Antikoncepce Adele a vysazení. Máte zkušenost?

danus89
26. bře 2023

Ahoj holky, chci se zeptat jestli máte některá zkušenost s antikoncepcí ADELE? My se rozhodli, že se pokusíme o miminko. Prášky jsem brala asi 4 roky, v únoru jsem je vysadila, přijela červena teta. Teď v březnu opět :( ale jen na víkend, pak sotva špinění. Když jsem myslela, že je po všem tak jsme na to vlítli a opět se to rozjelo.

Asi 3 dny jsem pila čaj na podporu počení od p. Mojžíšové. Nevím jestli to mže mít vliv.

Zajímá mně jestli některá má stejnou zkušenou s Adele?!

Dík moc Danča

sorboni30
26. bře 2023

@danus89 žena se brání těhotenství rvaním do sebe léků... Pak se jednoho dne rozhodne, že chce dítě.. tak léky vysadí a čeká, že otěhotní "hned".
Ale tak to není. Tělo není robot. Pilulky si jedla 4 roky, tak dlouho ses bránila početí, že musíš dát svému tělu čas..
Bylo by dobré si udělat očistu těla, nechat si namíchat bylinky na očistu dělohy, vaječníků, posílit a postupně pomalu připravit tělo na těhotenství.
Tělo ti to vrátí.. 😉 Je třeba ho nyní hýčkat. Po vysazení antikoncepce nemůžeš čekat pravidelnou menses.. může ti chvilku haprovat.
Jinak 3 dny pít caj je nic. To jako by ani nebylo. Chce to začít teď, když je jaro. Nejlepší čas právě na očistu ženských orgánů. Doporučuji kontaktovat emailem paní z Vizovic. Petrklic. Paní připravuje bylinky na tělo. Když ji pošleš emailem foto a poprosíš zda poradí, pomůže.. posílá i poštou.. brzy se budeš radovat.
Mě pomohla.. mám doma nyní roční holčičku 😉

danus89
autor
27. bře 2023

@sorboni30 no tak u prvního sem to tak měla. Vysadila a bylo to