Výsledky vyhledávání pro slovo #dm

avatar
apacheeeAMBASADORKA
26. bře 2020    

Je načase vyzkoušet další zázrak z #dm, který mi v naší skupině doporučilo už tolik z vás 👏

Počkám, až trouba úplně vystydne a dle rad nechám působit přes noc. A jsem fakt zvědavá, jestli budu taky nadšená tolik jako vy 😁

avatar
apacheeeAMBASADORKA
25. bře 2020    

Zdá se mi, že jedním z nejoblíbenějších #dm výrobků mezi zákazníky jsou tyhle ubrousky proti zabarvení prádla. Dostávám na ně i dost dotazů😁

Minule se mě někdo ptal, jak vlastně fungují a jak po vyprání vypadají. Takže dnes jsem na vás vzpomněla a vyfotila rozdíl po vyprání a před ním. Docela rozdíl, že?

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    24. bře 2020    

Ani tento měsíc nesmíme vynechat možnost vyhrát pozornost z #dm pro aktivní maminky ve skupině❤️

Tentokrát jsem pro vás vybrala další z TOP výrobků, které doma opravdu "milujeme":

🛒 MASÁŽNÍ OLEJ S BIO ARNIKOU od značky alverde NATURKOSMETIK

Pokud tento olej neznáte, opravdu vám jej mohu doporučit. Nádherně voní, je za skvělou cenu a úplně v pohodě vám troška oleje vydrží na hodinovou masáž, aniž byste museli přidávat další a další dávky👏👏👏

https://www.modrykonik.cz/group/8708/pro-vsechn...

avatar
apacheeeAMBASADORKA
24. bře 2020    

Kdo nepeče, není Čech 😂

Pokud se i vy snažíte během karantény nějak zabavit, určitě taky pečete častěji než jindy. A věřím, že se vám tak budou hodit další a další recepty🙂

Tak dneska jeden z našich nejoblíbenějších receptů - STROUHANÝ TVAROHOVÝ KOLÁČ. Přikládám rovnou i recept, ať si o něj nemusíte psát ❤

Suroviny - těsto:
260 g hladké špaldové mouky (výborná je mouka špaldová typ 630 z #dm)
80 g moučkového cukru
40 g kakaa nebo granka
200 g tuku (hera)
1 vejce

Suroviny náplň:
500 g tvarohu
1/2 citronu
2 vejce
80 g cukru
1 vanilkový cukr

Postup:
Mouku smícháme s kakaem a cukrem, přidáme na kousky nakrájený tuk, vejce a vypracujeme (pokud se těsto lepí, přisypeme dle potřeby ještě mouku) pevné těsto, které rozdělíme napůl. Jednu část dáme do lednice, druhou na hodinu do mrazáku. Mezitím smícháme tvaroh s nastrouhanou kůrou z citronu a vymačkanou šťávou, přidáme vejce a cukr. Odleželé těsto z lednice rozválíme na kulatý plát a dáme na dno dortové formy, na něj rozetřeme tvarohový krém a nahoru nastrouháme těsto z mrazáku.
Pečeme v předem vyhřáté troubě při 160 stupních přibližně 45 minut.

avatar
apacheeeAMBASADORKA
23. bře 2020    

Mantra dnešních dní:
Toto je nákup, ne přepadení!!!!
Toto je nákup, ne přepadení!!!!
Toto je nákup, ne přepadení!!!!
Toto je nákup, ne přepadení!!!!
Toto je nákup, ne přepadení!!!!
😂😂😂

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    22. bře 2020    

S ohledem na situaci kolem Covid přibyly na stránkách dm.cz odpovědi na nejčastější otázky.

Ze zákaznického hlediska tam najdete i nyní pro vás asi nejzásadnější informace, a to je aktualizovaná otevírací doba konkrétních prodejen.

"Děkujeme všem našim spolupracovníkům, kteří odvádějí skvělou práci! Děkujeme také vám, našim zákazníkům, za ohleduplnost k našim spolupracovníkům v prodejnách a k sobě navzájem v těchto dnech!"

#dm #spolecnetozvladneme

https://www.dm.cz/nove/spolecnetozvladneme-c146...

avatar
apacheeeAMBASADORKA
21. bře 2020    

Dostupnost dezinfekčních prostředků v #dm
V prodejnách dm nejsou v současné době k dispozici některé hygienické a antibakteriální produkty, situace se v jednotlivých prodejnách liší. Nedostupnost těchto produktů je v řešení se stávajícími dodavateli společnosti dm. A zároveň byla navázána spolupráce s novými dodavateli, kteří jsou schopni jednorázově vykrýt výpadky v nabídce. Na doplňování nejžádanějšího zboží se usilovně pracuje.

Více o aktuální situaci v prodejnách dm a o bezpečnostních opatřeních si můžete přečíst v článku:
https://ceskobudejovicky.denik.cz/zpravy_region...

avatar
apacheeeAMBASADORKA
20. bře 2020    

Eli včera viděl, že jsem na MK přidávala jeho oblíbený #dm recept, tak mě poprosil, ať to dneska uvařím.

Kluci si přidali 3x, asi si do času budeme muset vzít hypotéku na jejich stravu 😂😂😂

avatar
apacheeeAMBASADORKA
19. bře 2020    

Už dlouho jsem nedávala žádný #dm_recept a myslím, že je nejvyšší čas to napravit😀

Pokud neznáte, tak věřím, že si tento recept zamilujete, protože:
1) je rychlý a v podstatě nevyžaduje žádnou vaši činnost (až na nakrájení)
2) je levný (což teď asi spousta z nás ocení)
3) to jídlo je výborné - moji kluci se po něm mohou utlouct
4) po uvaření vám ještě zbyde vývar, takže máte skoro hotovou polévku 👏

Potřebné suroviny:
🛒 něco na vývar - já dávám většinou kuřecí skelet a 1 - 2 křídla
🛒 2 větší mrkve rozkrájené na několik menších kusů
🛒 1 větší petržel rozkrájená na několik menších kusů
🛒 2 stroužky česneku
🛒 koření: sůl, nové koření, pepř, bobkový list
🛒 kuskus (kupuju #dmbio v #dm)

Vše kromě kuskusu dáme do hrnce a vaříme potřebnou dobu. Do misky dáme kuskus a zalijeme ho dostatečným množstvím vývaru - necháme vsáknout. Mezi tím nakrájíme mrkev, petržel a obereme maso. Vše smícháme dohromady a můžeme podávat.

Už jsem psala, že moji kluci tohle jídlo milují a já ho dělám hlavně, když nemám čas vařit a potřebuju dělat třeba něco jiného. A přesto chci, aby vždy měli pořádný oběd. Náklady na takový oběd jsou úplně minimální a ještě vždy zbyde i k večeři.

avatar
apacheeeAMBASADORKA
18. bře 2020    

Ráno jsme s klukama pekli rohlíky. Musím říct, že chuťově jsou dokonalé. Do příště už jen vychytat, aby byly hezčí a nebude to mít jedinou chybu 😁

K tomu #dm pomazánka z kari, manga a papáji a naprosto luxusní večeře je na světě 👏

avatar
apacheeeAMBASADORKA
17. bře 2020    

Soutěž je u konce a je rozhodnuto, komu udělá radost tahle nádherná taška babylove z #dm

Pokud se vám líbí a nevyhrály jste, nevěšte hlavu. Taška je v prodeji za velmi sympatickou cenu 579 Kč, což mi nepřijde vůbec drahé, a seženete ji ve 4 barevných odstínech. Je pevná, má spoustu kapes, a navíc v ní najdete i základní výbavu na přebalování. Za sebe jí vážně musím dát plný počet bodů a věřte, že to rozhodně nepíšu proto, že jsem ambasadorka 😝

A nyní už musím moc pogratulovat @krtcice - náhodný generátor totiž rozhodl, že na tašku se může těšit právě ona. Zároveň také děkuji všem, které jste se zúčastnily soutěže, a prozradím, že další soutěž už pro vás chystám. Výhrou tentokrát bude zase něco, co se bude moc hodit v každé domácnosti 👏

avatar
apacheeeAMBASADORKA
17. bře 2020    

Vím, že teď rozhodně není vhodná doba courat jen tak po kramech, ale pokud nutně potřebujete zajít do #dm, můžete už koupit věci z velikonoční nabídky. A mají tam i super sadu na velikonoční tvoření pro děti, což se teď určitě bude mnohým z nás hodit😁

(3 fotky)
avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    16. bře 2020    

Všechny chytré články o tom, jak zvládat karanténu, říkají, že by si měl člověk na každý den naplánovat něco, na co se těší. A hlavně to pak i realizovat 😎

Tak ani já nic neponechávám náhodě a mám poctivě rozplánováno 😀

Pondělí: wellness (domácí)
Úterý: masáž (domácí)
Středa: čajovna (domácí)
Čtvrtek: radši bez komentáře 😂
Pátek: kadeřnictví (domácí)
Sobota: cukrárna (domácí)
Neděle: nehtařské studio (domácí)

Berte to samozřejmě s nadsázkou! Alespoň částečnou 😂 Aneb moje #dm karanténa 💃

avatar
apacheeeAMBASADORKA
16. bře 2020    

Tik tak, tic tak 🕛🕧🕐🕜⏳

Máte už jen posledních pár hodin šanci zúčastnit se soutěže s #dm, soutěžíme o tuhle krásnou a praktickou tašku ❤️

A věřte mi, že je naprosto úžasná👏

https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/article/soutez-k-mezinarodnimu-dni-zen-vyhrajte-lc2ai7/

avatar
apacheeeAMBASADORKA
14. bře 2020    

Přesně o tuhle krásku soutěžíme až do pondělí ❤

V eshopu je taška vedena sice jako přebalovací, ale já si ji pořídila, i když už přebalování nějakou dobu řešit nemusím. A je vážně skvělá! Naprosto jsem se zamilovala do té barvy.

Pokud se vám taška líbí, klidně zkuste své štěstí v soutěži, i když třeba přebalovací tašku vůbec nepotřebujete 😀 Je perfektně použitelná i jako "obyčejná" taška a kabelka 👏

Součástí tašky je i přebalovací podložka, malé balení ubrousků, krém a 2 plínky.

https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/article/soutez-k-mezinarodnimu-dni-zen-vyhrajte-lc2ai7/

#soutez #dm

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    14. bře 2020    

⚠️⚠️⚠️ Na základě vládního rozhodnutí jsou s účinností od 14. 3. 2020 od 6:00 do 24. 3. 2020 do 6:00 uzavřeny všechny obchody, s výjimkou prodejen potravin, lékáren, drogerií, čerpacích stanic a některých dalších (Podrobnosti www.vlada.cz.)

Drogerie #dm má i nadále prodejny OTEVŘENÉ a samozřejmě FUNGUJE I ESHOP. Jen je oproti dřívějšku nutno počítat s delší doručovací dobou, která se kvůli obrovskému množství objednávek pohybuje kolem 7 až 8 pracovních dní.

Přeji klidný víkend, alespoň v rámci možností 🍀

avatar
apacheeeAMBASADORKA
13. bře 2020    

Chcete vidět, jak to dopadlo s tím, že jsem vám našla skvělou výhru do soutěže s #dm?

Přesně takhle 😂 Omluvou mi budiž fakt, že jsem novou tašku fakt potřebovala jako sůl. Od té doby, co jsem ji na eshopu našla, tak jsem na ni musela pořád myslet. No a nakonec sem ji objednala 😍

Naživo je ještě mnohem hezčí než na promo fotkách, takže mám fakt radost. Je krásná, pevná, prostorná, má milion kapes a ještě za super cenu. Jo a pochválil mi ji i muž, a to je co říct 👏

Mou vizáž omluvte, jsem nevyspaná a kvůli očnímu vyšetření zcela nenamalovaná. Oči mám po rozkapání, takže zorničky přes celý obličej 😂

Jupí, konečně jsme se dočkali a město pokácelo dva stromy těsně nad námi. Byly už staré, špatné, když foukalo, tak se hodně nakláněly. A taky z nich padal opravdu nepříjemný bordel, který jsme měli úplně všude. Město vysadí dál dva nové stromy 🙂

Zametat musí člověk stejně, ale už toho nebude tolik a hlavně to nebude všude v kamínkách. A tady máte tip na opravdu moc prima koště 🙂

#vileda

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    13. bře 2020    

Jedno je jistý, za tenhle post mě možná některé z vás budou nesnášet🙈

Sorry holky, ale už vám to nemůžu dál tajit a navíc v tom nechci být sama 😁

Kdo má rád kokos, tohle prostě musí mít. Je to strašně dobrý 👏

Zdraví ambasadorka #dm a cvičení zdar 😂🙈

Soutěž k Mezinárodnímu dni žen: Vyhrajte s dm přebalovací tašku/kabelku

Včera byl Mezinárodní den žen a já vám k němu slíbila soutěž. Vím, že se o víkendech spousta z nás snaží nekoukat tolik do mobilů, počítačů a tabletů a raději si užívá společných chvil s rodinou v offline světě, proto soutěž spouštím až dnes🙂

Snažila jsem se najít výhru, která by byla hezká, pro radost a přitom vám třeba i nějak ulehčila běžný život. A doufám, že se mi to povedlo. Ale ještě než se dostanu k samotné soutěži, mám pro vás pár informací o MDŽ, které jste třeba možná ani nevěděly.

Něco málo z historie tohoto svátku

U nás je MDŽ bohužel často spojovaný se zvyky socialistického Československa. K jeho oslavám tehdy neodmyslitelně patřily slavnosti a červené karafiáty. Řada lidí má tak zažitou představu, že je tento svátek uměle vytvořený minulým režimem, a proto ho přestala slavit. Ale tento svátek přitom sahá do mnohem vzdálenější historie.

Mezinárodní den žen vznikl díky stávce švadlen roku 1908 v New Yorku. Newyorské švadleny usilovaly o zkrácení pracovní doby, vyšší platy, hlasovací právo a byly také proti zaměstnávání dětí. Datum svátku 8. března se však ustálilo až po první světové válce.

V některých státech se MDŽ nepřikládá zvláštní význam, jinde se i dnes slaví s velkou pompou. Jednou z těchto zemí je například Rusko, kde vznikl i seznam darů nevhodných pro tento svátek. Zajímalo by vás, co na něm najdete? Jsou tam například erotické pomůcky, kuchyňské náčiní, levná bižuterie, permanentky do tělocvičny či špatně vybrané spodní prádlo🙂

avatar
apacheeeAMBASADORKA
12. bře 2020    

Jde se péct. Už zase 🙈🙉🙊

A taky testovat další vychytávku z #dm ✔️ Tentokrát přišel na řadu pečicí papír do kulatých forem 👏

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    11. bře 2020    

Nevím, jestli jste už postřehli tuto novinku, ale za mě rozhodně 👍 nahoru!

Do každého krajského města dm zavedla plnicí stanice na čisticí a prací prostředky🍀

Vyzkoušet stáčenou ekodrogerii tak můžete již v 16 #dm prodejnách:

🇨🇿 Brno - Bohunice (Campus Square)
🇨🇿 České Budějovice (IGY centrum)
🇨🇿 Hradec Králové (Aupark Shopping Center)
🇨🇿 Jihlava
🇨🇿 Karlovy Vary (OC Varyáda)
🇨🇿 Liberec (Forum Liberec)
🇨🇿 Olomouc (OC Haná)
🇨🇿 Ostrava (Futurum)
🇨🇿 Pardubice (Komerční park Pardubice)
🇨🇿 Plzeň - Černice (Olympia Plzeň)
🇨🇿 Praha - Černý Most (Centrum Černý Most)
🇨🇿 Praha - Chodov (Westfield Chodov)
🇨🇿 Praha - Nusle (Arkády Pankrác)
🇨🇿 Praha - Zličín
🇨🇿 Ústí nad Labem (Forum Ústí nad Labem)
🇨🇿 Zlín (NC Čepkov)

Více informací najdete zde:
https://www.dm.cz/nove/plnici-stanice-c1456796....

avatar
apacheeeAMBASADORKA
10. bře 2020    

#tip_ambasadorky Dnes večer vám nejdu dát tip na žádný konkrétní výrobek ( i když tyto tablety na fotce jsou za mě absolutní TOP, co jsme kdy měli), ale podělím se s vámi o radu, která se ke mně dostala a vážně se nám osvědčila.

Na podzim loňského roku se nám něco pokazilo v myčce a musel dorazit opravář. Během své práce nám dával nejrůznější rady týkající se domácích spotřebičů a mimo jiné říkal, že naprosto stačí používat jen polovinu kupovaných tablet. Mám pocit, že jsem tenkrát nenápadně protočila oči a myslela si své. Jenže pak mi podobnou radu dalo i několik holek v #dm skupině a já si řekla, že za za zkoušku nic nedám.

A jaké bylo mé překvapení, když jsem zjistila, že to bohatě stačí. Mám tedy zkušenost jen s tabletami Denkmit Nature (jinak jsme kupovali gelové), ale i myčka absolutně našlapaná špinavým nádobím byla s půlkou tablety umytá naprosto dokonale.

Pokud tuto radu neznáte, můžete vyzkoušet. Dá se díky tomu docela ušetřit - př. tyto tablety stojí 89,90 Kč a v balení jich je 30 ks. Jedna tableta vás tedy vyjde na 3 Kč, což vůbec není špatné. Když ale budete používat jen polovinu tablety, vyjde vás 1 prací cyklus jen na 1,50 Kč, což už je vážně skoro zadarmo.

A teď mě ještě zajímá, kdo z vás tuto radu už slyšel? Kdo z vás to takto dělá? Nebo jestli jsem zase poslední, ke kterému se tahle "novinka" donesla 😂

avatar
apacheeeAMBASADORKA
9. bře 2020    

Dnes večer mám ještě jednu moc milou povinnost, a tou je vyhlášení vítězky soutěže #moje_dve_tvare

Nejprve mi dovolte poděkovat všem, které jste do toho šly. Bylo vás mnohem víc, než jsem čekala, a co jsem tak pročítala komentáře k jednotlivým příspěvkům, tak byly moc milé a povzbudivé. A z toho mám velkou radost, protože samy víte, jak to na internetu někdy dopadá. Děkuji holky, jste skvělé 👏

Vítězka však mohla být pouze jedna - los rozhodl, že na kosmetiku značek Trend IT UP a alverde z #dm se může těšit @lstuchlova 🎁🎉 Lucko, moc gratuluji a do dvou dnů se ti ozvu ohledně tvých doručovacích údajů 😇

S klukama jsme vylosovali ještě 5 z vás, které odměním 5 ❤ :
@misicka1988
@nikolkapomnenka
@baruniceslepice
@klaara3
@movienka

Krásný zbytek dne 😎

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    9. bře 2020    

Pondělí, den velkého prádla, alespoň od té doby, co mám děti 😂

Další z těchto dnů pak přichází v úterý, ve středu,... Však to taky určitě znáte 😇

Se zimním obdobím se nám u Tobiho objevily problémy s kůží a snášenlivostí dosavadního pracího prášku (Persil), hledala jsem tedy jinou variantu a na doporučení objevila řadu Ultra sensitive od značky Denkmit. Tato řada je bez obsahu parfemace, barviv a přidaných konzervantů.

Společně s úpravou stravy jsme problémy zkrotili, a jelikož jsem s těmito přípravky moc spokojená, budu je raději používat i nadále. Kromě gelů na praní kupuju i aviváž z téže řady a je peckovní. U nás je bohužel hodně tvrdá voda, takže střídám ocet právě s touto aviváží a pecka!

Celá řada se hodí pro praní (nejen) miminkovských oblečků a seženete ji pouze v #dm

Strana