Potřebuji se na Modrém koníku zorientovat

Na Modrém koníku najdeš různá zákoutí. Každé nabízí něco jiného.

Bazar

V Bazaru můžeš dobře prodat a nebo nakoupit všechno, co se týká dětí a rodiny.
Najdeš v něm věcičky použité, ale i nové. Máme tu i vlastní výrobu - handmade.

Záleží nám na tom, aby byl bazar přehledný a bezpečný.

Skupiny

Skupina je místo, kde se potkávají a schází ženy, které v životě spojuje něco konkrétního. Může to být stejný koníček, zážitek, problém, bydliště, termín porodu... Vyber si i ty z pestrého seznamu skupin a nebo si založ skupinu vlastní.
Na rozdíl od Zdi nebo Diskuzí jsou příspěvky ve skupině (pokud si ji nastavíš jako soukromou) dostupné pouze pro členy dané skupiny.

Fóra

Fora jsou místem, kde se diskutuje veřejně. Najdeš tu odpovědi na různé otázky. Diskuzi můžeš založit ty sama, nebo se můžeš zapojit do již existující diskuze.

Zeď

Najdeš na ní mix krátkých zpráv, alb s fotkami i mnoho článků od uživatelek, které uveřejnily na svých profilech (příspěvky z tvého profilu se na ní budou zobrazovat také). Na jejich příspěvky můžeš reagovat. Můžeš je třeba pochválit, položit k nim otázku nebo poradit.
Můžeš sledovat jen ty nejpopulárnější příspěvky nebo všechny, co právě vznikly. Obsah si můžeš namixovat podle vlastní chuti - odebírej příspěvky, které tě zajímají.

Můj profil

Každá registrovaná uživatelka má na Modrém koníku svůj profil. Může v něm mít svou profilovou fotku a prozradit něco málo o sobě. Přece jen se lépe komunikuje, když vidíš druhému do tváře. 🙂
Profil je tvé exkluzivní místo. Jen ty rozhoduješ o tom, co tam chceš a co ne. Krátké zprávy, alba a články, které zveřejníš na svém profilu, se současně zobrazí v záložce Zeď a těm, kdo si tvé příspěvky oblíbili.

Wiki

Wiki je encyklopedie o tom, co trápí a zajímá ženy, maminky a naše děti. Články jsou odbornější a snaží se zachovat si nezávislý pohled/postoj. Wiki je ideální, pokud hledáš odbornou radu.

Interní pošta

Pomocí interní pošty dokážeš druhým uživatelkám posílat soukromé zprávy přímo na koníku.

Všechna témata > Co kde najdu, jak co udělám? > Jsem tady nová