Výsledky vyhledávání pro slovo #tip

  Zruš hledání
  tratatundraAMBASADORKA
  Zpráva byla změněna    28. únor 2020    

  Mám pro vás #tip na puzzle pro nejmenší (kategorie 2+) značky TREFL Baby. V PEPCO jsou v nabídce sady několika obrázků o 3-5 dilcích. Krom Binga i Prasátko Peppa, dopravní prostředky anebo zvířátka. Za mě palec nahoru 👍
  #pepco

  tratatundraAMBASADORKA
  Zpráva byla změněna    5. pro 2019    

  Pro všechny, co potřebují zabavit větší děti tady mám super #tip . Tenhle parádní DIY domeček zvládnou už školkovníci. A výsledek je krásný a ta radost z vytvoření veledíla ohromná. Vylepšit ho můžete, jako my, vložením světýlek dovnitř a efekt je dokonalý.

  Seženete v PEPCO za 49,-

  #pepco

  (3 fotky)

  Teprve před nedávnem jsem objevila Rádio Junior http://www.radiojunior.cz/ Kdo ještě neznáte, doporučuju všema deseti! #tip

  ladyhacek
  7. srp 2017    Čtené 684x

  Nedávejte plenu přes kočárek

  Plena přes kočárek na slunci může zvýšit teplotu uvnitř až o 15 stupňů během krátkého času. Zvyšuje se tak riziko přehřátí a riziko syndromu náhlého úmrtí dítěte.

  http://pruvodcematerstvim.webnode.cz/ruzne/prikryvat-kocarek-plenou-muze-byt-nebezpecne/

  Nenechávejte dítě v autě

  Tahle zpráve se šíří světem a stejně se najdou tací co to dělají ☹

  A já bych Vám ráda sdělila něco jiného.

  • Auto není jediné nebezpečí číhající na malá miminka.

  NEDÁVEJTE PROSÍM PLENU PŘES KOČÁR:

  Tuhle a jinou zprávu jsem viděla už několikrát - zdá se mi , že v dnešní době internetu ví každá maminka vše, ale NE.

  I v těch vedrech co byli jsem pár kočárků viděla ☹ 

  Proč je tolik maminek na různých fórech, baví se s jinými maminkami a stejně pořád potkáváme ty co sice nosí, ale špatně. Ty co tráví s dětmi čas, ale jsou duchem nepřítomní a proč stále potkávám ty kočárky s plenami?

  Zkoušeli jste kolik je v kočárku stupňů? My máme chůvičku (v dnešní době nebude asi jediná) co má i senzor na teplotu v místnosti. Syn když byl malý spinkal nejčastěji v kočárku. Dala jsem ho na zahradu a šla třeba vařit, uklízet ...                                             dala jsem tam chůvičku, abych ho slyšela a bylo tam o 10°C více než byla venkovní teplota. A to bez plenky .

  Jak by bylo Vám?

  Představte si, že jste ve 40°C vedrech v malém stanu (pro dva lidi takové ,,iglů´´) A ani si nemůžete oteřít ,,dveře´´ Jak by se Vám dýchalo?

  Prosím řekněte to svým kamarádkám mamikám, ať to řeknou dál 🙂 

  Nebuďme lhostejní ke svému okolí.

  Taky máte pocit, že si váš prcek najde doma ideální místo, kde se vám schová a vysloveně si užívá, že ho nemůžete najít? 😉