Opalovací krém pro kojence z Lidlu, značky Cien

sabor
26. dub 2012

Ahoj mate zkušenosti s opalovacím krémem pro kojence z lidlu, značky CIEN? nebo kterou značku byte mi doporučily? děkuji

vanilkacka
16. čer 2015

@gepe Ahojky, říkám si úplně to stejný co ty. My taky odebíráme dTest už asi 3 roky a znovu už předplatny prodlužovat nebudeme, protože nemám pocit,že by testy byly vždy objektivní. Taky mi v testu chybí Bioderma, kterou jsem já pro naši dceru koupila,protože s produkty této značky mám dobré zkušenosti.Nedávno byl test plen a chyběly tam třeba Pampers Premium Care a o testech o kočárkách by to bylo na další diskuzi.

gepe
16. čer 2015

@vanilkacka ahoj 🙂 no prave, pekne jsi to vystihla. Na ty plinky jsem taky koukala, u kocarku kroutila hlavou a chtela tam napsat i napsat komentar, ze srovnavaji psa s kockou, napr nas je proklamovany v testu jako trojkombinace, coz neni, chybne uvedene udaje, i polohovani sedacky aj. Testy na ergo nositka me uplne sejmuli, to co mame tam meli prvotne za nesmyslnou cenu a taky chybne zakladni veci, dokonce to uz tam i komentare melo 🙂) Autosedacky, co rict. No a opalovaci kremy? Vzdyt vis sama 🙂 mala je taky uz druhou sezonu na Bioderme a hle v testech neni. Ja uz ani nepamatuju jaky mame pristup do databaze, i kdyz mi ho manzel nejednou opakovane poslal 😅 staci tistena verze na wc je co cist 🙂 blby je, ze plno lidi bere dTest jako mantru a vyrok zde, kdyz vyhral dTest je nejlepsi na trhu me pobavil 🙂 kazdy at si pouziva co chce, ale nemuze preci verit 100% testum v jednom casopise 😕 btw: zkusila jsem kdysi cosi od proklamovaneho cien a i rosmann znacky, vyjel mi po obojim ekzem. To same i alverde z DM, okamzita reakce. Mam hodne citlivou plet a drazdivou na chemikalie. Verim, ze to i tak asi tady bude nekdo rozporovat 🙂

vanilkacka
17. čer 2015

@gepe Já si teď přesně do detailu nepamatuji jednotlivé výrobky v testech, ale u kočárků nás dostalo, že nám připadalo, že jsou tam značky, na který jsme v obchodech ani nenarazili (prošli jsme asi 7 velkých obchodů ve 2 krajských městech) a naopak značky, který jsou v každým obchodě, tam chybí. Partner jim psal email, jakým způsobem dělají výběr testovaných výrobků a bylo nám zodpovězeno, že je to podle toho, co se hodně vyskytuje v obchodech. U kosmetiky je to tak, že já si nedokážu představit, že třeba krém z Lidlu za 50 Kč bude lepší než drahý krémy, co mám z parfumerky, protože z levných krémů jsem vždycky byla flekatá a pálil mě obličej a prostě to nebylo ono. Ale někomu to vyhovovat samozřejmě může. Já osobně se už nedívám jen na výsledky dTestů, ale víc dám na zkušenosti známých a co si sama vyhledám na netu.

kurametla
18. čer 2015

@vanilkacka
@gepe
Muzu se Vas zeptat, ktery pripravek od Biodermy pro sve deti konkretne pouzivate? Ted to hrozne resim, chci neco pro syna k mori (syn ma 18 mesicu), rozhoduji se mezi La Roche a Biodermou.

vanilkacka
18. čer 2015

@kurametla Ahojky, já kupovala opalovák ve spreji,aby se mi to dobře roztíralo. Malá má 5 měsíců, takže zatím vyzkoušeno jen na ležení v kočárku - natírala jsem obličej,ruce,nohy,krk a neměla žádnou vyrážku apod. Tady je odkaz:http://www.bioderma-centrum.cz/bioderma-photoderm-kid-...

gepe
18. čer 2015

@kurametla hezke rano, tento https://www.modrykonik.cz/blog/gepe/album/nase-... + poopalovani, je v albu za opalovacim kremem hned. Ted detsky se da koupit i dvoubaleni s dospelym 30+, coz i cenove vyjde vyhodneji.
@vanilkacka tak nase ma uz 22 mesicu 😅

vanilkacka
18. čer 2015

@gepe Tak vidím,ze kupujeme stejný opalovák.Já ho kupovala v akci v Lékárna Ave,webovky teď nevím a byl za 280,-,takže taky dobrý 😃

gepe
18. čer 2015

@vanilkacka jj stejny 🙂 to vysel na peknou cenu! 😅

kurametla
18. čer 2015

@gepe
@vanilkacka Devcata, dekuji Vam za prispevky !

kurametla
18. čer 2015

@gepe
@vanilkacka Jeste me napadlo, nekde jsem cetla, ze tyhle kremy od Biodermy jsou modre, aby bylo dobre videt, jestli se krem nanasi rovnomerne, ale ze se to rychle vstreba po naneseni, jakou s tim mate zkusenost, je modry i ten Vami doporucovny spray? A nebarvi Vam obleceni?

gepe
18. čer 2015

@kurametla ten nas opalovaci je barvou bily a neobarvuje. Je videt pri nanaseni kde je jeste potreba rozetrit 🙂 ten baleni modry 0,5l po opalovani je take bily a nebarvi. Poopalovaci urcite doporucuji, od doby co ho mame nemame doma panthenol apod. A to jsme vsichni tri svetly fototyp.

vanilkacka
18. čer 2015

@kurametla Jak píše @gepe je bílý a jde vidět, kde mám ještě rozetrit,oblečení je v pohode. A na léto ještě koupim ten po opalovani,i když bude naše dcerka co nejvice ve stinu,tak i v tom kocarku se může opalit.

emmaricht
23. čer 2015
Uživatel emmaricht je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od emmaricht.

Me se odvedcila znacka kremu Aptasol (bioapta.cz) a neumim si predstavit, ze bych si koupila nejaky obycejny z lidlu, vzdyt predci o pokozku musime pecovat a z Lidlu asi tezko

verunka_korunka
23. čer 2015

Nevím, jestli už to někdo nepsal... Ale Cien vyhrál minulý rok v dtestu v opalovací krémech. Chtěla jsem si ho koupit, ale řekli mi, že ještě není letní sezóna a že jim ještě nepřišel 😉

elusina
29. čer 2015
Uživatel elusina je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od elusina.

Urcite je lepsi opalovaci kremy vybirat prevazne z lekarny a nebo od osvedcenych znacek, moc neverim uz ani tem co prodavaji v drogerkach

emmaricht
30. čer 2015
Uživatel emmaricht je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od emmaricht.

Nekde jsem ted cetla test na opalovaky z drogerii a vubec nedopadli dobre, je to tekoty jak mliko, clovek je z toho akorat olepenej a buh vi zda je to faktor jaky pisou, v lekarne se nakupovat nebojim, nebo z netu

zuzaa1982
1. črc 2015

@verunka_korunka Ano, Lidl má prý velmi kvalitní krémy, i jejich denní pleťový krém obsahuje spoustu vitamínů. V testech to srovnávali s luxusními krémy z lékárny a jen si pamatuji, že tyto drahé krémy to nevyhrály na plné čáře, jak by se dalo očekávat. Co chci ale napsat je to, že u nás v opavském Lidlu krémy na opalování s vysokým faktorem (50, 30) jsou již vyprodané 😲 . Lidi na ně stáli frontu...Nekecám, byla jsem tam 😉

verjanja
1. črc 2015

Daylong jednou a dcera byla osypaná , naštěstí jen nožička, druhý den jen v pokoji, pak už naštěstí dobrý. Vedleležícím pražákům se syn osypal skoro celý - měli svůj Daylong, taky 50, nepůjčovali jsme si ho 🙂

ségra je Mgr. v lékárně a na dotaz krém na 8m dítě by doporučila světlé tričko dlouhý rukáv a pokrývku hlavy, přes poledne zalézt do domu anevycházet. Chemie je všude a čím dál více, takže čím později, tím lépe. Nevím, jestli ještě vyrábí krémy s minerál.filtry, ale i s tím mě poslala do háje, prý mi to jako teta mých dětí nedovolí 😀

verjanja
1. črc 2015

Nedávno jsem prohlížela nějaké nové testy opalováků a Lidl tam nedopadl nijak zázračně. Nelze se spoléhat na staré testy, rozdíly jsou i u jednotlivých šarží vyrobených v jednom roce.

jandiska
2. črc 2015

Recenze na opalovací krémy které jsem četla tak z lídlu právě vyšel dobře. Naopak jeden z nejdražších z lékarny vyšel skoro nejhůř...takže ne všechno co je drahý je dobrý.

sara84
6. črc 2015

Mame Cien baby 50 a dobre! Vcera vyzkousene! Nikdo neni spaleny a zaden problem a to syn je atopik! Ne vzdy co je levne je spatne...

patrusa
6. črc 2015

Mamka pracuje v lekarne, chodi na ruzna skoleni a na deti (8 mesicu a 27 mesicu) mi doporucila kremy s nechemickym filtrem. Syn ma velmi problemovou pokozku. Pouzivame biodermu proti slunci, ale paradoxne po koupani modrou indulonu. Jinak deti bych nikdy nepustila na slunce bez opalovaku, jsme oba s mabzelem svetli typy. Nedostatek vit D, jaj tu nekdo psal, se kojencum dodava navic, at uz vigantolem nebo jinymi prostredky.

zuzaa1982
6. črc 2015

@patrusa Můžu se zeptat proč Indulonu? Vím, že skvěle promašťuje, sama ji používám,ale myslela jsem si, že po opalování se mají používat lehčí krémy...Taky by mě zajímalo, jak se pozná krém s nechemickým filtrem. Myslím, že na obalu takovou informaci nenajdu. Díky 🙂

katyxq
6. črc 2015

@zuzaa1982 stačí číst složení (INCI) , které na obale být musí - http://avocados.cz/chemicke-mineralni-filtry

patrusa
6. črc 2015

@zuzaa1982 ta indulona je po normalnim koupani doma, byl to jen priklad, ze ne vzdy to drahe je nejlepsi. U syna jsme vyzkouseli mraky ruznych kremu drahych, vsemozne specializovanych a nejvice mu na jeho kuzi pomohla prave modra indulona. Sama jsem k tomuto kremu mela odpor, ale hlavne, ze jemu je dobre

patrusa
6. črc 2015

@zuzaa1982 na tech nechemickych to je napsane, ty co jsou bezne k dostani v drogerii jsou vetsinou s chemickym filtrem. Ten nechemicky se nazyva mineralni filtr. Ma to bioderma a daylong. je to setrnejsi k problemove pokozce

sabor
autor
6. srp 2015

https://www.stream.cz/adost/10002906-opalovaci-...

ne vše co je v lékárně a co je drahé je dobré..

jsem ráda, že jsem nakonec koupila CIEN 😉

katerinasandova
25. čer 2016

Alverde, Deylong... nejhorší a Ladival a Cien nejlepší podívejte se na video na streamu je to souhrn Dtestu... https://www.stream.cz/adost/10002906-opalovaci-...

terezapetrova
25. čer 2016

@verjanja co by mi Tva sestra doporučila pro mladšího, kterého musim dat do kočáru a dojet pro staršího do skolky, v těchto horcich aby byl komplet zahaleny?? Neni lepsi zastínit jak to jde a treba koukajici nohy namazat?

verjanja
2. črc 2016

@terezapetrova já to řešila lehkým vzdušným oblečením a jak píšeš, nožičky máznout.

Co by nyní ségra doporučila nevím, ale my celá rodina jedeme na Nivea , děti od malička, nikdy žádná reakce ani spálení nebylo. Když jsem propadla reklamám, tak dcera měla na Daylong nepříjemnou reakci. Ale vím, že ségra používá opalováky z lékárny , takže nejspíše dětský opalovací krém od Vichy, Avene nebo Biodermy (zkus si v lékárně vyžádat vzorečky na vyzkoušení).