Přímá adopce 2023 - hledáme

janinkadaliborek
10. únor 2023
janinkadaliborek
autor
10. únor 2023

Zdravím všechny. Už, se asi budu opakovat, ale hledáme maminku která čeká miminko a ví že si miminko nemůže nebo nechce nechat z jakých koliv důvodu a má termín porodu srpen, září. O jedno miminko jsem přišla ve 4 měsíci těhotenství. Moc jsme se na miminko těšili, ale bohužel nedopadlo to dobře. Další miminko už nemohu mít. Proto jsme se rozhodli pro přímou adopci. Asi si říkáte proč až srpen září ale budeme rekonstruovat byt a stěhovat se do nového. A taky proto abychom mohli se s maminkou co nejdéle setkávat a poznávat se. Proto se tedy obracíme na tento web. A věříme že najdeme maminku která čeká miminko a nechce ho dávat do kojeneckého ústavu ale snaží se miminku najít krásnou harmonickou a milující rodinu která mu da vše co ona bohužel nebude moci dát. Maminko jestli jsi tady a čteš tento příspěvek a jsi rozhodnutá pro přímou adopci tak nám napiš.

filija
10. únor 2023

Určitě se obratte na OsPOD , projděte přípravkou, můžete dostat úplně malé miminko z porodnice, toto je na hraně zákona.

levandule_k
10. únor 2023

@janinkadaliborek Mám pocit, že jsem tady pár dnů spíš týdnů zpátky zaznamenala, že někdo chtěl dát miminko do přímé adopce.

janinkadaliborek
autor
10. únor 2023

@levandule_k ano máte pravdu. Zkoušela jsem paní kontaktovat, ale žádná odpověď. Asi už našla rodinku.

zelenaesmolda
10. únor 2023

@filija
Tak kdyz se manzel napise jako otec ditete do RL tak to na hrane zakona nebude ne?On bude ofiko otec,ona se muze prav vzdat.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru