, abych mu neubirala zasluhy 😀

31. srp 2021
avatar

Před mateřskou jsme to měli s mužem půl na půl, teď už umývám nádobí jen já.

31. srp 2021
avatar

Já i manžel. Máme to půl na půl 🙂

31. srp 2021
avatar

Já s manželem napůl 🙂

31. srp 2021
avatar

Já plníme a mamka vyklizi

31. srp 2021
avatar

Jen já.

31. srp 2021
avatar

Já, já a já 😄

31. srp 2021
avatar

Ja, ja a ja

31. srp 2021
avatar

Já a manžel

31. srp 2021
avatar

Myji jen já a to růčo

31. srp 2021
avatar

Nejčastěji já, ale zapojují se všichni členové rodiny, poslední dobou jsem si oblíbila zapínat na odložený start, kdy se v noci umyje a ráno manžel vyskládá nádobí.

1. zář 2021
avatar

Já, co nepřežije myčku jde z domu. 😀

1. zář 2021
avatar

Myji jen já a syn pomáhá.

1. zář 2021
avatar

Jak říkám doma, myčka je náš další člen domácnosti a máme s manželem střídavou péči 🙂snažím se zapojit i děti ale ty kecy kolem toho 🙏🙏

1. zář 2021
avatar

Já plním a chlapy vyklízejí 😉

1. zář 2021
avatar

Myčka a ja 🙂 a ty nature kapsle jsou nejlepší na světe 😘

1. zář 2021
avatar

Já plním, dávám to tam hned při vaření a po a vyklízím také já 😁😁

1. zář 2021
avatar

Mycku nemame, nadobi myju ja,chlap tak 1 za pul roku.

1. zář 2021
avatar

Nadobi myju jen ja a mycku plnim taky v podstate sama. Ale to mi neva, protoze mam svůj systém skládání a ostatni mi to Akorat kazí 😁

1. zář 2021
avatar

Myčka a já 👆

1. zář 2021
avatar

Vše okolo myčky řeším já (až na servis tedy). 🙂

1. zář 2021
avatar

Nejčastěji myji nádobí já,ale i přítel občas přiloží ruku k dílu a omyje ho také 😃😃😃😃

1. zář 2021
avatar

V ruce myju ja, mycku obsluhuje manzel, nebo deti.

1. zář 2021
avatar

Občas myje myčka,občas myju něco v ruce. Dost často zapojuji staršího,aby vyklidil myčku a vyklízet začínají pomáhat i dvojčata 🤣

1. zář 2021
avatar

Nejčastěji plním i vyklízím já.

1. zář 2021
avatar

Já, ale už chci dát myčku jako povinnost chlapci.

1. zář 2021
avatar

Já, ale pomalu mi začínají pomáhat i děti 🙂

1. zář 2021
avatar

Samozrejme ja🤦🏻‍♀️

1. zář 2021
avatar

Já, já, já jenom já 😄

1. zář 2021
avatar

Já a manžel. Já nesnáším vyndávání, takže já většinou nandám a on vyndá.

1. zář 2021
avatar

já :(

1. zář 2021
avatar

Plníme všichni, vyklízení děti

2. zář 2021
avatar

Myčku plní ten, kdo má špinavé nádobí v ruce. A vyndaváme ji já nebo manžel.

2. zář 2021
avatar
2. zář 2021
avatar

Myju já, myčku obstarává většinou manžel

2. zář 2021
avatar

Většinou já 🙂 Rovnou jdu udělat objednávku 😀

2. zář 2021
avatar

Vetsinou ja

2. zář 2021
avatar

Máme myčku ale pomáhá mě jak syn tak i manžel ♥️♥️♥️🍀

2. zář 2021
avatar

U nas je to na stridacku, podle toho, kdo ma volno a tak. A navic pritel je kuchar, takze se kuchyni venuje hodne a rad.

2. zář 2021
avatar

z 90% já

2. zář 2021
avatar

Všichni podle svých možností a schopností. Nejvíc možností a schopností mám já 😂.

2. zář 2021
avatar

Tak z 80% já 😉

2. zář 2021
avatar

plníme celá rodina a vyklizim já🙋

2. zář 2021
avatar

Když manžel dá nádobí do myčky, tak to je pomalu zázrak. Kluci většinou tady odnesou věci k mycce. Na druhou stranu, když to tam dávají oni, vejde se tam polovina věci 😃

2. zář 2021
avatar

Hrozně ráda myčku plním a zapínám 😀 je to jako tetris 😀 nejvíc se jí samozřejmě věnuju já!

2. zář 2021
avatar

Myčku většinou plním já a vyklízím taky já 😀 Syn jí ale strašně rád zapíná .

2. zář 2021
avatar

Plníme postupně všichni a nádobí uklízí děti, máme 3 ratolesti, 3 patra má myčka, každý má na starosti své patro🙂

2. zář 2021
avatar

Naplníme dřez, já si to pak umyju a utru a vlastně i uklidím 😄

2. zář 2021
avatar

Já i myčka, občas manžel, občas syn podává.

2. zář 2021
avatar

Já a to myčku nemame případnou výhru bych prenechala mamce🙃🙃🙃

2. zář 2021
avatar

Nádobí myji já a hlavně myčka, do myčky jej dávám nejčastěji já 😁

2. zář 2021
avatar

Myčku plním já (chlap to neumí skládat a strašně se u toho vzteka) a vyklizim taky já, případně starší syn, zcela výjimečně chlap

2. zář 2021
avatar

Myčka a já.

2. zář 2021
avatar

Bohužel já 🙄😁

2. zář 2021
avatar

Nádobí myje myčka 😃 naskládávám já a vyskládávám já s dětmi

2. zář 2021
avatar

bohužel já, někdy manžel, ale to ho nechám pouze vyndat, pže on by to nandal halabala 🙂 a půlka věcí by zůstala venku 🙈

2. zář 2021
avatar

Nádobí myje myčka a plníme ji s manželem tak napůl.

2. zář 2021
avatar

Plní jí napůl s manželem,vyndávám já a zapíná dcera.

2. zář 2021
avatar

U nás jsem to většinou já, ale manžel myčku dost často zapíná 😃

2. zář 2021
avatar

Vždy já... 🙈

2. zář 2021
avatar

Jenom já.

2. zář 2021
avatar

Já jsem večerní plnič a manžel ranní. Když mám večer jeďte energii, naplním ji já. Když ne, tak to ráno udělá většinou manžel. S vyklizenim pomáhá syn.

2. zář 2021
avatar

Umývám já,ale učím syna vyndávat myčku, zatím ho to baví.

2. zář 2021
avatar

Nejčastěji? Já, já a zase já 😒😀

2. zář 2021
avatar

U nás myju nádobí pouze já. Vůbec jsem o myčce neuvažovala, ale manžel aby nemusel mýt, tak ji radši sám koupil. Což mi teď připomíná, že ji musím zapnout než půjdu spát...

2. zář 2021
avatar

Bohužel já

2. zář 2021
avatar

Obojí já 😁

2. zář 2021
avatar

Já a občas pomáhá vyndávat moje skoro 3letá pomocnice 🙂

2. zář 2021
avatar

Ja i manzel, podle toho kdo ma zrovna cas.

2. zář 2021
avatar

Nádobí meju jen já. Co jsme s chlapem 10let spolu, tak bych to spočítala na prstech jedné ruky, kolikrát myl nádobí on (abych nekřivdila, tak možná na dvou rukách 😄) myčku nemáme.
Za měsíc se ale stěhujeme a ja budu mít svou první myčku, tak by se balíček náramně hodil, abych mohla vše otestovat a vyzkoušet ☺️

2. zář 2021
avatar

Většinou já

2. zář 2021
avatar

Stridame se..jednou ja..jednou manzel.. 🙂😊

2. zář 2021
avatar

Já,já, já jenom já ! 😂😂😂😂😂😂

2. zář 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

Soutěž ukončena

2. zář 2021
avatar

Jen dodám jednu tématickou.... 🤣

3. zář 2021
avatar
Autor komentář smazal