Výsledky vyhledávání pro slovo “Tr”
Auto
Podruhé, tak ještě jednou otázka prosím.
Do jakého typu 5mistneho auta se vejdou na zadní sedačky tři autosedačky.
Ještě lépe aby zadní sedačky byli prostorné.
Manžel je vysoký a sedačku má na maximum, děti pak nemají kam dát nohy.
Sedačky Britax Romer 9-18 a 15-36. Třetí místo buď sedačka B.romer 9-18 nebo oak dospělá osoba.
Krásné ráno maminky,
moc ráda bych vám připomněla, že již dnes večer budu losovat výherce naší velké mléčné soutěže ve skupině Zdravý začátek s Nestlé! 😊
Přijďte se zapojit a 3 z vás vyhrají balíček obsahující:
- 3 x kojenecké mléko BEBA COMFORT
- 3x BEBA COMFORT tekutá verze
Získejte zásoby pro děti a užijte si léto na maximum! 💙
Důležité upozornění: Kojení je pro Vaše miminko to nejlepší. Pokud již nemůžete kojit, vybírejte náhradní kojeneckou výživu po poradě se svým pediatrem.
Milé ženy,
mám pro vás nachystané další 📹 živé vysílání 📹 ve skupině o ženském cyklu a plodnosti na Facebooku. Tentokrát na téma: O symptotermální metodě od základů a jednoduše
👶Jak ti může pomoci na cestě k miminku?
👶Co znamená ten její zvláštní název?
👶Co všechno je potřeba k tomu, abys mohla s metodou začít?
A další otázky, které tě zajímají. Můžeš se ptát přímo v živém vysílání nebo i později, až se podíváš na záznam.
Do Facebookové skupiny 👉Přirozené plánování rodičovství jako vědomá cesta k miminku👈 vede cesta tudy: https://bit.ly/PrirozenePlanovaniRodicovstvi
Dámy, potřebuji poradit. Jsem vdaná a s manželem čekám 2.dítě, u prvního jsem měla nárok na mateřskou, ale během té doby došlo k uzavření podniku, kde jsem pracovala, tudíž budu s druhým pobírat od začátku jen rodičovský příspěvek. Bylo mi řečeno, že mi bude automaticky vypočítán na 4 roky (že nemám možnost volit délku pobírání, když předtím nepobírám mateřskou). Tak se ptám: 1) je to skutečně tak? 2) pokud ano, co udělat a kam zajít, abych mohla mít rodičovský příspěvek na 3 roky? Děkuji!
Dalším prázdninovým tipem je hospůdka v Češňovicích (směr Lipno/Šumava - České Budějovice).
Nečekejte vysokou gastronomii, ale levné, chutné a hlavně rychlé jídlo. Ani nepamatuji, kdy jsem naposledy jedla za stovku 😲👍
Vnitřní, venkovní posezení, skluzavka a houpačka pro děti. Obsluha milá. Dá se platit pouze v hotovosti!
Podle původních plánů jsme měli dnes stát na Skywalk Biokovo,tak na Skywalk jsme ráno stáli…ale v Beskydech…a taky dobrý👍😍😊.hlavně z nadšení,že jsem to se svou závratí už na prvním schodě🙈 zvládla,říkám manželovi,že jsem to natrénovala a teď můžem jet domu z dovolený přes Chorvatsko😆…tak samozřejmě,že se toho chytil,takže pomalu končíme dovolenou v Jeseníkách a Beskydech,kde bylo nádherně a moc jsme si užili👍😊a na pár dní se přesunem k moři..😍😊..a to na něm miluju,že se chytne každý blbosti,co jen tak plácnu a nic není s ním problém a nic není nemožné..😊
Holky co vše udělat ze třešní?
🧳Tak jsem se rozhodla pro vás otestovat kufr z PEPCO. 🧳Máte někdo už kufry z PEPCO doma? Co na ně říkáte? Aktuálně tenhle testují moje děti u babičky na prázdninách. Jsem zvědavá, kolik zvládne. 🤗
S čím si vaše děti rádi hrají ve vodě? U nás se to dost střídá. V oblibě je “žížala”, nafukovací člun pro nejmenší, balonky, kyblíčky, nebo třeba hračky, které původně do vody nepatřily.
Například jsme zjistili, že kroužky jsou skvělou zábavou nejen na souši, ale i ve vodě 😎
Ahoj. Chceme malovat. Byl někdo spokojen s plnícím válečkem? Nebo je to libosti a vyhozené peníze. Že bych si ušetřila oblepování a pak následný úklid.
LIBEREC
Holky zlaty
1. Jak u vas je? Prsi? Chysta se??
2. Pro triletacku lepsi zoo nebo Ekopark? ;)
Dnes mam 22 den po ockovani tak me chytaji roupy na vylet, kdyz od patku jsou zas jiny pravidla 🤪 ❤️
🌲 Nad šumavskými Albrechticemi se tyčí krásná rozhledna Na Sedle. 🗼
Od parkoviště je to k ní procházka 1,5 kilometru do kopce, většinou po hezké cestě, ale kvůli posledním 200 m kočárek sebou nedoporučuji. Vylézt si můžete až nahoru na rozhlednu, ze které uvidíte například Kašperk, ale úplně stačí projít se po okolních skalách, které nabízejí úžasné výhledy. A 🌄 jsou zde dokonalé. Na parkovišti se na konci můžete osvěžit v občerstvení. 😊
A jak už to tak bývá, cesta nahoru trvá hodinu, ale ta dolů jen 15 minut. 😄
tiktok nemám, ale asi na FB jsem tady toho týpka párkrát viděla.
A skutečně mě baví 🙂
Holky vy jste tu znalé manželovi zemřel nedávno otec je polak v zahraničí a manžel se zřekl dědictví, teď se musí zříct dědictví za naše dvě nezletilé děti, z nás na soudu v podatelně manželovi neřekli vše potřebné a že tiskopisy si má vytisknout jen nevíme co vše potřebujeme a jestli se musíme za každé dítě zříct dědictví zvlášť nebo dokupy ,děkuji vím že bysme podědili obrovské dluhy
Tak tedy do restaurace musí být testování asi i děti co?
Jako 6 let, který si PCR testem prošel jednou a scéna to byla šílená, kdy se škubal a museli jsme ho držet tři ☹
A necelé tři roky???
Chceme je někam vzít a teď teda nevím.
A kontroluje to hygiena nebo policie?
A už někoho kontrolovali
Poradte,potrebujem rodinne auto do ktereho se vejdou 3 autosedacky do zadu...
Vajicko,podsedak a sedacka 9-18kg,
Zajima me zkusenosti Octavia scaut,Kodiaq,wolsvagen,Dacia....
Nebo nejlepe auto s 3mi izofixy😃
Dekuji
Dlouhodobé kojení dostává nový rozměr.
Jinak je to prý hoax.
PROČ JE PSÍ ŽIVOT KRATŠÍ NEŽ LIDSKÝ?
Tenhle příběh mě dostal...
"Jako veterinární lékař jsem byl přizván na vyšetření desetiletého irského vlkodava, Belkera. Belkerovi majitelé, Ron, jeho žena Lisa a jejich 6-letý syn Shane, byli na Belkera velmi navázáni a doufali v zázrak.
Umíral na rakovinu... Oznámil jsem rodině, že se mu už nedá pomoci a navrhl jsem, že eutanazii provedeme u nich doma. Rodiče chtěli, aby při Belkerovém uspání byl i jejich šestiletý chlapeček. Cítili, že by se Shane mohl z této zkušenosti něco naučit.
Na druhý den, když jsem viděl jak se kolem Belkera shromáždila jeho RODINA, v krku jsem měl "knedlík". Šestiletý Shane byl tak klidný, naposled hladil starého pejska, a tak jsem se na chvíli zamyslel, zda pochopil, co se o malou chvíli stane... O pár minut Belker naposled klidně vydechl.
Zdálo se, že malý chlapec přijal Belkerův odchod bez jakýchkoli potíží. Na chvíli jsem pak zůstal sedět s rodinou a povídali jsme si o tom, jak je smutné, že psi jsou tu s námi jen tak krátkou dobu... Malý Shane celou dobu potichu poslouchal a najednou řekl: "Já vím proč."
Všichni jsme se k němu otočili. To, co pak řekl nás doslova ochromilo... Nikdy jsem neslyšel lepší a více uklidňující vysvětlení... V té chvíli se změnil můj postoj k životu a snažím se žít jinak.
Řekl: "Lidé se narodili, aby se naučili, jak žít dobrý život, například jako všechny milovat a být na každého milý, však? Psi se však takoví už narodí, nemusí se to učit. Proto zde nemusí být tak dlouho jako my, lidé..."
proto 👇👇👇
🌟Žij jednoduše.
🌟Miluj velkoryse.
🌟Pečuj o druhé.
🌟Mluv laskavě.
Pokud by byl pes našim učitelem, naučili bychom věci jako:
🔹Radostne přiběhnout k našim milovaným po jejich příchodě domů
🔹Nepromrhat žádnou příležitost na výlet
🔹Užívat si čerstvý vzduch a vítr v obličeji
🔹Zdřímnoit si během dne
🔹Ráno se dobře protáhnout
🔹Behať, skákat, hrát si každý den
🔹Toužit po pozornosti a nechat lidi pohladit nás
🔹Vyvarovat se kousání, když postačí jen zavrčení 🙂
🔹Počas veder pít hodně vody a ležet ve stínu pod stromem
🔹Když jsme šťastní, tančit kolem a radostně hýbat celým tělem
🔹Tešit se z obyčejné delší procházky
🔹Být VĚRNÝ
🔹Nikdy nepředstírat, že jsme něco, co nejsme
🔹Jestliže je něco zakopané v zemi, hrabat dokud to nenajdeme
🔹Když má někdo špatný den, potichu sedět při něm a jemně ho šťouchat čumáčkem
To je TAJEMSTVÍ ŠTĚSTÍ, které se můžeme naučit od laskavého psa." 😍🥰
ZDROJ: Facebook
Holka naše trochu omládla 😊 A jedna malá příhodka ze stříhání.... Stříhám Chelseu na stole na zahradě, přiběhne Viky a udiveně kouká. Po chvíli s divným výrazem odběhne do chaty. Stříhám dál, když zanedlouho přijde tatínek s Vikčou v závěsu a povídá: " Maminko, že jsi Chelsince neustřihla ocásek".... Jak tam ten náš pejsek seděl na stole, měl ho stažený mezi nožkami, a seděl si na něm 😂😂. Foto je důkaz že jsem jí ho fakt nešmikla 😂
⚜️o záruce na dítě⚜️
Žijeme v rychlé době. Jsme zvyklí instantně konzumovat. Mít všechno tehdy, kdy si vzpomeneme. Stačí pár kliků a nakoupíte i ve svátek, potraviny vám dovezou až domů. Podívat se na jakýkoliv film, i když kina jsou zrovna zavřená? Stačí zmáčknou tlačítko na ovladači nebo otevřít notebook.
A tak lehce nabydeme dojmu, že stejně snadno to půjde i s miminkem. Jednoho dne se rozhodneme a za devět měsíců si ho poneseme z porodnice. A jaké je pak naše rozčarování, když otěhotnět nejde nebo přijdou ještě horší rány - zamlklé těhotenství, spontánní potrat, vývojové vady vedoucí k ukončení těhotenství, smrt miminka těsně před porodem. S člověkem to hodně zamává, často je v naprostém šoku a na takovou možnost zcela nepřipravený.
Myslím, že stojí za to si připomínat, že nám nikdo nedá "záruku" na dítě. Není to naše právo a svět se netočí kvůli tomu, aby každý, kdo se rozhodne, svoje miminko dostal. Teď a tady. Živé a zdravé.
Podle mě je cesta k miminku o tom, že společně s partnerem toužíme darovat život. Stvořit další bytost z naší lásky. Ale také přijmout všechna rizika, která se s tím pojí. Na konci těhotenství totiž nemusí být šťastná a zdravá rodina, ale i mnoho zlomených srdcí 💔
„Víte, tohle se stává, ale nahlas to nikdo neřekne. Kdybych jednou přišel mezi maminky na dětské hřiště a měl bych ukázat na všechny, které o miminko přišly, byla by to nejméně každá druhá. Stejně tak se jen málo připomíná, že stát se může cokoli, i když už za sebou máte první tři měsíce a v ruce těhotenskou průkazku. Tehdy jen pominulo nejrizikovější období, ale záruku, že bude všechno o. k., vám nedokáže dát nikdo.“
odkaz na původní článek https://bit.ly/maminkacz_clanek

















