
Štítná žláza a Euthyrox. Máte zkušenost?
Ahoj holky ... Má tu někdo problém se štítnou žlázou ta moje špatně funguje a navíc se ukázaly drobné uzlíky ale jeden větší a ten se moc nelíbil ani lékařce uzel prej (nádor) už když sem slyšela slov

Bolest v těhotenství jen vleže. Je to příprava na porod?
Zdravím. Jsem 38+4. Hlenova zátka už mi několikrát odešla a na konci i s nitkami krve. Do teď mám i výtok s malinkým množstvím krevních nitek, dnes jsem si dávala bylinnou napářku a masírovala prsa. Z
Holky, je to tady 🥹🥹
Vlasta prubla první třípatrák a dokonce hned svatební 🥹❤️ Už by se tím mohla začít aj živit. 🤣🤣🙏
Jinak shrnutí prvních týdnů podnikání. Je to čirej masakr. 🤣 S láskou můžu vzpomínat na osmičky ve fabrice. 🙈😀 Ale je to boží. Všeckém chutná a Vlasta má mrdu zákazníků a každý den nový. Byl to ten nejlepší krok, jakej mohla kdy udělat. 🥹❤️
Takový chlapecký dotaz, když má syn v 11 letech ještě přilepenou předkožku, mám to nějak řešit. Na preventivce doktorka koukala, ale nic k tomu neříkala.
Menstruační kalhotky…
Zkušenosti s jakou značkou…
Holky, koupila jsem si jedny kalhotky na vyzkoušení od značky snuggs.cz . Byly v akci a místo 850 Kč, které stojí teď, jsem je měla za 400 Kč. Říkala jsem si, že je vyzkouším, ale vůbec jsem nevěřila, jak to může fungovat. Chtěla jsem to vyzkoušet hlavně kvůli dceři, které je 10 let, a už přemýšlím nad tím, abychom byly připravené, až to jednou přijde.
A co se stalo… po prvním dni nošení jsem naprosto unešená a ono to fakt funguje. Ty tenké menstruační kalhotky jsou úžasné, pohodlné a opravdu fungují. Chci si objednat další, ale teď už stojí jedny 850 Kč… takže přemýšlím nad nějakou jinou variantou. Viděla jsem kalhotky od astratex.cz – za tu cenu nabízejí 2 kusy. Budou ale taky tak dobře fungovat jako Snuggs? Jaké máte zkušenosti prosím?

Ovlivňuje dekompenzovaná cukrovka pravděpodobnost diabetu u dítěte?
Dobrý den, prosím je vysoká pravděpodobnost, že u dekompenzované cukrovky bude mít dítě v pozdějším věku (dospělosti) cukrovku? Je to už prostě dáno nebo se toto dá ovlivnit způsobem života (strava,po

Poradíte hezkou knížku s českými říkadly, hádankami a písničkami?
Ahojte, potřebovala bych poradit nějakou hezkou knížku, kde budou česká říkadla, klidně tam můžou být i nějaké hádanky, písničky atd.... Prostě něco hezkého českého, něco co by mělo být v každé české
Holky, kde si kupujete hezké plavky a aby seděly? Prosím recenze na velikost nahoře M dole L/XL
Krásnou neděli holky, ted se zeptám jak jantar, ale mělo by logicky přijít ze školy rozhodnutí, že dítě bylo přijato, že? Myslím střední školu.

Je těhotenský test pozitivní?
Zdravým holky jdu si pro radu zda to brát vážně a zda test síly nebo ne ? Dekuji za váš názor přidávám ještě foto testu z dnešního rada jak šla barva . Díky moc za názor

Testy Mama test a Dr. Max. Jaké máte zkušenosti
Hezké ráno holky. Jaké máte zkušenosti s těhotenskými testy Mama test a Dr. Max? Vím, že se hodně řeší, že Mama test dělá falešné duchy. Ale já mám opačný problém. Jsem cca 9 dpo a "duchy" sotva vidit

Jak zjistit pravé rodiče adoptované zesnulé osoby?
Dobrý den.. Nevím zda to sem patří ale řeším takovou věc...zemřela mi blízká osoba která byla adoptovaná...nejsem v příbuzenském vztahu ale jsem vypravitel pohřbu..zajímá mě zda by se dalo nějak zjist

Dva stejné testy. Jak to vyhodnotit?
Ahoj holky, dělala jsem si test od Pepina proužky, včera večer byl na něm duch 👻 dnes zhruba kolem poledne byl jasně negativní 🤔 stalo se to některé z Vás? Nevím jak to vyhodnotit..
Nemá někdo prosím slevu do megaknihy? Nejlépe 50 Kč

Nákup dluhopisů Republika. Proč ano, proč ne a jakou variantu?
Ženy, kdo se chystáte na nákup dluhopisů Republika? Proč ano, proč ne? A když ano, tak kterou variantu? Díky!

Jak se vyrovnat s emocemi po ztrátě těhotenství?
Jsem po kyretáži a čerstvě po konci šestinedělí. A dnes nám od přítele bracha a jeho přítelkyně oznámili že jsou v 7 tt. Sem z toho úplně v háji. Brečím a musím dělat ze nic. Zažil jste někdo něco pod
Sice jsme se z letošní dovolené už vrátili, ale má cestovní skupinka projevila zájem na příští rok 😎 Tak holky hrňte na mě tipy, lůžkovým vlakem do Polska k moři. Já se kloním k variantě je poslat jen s batůžky vlakem a na místo dojet autem s kufry,ale záleží i na místě, které vybereme
Holky z BRNA potřebovala bych poradit - DĚTSKÁ NEMOCNICE BRNO - jdu s dítětem nejdřív na vyšetření a potom i na hospitalizaci. Kde byste zaparkovali? Je mi jasné, že kolem je to složité, ale klidně dojedeme z nějakého odstavného parkoviště MHD.

Využili byste aktualizující se e-ink rodinný kalendář?
Ahoj, můžu se zeptat na názor? Ve volných chvílích pracuji na vlastním e-ink rodinném kalendáři Inkora — jednoduchém kalendáři na zeď/stůl, který se sám aktualizuje z Google kalendáře. Vzniklo to z





































