Vtipné hlášky vašich dětí

mariegroth
Moderátor
5. říj 2020

Zažily jste situaci, kdy vaše dítko řeklo něco opravdu vtipného a vy jste si říkaly “kde na to ten rozumbrada přišel?”

Děti nás prostě umí pobavit. Pobavte nás v komentářích hláškami vašich drobečků.

janina228
6. říj 2020

Si říkám,že bych to měla holkám zapisovat🙂. pamatuji si většinou jen ty aktuální hlášky a zpětně nic moc..například návštěvy zubaře bych pak mohla vydat knižně 😂😂😂

molindule
6. říj 2020

Pětiletý syn byl poprvé na návštěvě u naší sousedky. Když šel na záchod, objevil tam bidet a ptal se, k čemu slouží. Sousedka mu to vysvětlila, on se pak na chvíli zamyslel a řekl: Hm, my zase používáme toaletní papír. 😁

plea
6. říj 2020

Mám štvorročné dvojčatá a jedna z nich miluje ich spoločného kamaráta. Všimla som si, že na ihrisku sa ich väčšie deti vypytujú na to, kto koho miluje, tak som sa ich potom doma pýtala, o čom sa bavili.
Ja: Eli, na čo sa ťa pýtali tie väčšie deti?
Ela: Jestli miluji XY
Ja: A čo si odpovedala?
Ela: No že ano.
Ja: A XY sa tiež pýtali?
Ela: Ano. Řekl, že nás má rád obě. (zamyslenie, hlboký povzdych) Tak já nevím, co bude s tou svatbou...
----------------------
Kúpila som si nové vystužené plavky a pri prvom nosení za mnou jedna z dcér prišla, poťažkala mi prso a pred plným detským bazénom zahlásila "Mami, dneska si nejaká prsatá!"
---------------------
Obe dievčatá sa ma už asi rok často pri jedle pýtajú, ako a z čoho som ho uvarila. Keď som minule povedala, že je v polievke bobkový list, nasledovalo totálne zdesenie. Chvíľu mi trvalo, než som identifikovala, že v ich očiach je bobkový list list špinavý od bobku 😀

krtcice
6. říj 2020

@95newmommy2020 ten chlápek je nej 😂😂😂

zdenda9
6. říj 2020

Syn, když měl asi 4 roky vběhl za mnou na záchod a ptá se - mami a kudyma ti to teče?

viktorieraketka
7. říj 2020

Jedna archivní ze školky - paní učitelka se ptala dcerky, jestli chce na malou. Dcerka: "To je dobrý, vykašli se na to." Nebo tu mám ještě další památeční:
- tenis v TV: "Já chci mít taky takovou velkou lupu a házet míčem."
- chytat mouchu: "Sportovat s muchou."

mariegroth
autorModerátor
7. říj 2020

@viktorieraketka lupa 🤩🤩

marti89
7. říj 2020

Jedli jsme oběd, syn (3,5 roku) se otočil na plačícího brášku (2 týdny) a řekl mu, ať drží hubu, že to nedostane, když nemá zuby.
(Máme starého psa, který v podstatě celý den kňučí, i když je s námi v místnosti a už se kolikrát neudržíme, že ho okřikneme, aby držel hubu, pak zaleze na chvíli do pelechu. A zuby si dal do souvislosti proto, že jsem mu hned po příchodu domů zakázala, aby dával bráchovi gumový medvídky, že na to nemá ještě zoubky).

mariegroth
autorModerátor
7. říj 2020

@marti89 To je rozumbrada :D

elleonorecka
9. říj 2020

Čtyřletá dcera, že mě nakreslí....po chvilce během kreslení se na mě podívá a ptá se :" nevadí, že budeš hnusná?" 😅

Máme dvě holky (6,4) a syna (2) tak půl roku zpět se spolu poprvé koupali... Pak v pokoji slyším holky...mladší říká: "Vidělas co to tam Mikulášek má?! ...pinďu... No doufám, že mu odpadne...." 🤣

Těch hlášek je strašně moc... Radši jsem si je začala zapisovat, nebo by byla škoda o takové poklady přijít 🤣

baraskaska
9. říj 2020

No tak, my chodime pravidelne na kravicky se divat a jednoho dne ma 5leta dcerka tak kouka na to tele jak krave cuca vemeno tak ji rikam ze taky koji jako ja a v tom na me vybali,, mamko ty jsi krava''.
No myslela jsem si, ze tohle uslysim tak v 15cti asi jsem se zmejlila. 😀

sarkoc
9. říj 2020

Občas mě mrzí, že si ty perly nepíšu, protože si toho moc nepamatuju...starší čerstvě pět mluví pěkně už někde od dvou, takže toho bylo vážně dost...

Před chvilkou u večeře se rozdělila o něco s mladší ségrou...a pak říká "Hele, jak jsem si krásně rozdelila se Stepankou...ale vám asi nedám, vy to moc nepotřebujete" 😁

Jednou jsem řekla před obědem, že jsem dneska nějaká hrozně líná a že si uděláme jen palačinky...pak odpoledne jsme se bavily s paní, co vede dcerky flétnu a ona se nějak ptala, co jsme měli k obědu,ptz přišla řeč na jidlo...a Eliška: mamka je hrozně líná, takže jen palačinky...ale docela se to i dalo jíst 🙈

Trochu jsme se zapotili, když jednou vylezla ever z pokojíčku ve chvíli, kdy jsme se tak nějak začínali mazlit...najednou slyšíme: tati? Ty papas mlíčko jako Štěpánka? ...nemusím říkat, že to pak nezapoměla říct další den babičce...

aurelie34
9. říj 2020

Syn 3 roky si lehnul na postel a chytl se za zadek a říká mi, mami já mám pldel a ta dělá ty bobky vid 🤣

marti89
9. říj 2020

Dneska jsem dostala od syna (3,5 roku) výchovnou přednášku. Dala jsem si malinko vína a se skleničkou šla do obýváku, že si udělam pohodičku. Postavil se mi do cesty - "Stop, to nemůžeš mami, máš pití". (On a tatínek jsou kecky, rozlijou a umažou, i co nejde, tak tam mají s jídlem i pitím zákaz chodit.) Tak jsem mu zkusila vysvětlit, že já můžu, protože nejsem kydna a navíc to po všech uklízim. Neprošlo to - "Jo, to uklízet můžeš. Pití sem ne, nech to v kuchyni".

elledh
9. říj 2020

@mariegroth syn sice téměř nemluví, ale občas z něho vypadne perla. Mám teď ještě miminko, takže doma jsem většinu času bez trička v kojící podprdě. Kluk se na mě podíval a říká: "já mám malinký pupík a mámí má véélikýý pupík". Pak má výraz pro točit do kola=kojit. Jsme venku na hřišti na kolotoči a z plna hrdla zakřičí: "mamííí já kojim" 😂 všechny maminy se otáčely, co že to dělá. Včera mi tu půlroční holka tahá za záclonu a snaží se ji nacpat do pusy, lehce ji okřiknu, a syn k ní přijde a říká, že mimi nepapá záclonu, protože je ještě malinký..😂😂

mariegroth
autorModerátor
9. říj 2020

@marti89 hahaha pekne zasadovy

mariegroth
autorModerátor
9. říj 2020

@aurelie34 🤣🤣🤣

mariegroth
autorModerátor
9. říj 2020

@baraskaska Nooo, jako nejedna zena se tak nekdy asi citi :D

17mia17
10. říj 2020

Ja som mala asi tak 17 a môj brat 7. Cestou zo školy mi rozprával, že jeho spolužiačka chce mať sex zo spolužiakom. Ja mu na to vravím niečo v zmysle "ale to snáď nie, to sa robí, predsa len keď chceš mať deti. " On na to : sestra! To ty akože nevieš že existujú kondomy? To je na to aby ste si to mohli užívať. ".... Alebo som raz zo zvedavosti išla na takú tu stránku kde môžete stretnúť ľudí a baviť sa s nimi cez video, no a náhodou tam bol nejaký chlap čo si to tam robil, tak som to chcela vypnúť a zrovna prišiel môj brat a nejak to neslo. Potom každému , dokonca aj mame môjho vtedajšieho priateľa rozprával, že som pozerala na chlapa čo si hladkal pipika.

baraskaska
10. říj 2020

@mariegroth tak to je pravda 🤣 akorat slyset by to clovek nemusel a jeste od malyho ditete. 🙈Ale je to roztomile jak ty deti nemaji zabrany a reknou vse jak se rika ,,na plnou hubu''

llidduss
10. říj 2020

Dcera měla takové "plodné" období cca od 2,5r do 3,5r.
Např. když jsme byly spolu ve vaně, tak mi říká "Maminko, ty máš ale hezký cecíky... takový dlóóóóóóóóóóóóóóóuhý". ( nevěděla jsem, jestli se mám smát, nebo brečet 😄)

Při přebalování bráchy "Mami, když má Maty ten pytlík, to ho má plnej mouky?"

Když zjistila, kudy přijde miminko na svět, tak se na mě, se slzami v očích, podívala a prohlásila "Maminko, děkuji ti, že jsi mě porodila.. to já bych asi nezvládla".

"Maminko, já se nudim.. kdybych byla Homer Simpson, tak bych šla na pivo, ale co mám děla, když jsem malá holčička?"

Syn potom taky perlil.
Místo čuchat říkal šukat, takže každému vyprávěl, jak ho doma šuká králík. A jednou dostal pod stromeček voňavku a když šel do školky, chtěl se navonět....ve školce pak, při přivítání, pronesl.
" Dobrý den, chcete si mě ošukat, paní učitelko? "
V čekárně na očním řekl nahlas" Mami, prdnul jsem si." Tak jsem mu řekla, že to nevadí, ale že to nemusí takhle nahlas říkat. Pak jsem mu z legrace pošeptala, že to má příště svést ma někoho jiného. Tak zakřičel na celou čekárnu" Fuj, mami, ty sis prdla! "

Atd, atd.... 🙂

Teď máme třetího, kterému je 21m, tak se trochu děsím, co za moudra bude padat z něj.. 😃

tehulinka91
10. říj 2020

@95newmommy2020 tak s těma peckama jsi mě odrovnala 😂😂😂

kachna_b
10. říj 2020

Musím sa smiať 😂😂😂 tie decká sú geniálne. Pridám aj ja
Chystali sme sa von a manžel vraví synovi, zakrič mame nech ide za tebou a on: "mami, za tebóóóu" 😅
Máme koncový radový dom a občas syn počuje v spálni nejaký zvuk od susedov. Bál sa, tak som mu vysvetlila, že tam bývajú susedia a že asi niečo prerábajú, že to nič nie je.
Keď prišiel manžel z práce tak mu letel naproti ku dverám s krikom: "tato, tato! sused je v spálni 😂😂😂 Takže kade chodí hovorí, že je u nás v spálni sused 😂

penelopaw
11. říj 2020

Z poslední doby mne odbourala dcerka. Při oblékání jsem jí dávala kalhotky s prasátkem Peppou a zažertovala jsem, že jí dám Peppinu na pipinu.
Holčička na to: "Fuj!"
Já: "Co fuj? Peppina?"
Dcera: "Ne, pipina!" Já (vážně): "Pipina není fuj. Když se ke svojí pipině budeš hezky chovat, přinese ti hodně radosti!"
Dcera (s nadějí a naprosto šťastně): "Bonbonky?"

vrabcak0007
11. říj 2020

Muj starsi syn posledni dobou jede bomby. Naposledy vcera jsem uplbe ztratila slova. Ma ted nejake extra zlobici obdobi a navic se nechtel priznat k jedne lumparne..resili jsme to, trest byl a je, ale i tak mi prisel, ze to vstrebal moc rychle a je moc v pohode...tak jsem ho ted dva dny trosku dusila ve vlastni stave...vcera vecer jsme si to konecne vyrikali a ja ho vzala na milost (ovsem tresty samozrejme plati)...jak byl cely blazeny z toho, tak se ode me snad hodinu nehnul na krok, porad me objimal a pusinkoval a nakonec pronesl: Maminko ja te moc miluju a az zemres, budu si te porad pamatovat...

mariegroth
autorModerátor
11. říj 2020

@penelopaw 😂🤣🤣

stef9328
11. říj 2020

Manzel na zachode (na velkou), dcera (tehdy 3,5r), sedi pred wc a ceka. Dvere samozrejme otevrene, mamzel se pta, Sofi, na co tu cekas? Sofi odpovi: az se vykakas,abych ti mohla utrit dupu😁
Dcera “Mami, dneska si uvarila moc dobry obed. Jsem hodna,ze jsem te pochvalila,ze? Pockej az budu pubertacka,to si semnou uzijes🙈😁

penelopaw
11. říj 2020

S tím kakáním mi to připomnělo bratránkovo story, jak to na něj přišlo u dětského hřiště. Byl tam s dětmi sám, tak hledal, kam se ukrýt, až našel nějaká křoví ve svahu vedle základní školy. Staršímu přikázal hlídat mladšího a běžel si dřepnout, když mladší velmi zvučně volal: "Tatí! Co tam děláš?? Ty tam kakáš??!"

penelopaw
11. říj 2020

Zajímavé, jak se většina historek točí kolem vyměšování 😀.

petrak15
11. říj 2020

Moje dcera, v té době tři roky, mě pozorovala, jak si oblikam podprsenku: Mami, oblikas si prsa?

Chtěla mi dat pusu a kychla si, protoze ji začínala rýma: Mami, jsem na tebe alergická!

Nejlepší na záchodě: Ty máš vousy na pipine?
No od tý doby se zamykam.