Jak fungují příspěvky na mém profilu?

Na tvůj profil se dokáže dostat každý, a to vždy, když narazí na tvou profilovou fotku a nebo login a klikne na něj. Ty se tam rychle dostaneš i přes svou profilovou fotku nahoře v menu.

Na svém profilu máš uvedené informace o sobě. Tam taky můžeš ostatním zveřejňovat a sdílet své pocity, novinky, úspěchy. Zkrátka vše, co chceš, a to buď díky krátké zprávě, fotkám nebo prostřednictvím zajímavého článku. Máš několik možností:

  • Napiš krátkou zprávu
  • Vytvoř album
  • Napiš článek

Komu tyto příspěvky píšeš?

Tvé příspěvky jsou kromě tvého profilu zveřejněné zpravidla i na jiném místě.
Jakmile něco zveřejníš, objeví se tvůj příspěvek i v záložce ZeďVšechny příspěvky. Nejnovější příspěvky se zobrazí nahoře. Jsi tedy jakoby v hlavním vysílání. 🙂

Lidé mohou zareagovat komentářem, sdílet příspěvek a nebo ti dát Líbí se mi. O veškeré aktivitě u svého příspěvku se dozvíš ve svých Upozorněních. Dbej na to, aby byl v komentářích dodržovaný Kodex chování. Diskuzi pod příspěvkem můžeš ovlivnit ty sama vlastními komentáři a máš také možnost odstranit z ní nevhodné komentáře ostatních uživatelů. Pokud jsi udělala všechno, co je v tvých silách, a přesto se v komentářích opakovaně objevuje něco, co tam nepatří, nahlas nám to.

Pokud tvůj příspěvek vzbudí mezi uživatelkami zájem, dostane se mezi populární (ZeďPopulární).

A do třetice, svými příspěvky si dokážeš získat i věrné čitatele. Může se stát, že se někomu bude tvá tvorba líbit natolik, že si tě zařadí mezi oblíbené. Tvé příspěvky se mu tak budou vždy zobrazovat i v jeho osobní záložce ZeďOdebírám.

Je možné, že některé tvé příspěvky systém nezobrazí v žádné ze záložek na Zdi. Většinou je důvodem podezření na porušování našeho Kodexu (troll, duplicitní login, manipulace, spam, vulgarismy, útoky apod.). Pokud se ti to stane, zkus se zamyslet, či je tvůj příspěvek a působení na Modrém koníku v pořádku a co by se dalo zlepšit.

Pokud chceš, aby tvůj příspěvek viděl celý svět, stačí si nastavit viditelnost pro každého/pro všechny. Díky tomuto nastavení bude příspěvek dohledatelný i přes Google. Můžeš ho ale zveřejnit jen pro registrované uživatelky Modrého koníka a uvidí ho jen ony. Vyber si, co chceš, jak to cítíš - volba je jen na tobě. 🙂

Všechna témata > Co kde najdu, jak co udělám? > Zeď