#laska

mumaddy
3. čer 2019 Čtené 67x
Čti celý článek
denikzaslouzilemamy
15. bře 2019
Občas máme pocit, že se ten den neudálo nic výjimečného.

Nic jsme nezměnili, nikoho neovlivnili a den je u konce.

Ale to je omyl.

Měníme a ovlivňujeme lidi kolem sebe každý den.
Může to být řidič auta, kterému dáme přednost, i když ji máme my, ale on už tam stojí dlouho.
A jeho to potěší.

Může to být prodavačka v obchodě, která je unavená a přesto jí popřejeme pěkný den. A ona má najednou více energie.

A v neposlední řadě jsou to naši blízcí, které ovlivňujeme každý den.
Jak často jim říkáme, co pro nás znamenají, i beze slov.

Protože nic jako přemíra lásky, neexistuje.
Nemůžete nikoho milovat příliš.

Jen příliš málo.

Dobrou noc.:sleeping:

PŘIDEJTE SE KE MĚ NA INSTAGRAMU : @theblogmamy

#pozitivity #laska#rodina#matersvi
Zobraz celou zprávu
denikzaslouzilemamy
Zpráva byla změněna 14. únor 2019
Krásného Valentýna všem, kteří kolem sebe máte někoho, koho máte rádi nebo dokonce milujete.:heart:

Tento svátek, navzdory mediální masáži s tipy jen pro zamilované, by nám měl připomenout, že láska, ať už v jakékoliv podobě má obrovskou moc.
Měnit lidi kolem sebe, pravidla a posouvat hranice.

Není většího citu, než lásky.

Užijte si dnešní den i když to bude bez konfet a jiskřící duhy z očekávání.
Protože i v pyžamu se zmrzlinou, ale v náruči toho, kdo Vás upřímně miluje, je každý den výjimečný. Nejen ten dnešní.

Podpořte mě na blogu: www.blogmamy.cz
#blogerka #maminka #materstvi #laska #valentyn
Zobraz celou zprávu
denikzaslouzilemamy
Zpráva byla změněna 22. kvě 2018
Jistě jste zaregistrovali mediální bouři, která se kolem homosexuálního páru manželů Dvořákových. Hlavně tedy o zapsání jich samotných do rodného listu svého dítěte.

Záměrně píši manželů, protože legalizovat jedním dechem partnerství dvou lidí opačného pohlaví a zároveň druhým dechem dodávat, že nemohou mít stejná práva jako manželé opačného pohlaví, je nejen pokrytecké, ale i nepochopitelné.

Padají zde silné výroky jako: "Je to proti přírodě, stvořiteli i normálnu."

Proti přírodě i stvořiteli je především ta drzost myslet si, že my můžeme rozhodovat o osudech jiných lidí a máme to svolení, mluvit do jejich věcí.

Každý se v souvislosti s homosexuálními páry dovolává Boha, Bible, a vzývá na pomoc vymyšlené fráze.

Ale když už hovoříme o Bibli, pojďme si přečíst pár opravdových úryvků právě z ní:
"Zasnoubím si tě navěky, zasnoubím si tě spravedlností a právem, milosrdenstvím a slitováním, zasnoubím si tě věrností a poznáš Hospodina," (Oz 2, 21 - 22).

„Nesuďte a nebudete souzeni. Neodsuzujte a nebudete odsouzeni. Odpouštějte a bude vám odpuštěno. Dávejte a bude vám dáno. Dobrá míra, natlačená, natřesená a vrchovatá se octne ve vašem náručí. Jakou mírou měříte, takovou vám bude zase odměřeno.“
Lukáš 6:37-38

a nakonec:

„A tak vám říkám: Proste a bude vám dáno, hledejte a naleznete, tlučte a bude vám otevřeno. Každý, kdo prosí, dostává, kdo hledá, nalézá a tomu, kdo tluče, bude otevřeno.“
Bible, Lukáš 11,9-10

Všichni se odvolávají na dítě, které bude životem v rodině s rodiči stejného pohlaví ovlivněné, dokonce snad postižené, protože to přeci není "normální". Co je dnes "normální?"

Jsou to rodiče, kteří jsou sice oba rozdílného pohlaví, ale naprosto neschopní výchovy?

Je to společnost, která bez jakýchkoliv skrupulí odsoudí dva naprosto cizí lidi bez sebemenšího zájmu o ně nebo o "chudáka" dítě?

Je normální společnost, která diktuje lidem, jak mají žít, co si mají myslet, kde mají bydlet, co mají jíst (hlavně cukr free, lepek free, bio a eko) a která považuje za normální pouze přijatelné chování a model rodiny 2+2?

Netroufám si posuzovat, co je a není normální, za to vím naprosto jistě jedno. Nedivte se, že je Česká Republika neustále na pranýři výsměchu, že jsme sto let za opicemi.

Každý nový směr jen o milimetr vedle je zesměšňován, všichni jsou jím pobouřeni a zatímco v ostatní státech světa je legalizace homosexuálních párů a další "hrozných" věcí jen odrazem vyspělé společnosti, u nás se stačí jen podívat pod článek na iDNES.cz a anketu:

Souhlasíte s Marianem Jurečkou?

A děsivá nad poloviční převaha odpovědí "Ano", kdy by nám všem měl přejíždět mráz po zádech hrůzou nad tím, že bychom se i my náhodou někdy v budoucnu, odlišovali od standardního českého modelu.

Jediné "normální" považuje tato společnosti rodinu ala "Homolkovovi", kteří ve svém vysněném, moderním automobilu snů řeší, jestli pojedou na "koníčky nebo na fotbal." Případně se válet se pod stromy do lesa.

Za mě doufám, že všichni, kteří mají, co říct a odlišují se, budou, přesně jak se praví v Bibli, tlouct tak nahlas a dlouho, až se jim ty správné dveře otevřou.

PŘIDEJTE SE KE MĚ NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/blogmamy/
NEBO NA BLOGU: www.blogmamy.cz

#nahlas #protinormalnu #rodicovstvi #laska #rodina
Zobraz celou zprávu
kamilkaz
21. zář 2017
Rozálko naše milovaná dnes ti je 1rok. :sparkling_heart:Uteklo to jako voda a ty jsi se toho hodně naučila. Od ležícího obříka je z tebe chodící princezna :princess::two_hearts: Jsi náš 10kg poklad :rofl::heart:️ tak ti ještě jednou přejeme hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky :kissing::kissing_closed_eyes: protože to je důležité!! Moc tě milujeme :heart_exclamation::heart:️ mamka s taťkou :heart_eyes::kissing_heart: #1narozeniny #happybirthday #rozalka #laska #biggirl #milacek :sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:
Zobraz celou zprávu
zyzyna
20. črc 2017 Čtené 229x
Čti celý článek
byclairecz
30. kvě 2017
24.květen. Letos to bude naposledy s dvojkou na začátku. Letos se poprvé k mým životním "rolím", jako jsou dcera, sestra, manželka, kamarádka přidala jedna z těch nejhezčích ( a asi nejnáročnějších), a to hlavní role maminky. Můj dvacátáosmý rok života bych shrnula asi takto.....: "oni vážně zavírají ve 24h?"..."pěkně jsme ten víkend v Praze prosouložili, že?"..."zlato, sjedeš mi raději pro těhotenský test?"...."miláčku, tak teď budeš oficiálně taťka"...."Kláro, ty fakt nepiješ???"!..." ne, nechceme znát pohlaví....já stejně vím, že to bude kluk :p"....."ty vole, tady je pořád bordel a musíme to přestěhovat a i vymalovat"....."miláčku, zařídíme pokojíček?"....."to je tak super, že všechno, co mám ve skříni obleču i s bubnem"...."jsem hnusná a tlustá"....."prosím tě, nekupuj mi ty kokina"....."miláčku? Koupil bys mi prosím Marlenka kuličky, Milu a Milku?"......"už chci rodit"..."nikam nespěchej melounku, pěkně se dopékej v mamainkubátoru"....."ty si najdeš nějakou jinou, mladou, krasnou fitnessku"...."ale jo, jsem sexy těhule"..."Klárko, ty nemáš žádné břicho, kde máš to děcko nacpané?..."miláčku, už je to tady"...."ne, nechci ten oxytocin, vytlačím ho sama"...."zlato, dívej, je to chlapeček!...Cooo? No, tak vidím dobře pinďu, ne?"...."takže, bude to teda Adam?"..." nemám slov"...."to je tak boží mít obří kozy"...."kurva, já si ty kozy odřežu, ta bolest, to se nedá, já chci zase ty svoje lentilky pod kobercem"...."Rondulko, tak tohle je další člen naší smečky, Adámek"..."Rondi, opatrně, miminko"...."furt pláče"...."bolí ho bříško a furt pláče"...."pláče už 5hodin"...."Adámku: vyženem ty prdy jen, ať jdou pěkně hezky ven"...."v životě jsem neměla větší radost z prdů"...."ty ses na mě poprvé usmál?"..."zlato, už pase koníčky"...."jéé, on už se přetáčí"..."ani nevíš, jak se těším, až půjdu na párty a dám si....ty vole třebaaa....dva panáky, bo tipuju, že i po tomhle množství budu ležet pod stolem :D"...."jsem unavená"...."potřebuju spát a né se co hodinu budit na kojení"..."nesnáším každodenní vaření"............"je mi s Váma krásně, miluju Vás...nic víc ke štěstí nepotřebuju...mám Vás :heart::kissing_heart:"
#myheartisfull #allyouneedislove #rodina #laska #maminka #chlapecek
Zobraz celou zprávu
byclairecz
31. bře 2017
"Dnes je Adámkovi 5 měsíců. Jelikož za tu dobu zjistil, že mléčný bar je mu nonstop k dispozici, tak se s tím nesere ani v noci a "papinká", co 2hodiny...smraďoch :smile: Už 3 týdny si chytá nožičky, začíná se nenápadně teleportovat a když před ním jím, tak mu teče dvoumetrová slina nebo se mnou synchronizovaně polyká.....takže tipuju, že mu budu brzy servírovat nejen prso s mlíkem, ale taky mrkvovou kaši. To jen tak okrajově.....ale hlavně....každým dnem ho miluju víc a ten jeho boží hlasitý smích silně konkuruje jarnímu slunci :kissing_heart:" #laska #chlapecek #stesti #radost #5mesicu
Zobraz celou zprávu
byclairecz
Zpráva byla změněna 27. bře 2017
"Upozornění; nemačkat, nepusinkovat, nechňuchňat= KŘEHKÉ".....aaaaa, jak to mám asi udělat???! :joy::stuck_out_tongue_winking_eye::kissing_heart: #chlapecek #miminko #laska #radost
Zobraz celou zprávu
nyc09
15. únor 2017 Čtené 876x
Čti celý článek
byclairecz
Zpráva byla změněna 14. únor 2017
Valentýn neslavím(e), ale.....
Adámku vím, že jsem teď tvoje jediná láska něžného pohlaví a tajně si přeju, že tomu tak bude minimálně do tvých 5ti let, než seve školce poprvé zamiluješ do Aničky od sousedů. A i když se zamiluješ do jiné (tipuju, že jich za život bude víc), já tě budu milovat stále a pořád, mě se nezbavíš :stuck_out_tongue_winking_eye::kissing_heart:

#laska #valentyn #stesti #allyouneedislove
Zobraz celou zprávu
nyc09
6. únor 2017 Čtené 3908x
Čti celý článek
summer93
5. led 2017
Dárek od lásky moji po probuzení :slight_smile: #laska #darek #odtatinka
Zobraz celou zprávu
summer93
24. pro 2016
Bohatého Ježíška a spoustu lásky a zdraví přejí všem Štěpánek a maminka s tatínkem ♡ ps: ,,čekám na Ježíška " ;) Štěpánek #happychristmas #christmas #child #baby #veselevanoce #pf2017 #family #rodina #laska #darky #czech #vanoce2016
Zobraz celou zprávu
summer93
28. kvě 2015
:kiss: :two_hearts: ŠTĚPÁNEK KUČERA - BŘEZŇÁTKO :kiss: :two_hearts: 495 fotek
veronikapribilova
31. led 2015
Tak toto je moje největší a životní #laska a jsem ta nejšťastnější žena na světě, protože nosím pod srdíčkem naší další společnou lásku :hearts:
Zobraz celou zprávu
kristinandbaby AMBASADORKA
Včera ve 13:17
Dnes ve fóru Dny se Stérimar diskutujeme o posilování imunity nosní sliznice https://www.modrykonik.cz/forum/dny-se-sterimar... a o Stérimar nosní hygiena https://www.modrykonik.cz/forum/dny-se-sterimar... :slight_smile:


Tak se přijďte mrknout :slight_smile:

#sterimar

#dny_se_znackou_sterimar
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další