Výsledky vyhledávání pro slovo Tr

Láska je emoce, o které se nebojím říct, že se s našimi miminky pojí na sto procent. A proto, že svá miminka milujeme už od prvního těhotenského testu, bývá pro nás tak moc těžké, když nás předčasně opustí.

Ale láska nám může pomoci překlenout i náročnou fázi truchlení. Provést nás těžkými dny a doprovodit nás do temného údolí. Pokud na ni nezanevřeme a necháme svá srdce otevřená, časem se zahojí a budou připravena znovu se naplnit láskou pro další miminko, které k nám přijde.

A jestli se chcete ke mně připojit, zvu vás do nově vzniklé skupiny na Facebooku ⚜️Přirozené plánování rodičovství jako vědomá cesta k miminku⚜️. Bude o porozumění ženské plodnosti, o tom jak vypadá a funguje zdravý cyklus a co můžeme my samy udělat pro to, abychom se miminka brzy dočkaly.

Ráda se s vámi uvidím uvnitř. S láskou, Kamila 💗
https://bit.ly/PrirozenePlanovaniRodicovstvi

avatar
mikolisek
Zpráva byla změněna    30. čer 2021    

Krásný večer maminky,
před chvilkou jsem společně s Nestlé spustila velkou mléčnou soutěž ve skupince Zdravý začátek s Nestlé.
Přijďte se zapojit a zasoutěžit si o balíček pro vaše nejmenší. 💙
___________________________________________________
🌹Proč si vybrat BEBA COMFORT?

Podpora imunity
Vitaminy a minerální látky se podílejí na normálním fungování imunitního systému
Zdravý růst
Kombinace účinných látek přispívá k mentálnímu i fyzickému rozvoji
60 let výzkumu
Klinickému výzkumu mateřského mléka se věnují více než půl století

🌹Co BEBA COMFORT obsahuje?

-HM-O
(Oligosacharidy 2´FL strukturou podobné oligosacharidům mateřského mléka)

-OPTIPRO®
(Nejlepší bílkovina od Nestlé po vzoru mateřského mléka)

-Probiotika L. reuteri
(Probiotické bakterie, které se nacházejí ve střevní mikroflóře kojených dětí)
______________________________________________________
* Důležité upozornění: Kojení je pro Vaše miminko to nejlepší. Pokud již nemůžete kojit, vybírejte náhradní kojeneckou výživu po poradě se svým pediatrem.
#nestle #zdravyzacatek

avatar
tratatundra
Zpráva byla změněna    30. čer 2021    

A je to tady. Jedna etapa života za námi. I slzičky byly...
#pepco

Roční prcek nechce vůbec maso. Proto dělám aspoň vývar.
Mam tedy zvýšit potraviny, které železo obsahují?
Napadá vás kromě brokolice, řepa, špenát, kapusta co bych mohla ročnímu dát bohaté na železo??

avatar
odula
Zpráva byla změněna    30. čer 2021    

Tak, první dávka Pfizeru, konečně. Na fotce švédská očkovarna.ve městě je jich několik, na volný sloty se čeká pár dní. Čím se vlastně očkuje v ČR?a jak probíhá registrace, kde se očkuje? Budu ráda za update, nemám vůbec přehled 🙂

Je tržnice Kudowa Zdroj otevřená i ve všední dny?

petunie
Holky, co je pro ně nejlepší, jak je zalévat? Nahoru k rostlině nebo spíš dolů do misky... mám je v samozavlažovacim truhliku.

Dárečky pro paní učitelky 🙂 neb když si necháte na večer "jen" zabalit bonbóny, přijde velká bouřka a elektrika nejde až do rána 😃

(2 fotky)

Já: zlato mají být v noci bouřky, neuklidime venku?
(Kytky, zakrýt auto ...)
Manžel: u nás to nebude

Já :Koukni ( ukazuji snímek - viz foto)
Manžel: hmm?!
(Sebral se a šel ven)

Tak hlavně ať je to jen "normální, běžná, oblečejná" bouřka 🙏
Nikdy jsem neměla z bouřky takový strach jako teď.

avatar
juliemichal
Zpráva byla změněna    29. čer 2021    

#nestle_testovani #nestle #konik_testuje #test_nestle
dnes na večeři Tobínek dostal ,,bio sladké brambory s paprikou,rajčaty a kuřecím masíčkem,a takto mu to chutnalo 🙂
papkal i dnes ty keksíky,i bráškové si dali 😀 a taky jim všem chutnali 🙂
bio přesnídávku dnes dostal na snídani,akorát jsem nefotila 🙂
zítra zkusíme na večeři ,,bio banánovou krupičku´´ 🙂

(2 fotky)

Nasla by se tu prosim nejaka hodna duse a vedela by mi odpovedet, proc jedno oko ma tak velky rozptyl nez druhe, mysleno v tech stupnich. Dcera mela ve skolce nejaky ocni vysetreni a dostala jsem pouze tuhle tabulku a ze nemusi k doktorovi.

Holky neukamenujte me,ale poraďte,14.tt a od noci mi je zle. Zvracim,a boli mě žaludek. Neudrzim v sobe ani par kousku rohliku. Parkrat jsem se prospala ale zvracela jsem zas,jakmile jsem se pohnula. Myslite ze je to na sanitku,nebo mam vydrzet? Ja nechci v tehle dobe otravovat,kdyz muze byt potreba jinde. Ale ziju sama...

Shanime sedací soupravu, potřebujeme nějakou větší..odkud máte a jste spokojeni? ..cenově přijatelné, ne Phase za 50k. 😃🙈 Cca kolem těch 30. Díky za tipy!

Prosím ako to máte v ČR v starostlivosti o detí čo sa týka detí do 15r? Mám takmer 6r a 10r a v tejto situácii plánujem byť doma aspoň rok . Čo k tomu potrebujem aby mi odvody platil štát a ja by som bola doma bez príjmu? Ako postupovať? Ďakujem

První pomoc – resuscitace dětí

Resuscitace dětí se v některých bodech významně liší od resuscitace dospělých. Dva z nich jsou nejdůležitější: 

  1. U dětí bývá nejčastější příčinou srdeční zástavy dušení/zástava dechu (u dospělých jde naopak převážně přímo o problém se srdcem), proto se liší začátek resuscitace dítěte od resuscitace dospělého – u dětí zahajujeme resuscitaci vždy pěti vdechy! Je to dáno tím, že u dítěte je velká pravděpodobnost nedostatku kyslíku v organismu již při zahajování resuscitace. Navíc je tu možnost, že se nám rovnou podaří  dítě rozdýchat bez nutnosti další resuscitace.
  2. U dospělých se v prvé řadě volá RZS (rychlá záchranná služba), u dětí se vždy nejprve jednu minutu resuscituje a až poté se volá RZS! (Zase jde o to, co nejdříve dodat dětskému organismu kyslík jako v předchozím bodě). Pokud je přítomno více lidí, jeden okamžitě zahajuje resuscitaci a další ihned volá RZS.

A kdy je vlastně potřeba zahájit resuscitaci? Myslím, že to v dané situaci asi každý pozná, ale jde o tyto dva body:

1. Dítě nedýchá (nezvedá se hrudník, necítíme dech na své tváři, když se k dítěti skloníme) 

2. Nereaguje (nejde probudit, nereaguje např na „štípnutí“).

Pokud dítě nedýchá a nereaguje, vždy zahajujeme resuscitaci!

Expres nákup v Tescu Expres

Přes Dáme jídlo jsem už objednávala mnohokrát, ale vždy se jednalo o hotové jídlo. Díky Modrému koníkovi jsem si mohla vyzkoušet novinku - rychlý nákup. S rozvážkovými službami už mám zkušenost také, ale se slibem přivezení nákupu do 30 minut jsem se ještě nesetkala.

Co říct hned na začátek? Slib byl splněn. V prvním případě kurýr přijel neuvěřitelných 15 minut od odeslání objednávky, podruhé po 25 minutách. Oba byli velice milí. Pokud bych se rozhodla obstarat si podobný nákup „po své ose", zcela jistě bych to nestihla.

Nejtěžší se nakonec ukázal výběr obchodu, ze kterého si objednat. První byl pevně určen a to právě Tesco Expres. Druhý jsme si mohli zvolit my. Původně jsem byla rozhodnuta pro Sklizeno, ale když jsem si v Den D rozklikla nabídku obchodu, zjistila jsem, že věci, které jsem měla v plánu objednat, z nabídky zmizely. To je za mne jedna z nevýhod - nedá se spolehnout na to, co v nabídce bude a nabídka je oproti kamenným obchodům omezená. Což na jednu stranu chápu. Aby byl nákup co nejrychlejší, nemůže být nabízen celý sortiment. Na druhou stranu to vede k tomu, že se nedá spolehnout na to, že si člověk objedná přesně to, co potřebuje nebo sežene alespoň nějakou náhradu.

Nakonec jsem tak oba testovací nákupy udělala v Tescu a musím říct, že jsem byla spokojená. Pojala jsem to jako doplnění základních zásob a to nebyl problém. 

Jediné, co jsem v nabídce postrádala, bylo mražené zboží. Čerstvé potraviny ovšem byly opravdu čerstvé - jak zelenina, tak maso i pečivo. Chlazené věci kurýr přivezl stále krásně chladné. 

Poplatek za dovoz je 39 Kč. Bohužel není žádná částka, nad kterou by byla doprava zdarma. 

Znáte Céčka? Moje děti je dnes dostali od hospodské v mém nejoblíbenějším podniku u nás ve městě. Já jich měla snad tisíc. 😍

Nelinka si užívá péči o bratříčka 😍
Snaží se mu být hodnou a pozornou sestřičkou 😍
#fisherprice

Soutěž ve skupině Fisher-Price o kolotoč nad postýlku a kousátka makronky

Červnová soutěž ve skupině Fisher-Price je tady!

Tento měsíc soutěžíme o kolotoč nad postýlku s mráčky a kousátka makronky

Spusťte pohyb mráčků, světlo nebo uklidňující zvuky a vaše miminko se dokonale zklidní a snadněji usne. Kolotoč je vybaven akustickým senzorem, který se automaticky aktivuje, když vaše miminko bude dělat hluk. Jelikož nám děti rostou jako z vody, myslíme i na ty starší. Dětský kolotoč je možné přeměnit na stolní akustický přístroj s nočním světýlkem. V pokojíčku může mít mráček své místo i několik let 😉 

Chrastítko makronky je pro potěšení oka nejen vašich dětí. Je nesmírně slaďoučké už od pohledu. Krásné pastelové makronky vydávají zajímavé zvuky, které může vaše dítě objevovat. Skvěle padne do dětských ručiček. Výhodou je kroužek, který umožňuje připnout kousátko např. ke kočárku. Na cestách bude o zábavu postaráno!

SOUTĚŽÍME O 4 VÝHRY!!!

1x kolotoč nad postýlku Calming Clouds

Dáme jídlo doveze i nákup před vaše dveře

Přihlásila jsem se k testování Dáme jídlo, které nově nabízí, vedle dovozu jídla z restaurací, i doručení nákupu k vám domů s rychlostí blesku. Bylo to mé první testování a děkuji za tuto zkušenost!

Dáme jídlo využívám pravidelně jako službu na dovážku jídla do kanceláře nebo domů, pokud nemám čas vařit. Vždy jsem s nimi byla spokojená, a když došlo k nějaké malé reklamaci, vždy se vše velmi rychle vyřešilo k mé spokojenosti. 

Jejich nová služba "Obchody", která doručí nákup do hodiny, mě velmi zaujala. Několikrát jsem řešila situaci, kdy se mi nahlásila návštěva odpoledne, já v práci, dítě je potřeba vyzvednout ze školky a čas na nákup pohoštění nikde. Pro takové situace se hodí možnost naťukat nákup do aplikace, vyrazit směrem k domovu a za pár minut očekávat kurýra u dveří. A ono to skutečně takto funguje!

Na www.damejidlo.cz je vedle sekce "Restaurace" sekce "Obchody". Zde najdete obchody, které jsou blízko vaší lokace a jsou aktuálně dostupné. Nabídka obchodů zatím není široká, ale vybrat se dá. Já na Praze 3 vybírala především z Dáme Market, Tesco Expres, prodejny Žabka, Sklizeno. Dále byla široká nabídka obchodů s alkoholem a párty sortimentem, případně květiny. 

V rámci testování jsem měla k uplatnění dva kupóny. První jsem upotřebila v Dáme Market. Výběr v Dáme Market byl na základní nákup velmi dobrý. Ovoce, zelenina, pečivo, mléčné produkty, nápoje, ale i trvanlivé zboží a drogerie. V podstatě základní výběr, který ale uspokojí každého nenáročného zákazníka. Výběr bych přirovnala k sortimentu v Žabce. Zboží jsem naházela do košíku, uplatnila jsem kód, zaplatila jsem a čekala na kurýra. Příjezd byl ohlášen do 45 minut. Moc milý kurýr volal ode dveří ani ne za 40 minut. Ochotně mi donesl nákup až do výtahu. Příjemným překvapením byla poukázka na 100 Kč k nákupu na Dáme market, která byla přibalena v tašce, a také dárek v podobě Birellu. 

Druhý voucher jsem uplatnila v Tesco Expres. Jelikož jsem právě nepotřebovala žádné čerstvé suroviny, nakoupila jsem převážně ty trvanlivé do zásoby. Tesco Expres má o něco širší sortiment než Dáme Market. Najdete tam i dětské zboží jako přesnídávky nebo vlhčené ubrousky. I zde jsem jako poprvé naházela nákup do košíku, uplatnila kód a chtěla zaplatit. Bohužel web hlásil, že z daného obchodu právě nelze objednat. Objednávala jsem dopoledne, v čase, kdy určitě nebyl obchod zavřený. Asi po hodině mě web pustil k zaplacení nákupu a objednání. Doručení opět proběhlo dříve než bylo plánováno (zhruba 35 minut) a nákup dovezla moc milá paní kurýrka. 

avatar
verca5505
Zpráva byla změněna    28. čer 2021    

Sobotní pirátská tlapková stopovačka. Myslím, že všem se moc libilo. 10 stanovišť, 10 tématických disciplín ke každému steneti z tlapkové patroly. Snad nás nebudou popotahovat za práva na tlapky😉.

Dnes jsem pro vás jako inspiraci vybrala úryvek ze článku A co dál po ztrátě miminka, který zveřejnila na svém blogu Alena Petříková, alias Nepráškující farmaceutka.

"⚜️V naději či v očekávání?⚜️

Dnes s těhotenskými testy, ultrazvuky víme hned, že jsme těhotné. Dříve nic takového nebylo. Když nepřišla menstruace a naopak přišly příznaky těhotenství, tak se čekalo. Taková žena byla takzvaně „v naději“. A až po třetím měsíci, když to dobře dopadlo a začaly se ozývat první pohyby miminka a nebylo pochyb, tak byla „v očekávání“.

Ta myšlenka naděje, toho, že to možná dobře dopadne, se mi líbí. Nebrat vše jako hotovou věc. Být smířená a pokorná k proudu života a smrti. To se mi díky potratu povedlo a druhé těhotenství jsem už prožívala jinak."

S touhle myšlenkou totiž úplně souzním a zabrnkala na moji notu. Uvědomění si pokory k životu, obdivovat jej jako dar. A zároveň si na něj nedělat nárok. Přijmout smrt jako přirozenou a nedílnou součást naší existence...

Celý článek si můžete přečíst tady bit.ly/acodalpoztratemiminka

Dětských roztomilostí není nikdy dost. Výběr dekorací do dětského pokoje by ale měl mít svá pravidla.
🐶Obrázky na zeď umísťujte v přiměřené výšce. Příliš vysoko, bude nepohodlné pro dítě na dívání , příliš nízko nebezpečné pro zvědavé, dětské ručky😉
🐤Výrazné barvy jsou lepší pro větší děti. Naopak menším se budou líbit více jemné a světlé.
🦁Myslete i na věk dítěte. Partu tří kamarádů včele se slonem puberťák už neocení😀
Tak a teď vy, co vás při zařizování dětského pokoje zajímá nebo zaskočilo?🤍
🤍

#dekorace #detskypokoj #maminka#deti #rodina #interier#detskypokojicek

(3 fotky)

Vyhlášení výherců červnové soutěže o sadu Little People

Hezké odpoledne,

je tu začátek týdne a já pro vás přináším vyhlášení červnové soutěže, na které jste jistě všichni zvědaví. Soutěžili jsme o 4 krásné sady hraček z řady Little People od Fisher-Price.

1x farma 🐓🐖🐄🐎

1x školní autobus

1x hasičský vůz 🚒

1x letadlo 🛩

Strana