Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jak fungují příspěvky na mém profilu?

Na tvůj profil se dokáže dostat každý, a to vždy, když narazí na tvou profilovou fotku a nebo login a klikne na něj. Ty se tam rychle dostaneš i přes svou profilovou fotku nahoře v menu.

Na svém profilu máš uvedené informace o sobě. Tam taky můžeš ostatním zveřejňovat a sdílet své pocity, novinky, úspěchy. Zkrátka vše, co chceš, a to buď díky krátké zprávě, fotkám nebo prostřednictvím zajímavého článku. Máš několik možností:

  • Napiš krátkou zprávu
  • Vytvoř album
  • Napiš článek

Komu tyto příspěvky píšeš?

Tvé příspěvky jsou kromě tvého profilu zveřejněné i na jiném místě.
Jakmile něco zveřejníš, objeví se tvůj příspěvek i v záložce ZeďVšechny příspěvky. Nejnovější příspěvky se zobrazí nahoře. Jsi tedy jakoby v hlavním vysílání. 🙂

Lidé mohou zareagovat komentářem, sdílet příspěvek a nebo ti dát Líbí se mi. O veškeré aktivitě u svého příspěvku se dozvíš ve svých Upozorněních.

Pokud tvůj příspěvek vzbudí mezi uživatelkami zájem, dostane se mezi populární (ZeďPopulární).

A do třetice, svými příspěvky si dokážeš získat i věrné čitatele. Může se stát, že se někomu bude tvá tvorba líbit natolik, že si tě zařadí mezi oblíbené. Tvé příspěvky se mu tak budou vždy zobrazovat i v jeho osobní záložce ZeďOdebírám.

Pokud chceš, aby tvůj příspěvek viděl celý svět, stačí si nastavit viditelnost pro každého/pro všechny. Díky tomuto nastavení bude příspěvek dohledatelný i přes Google. Můžeš ho ale zveřejnit jen pro registrované uživatelky Modrého koníka a uvidí ho jen ony. Vyber si, co chceš, jak to cítíš - volba je jen na tobě. 🙂

Všechna témata > Co kde najdu, jak co udělám? > Zeď