Druhý kondom a spermie. Mohly se spermie dostat na kondom?

17. lis 2021

Dobrý den bude mi 16 a se sexem začínám a nemám zkušenosti. Takže se chci tu zeptat. S přítelem jsme měli včera sex 2x. Oba dva s kondomem. První byl v pohodě. Když jsme šli podruhé jen se utrel kapesníkem a domluvili jsme se, že on si ho postaví a já nasadím kondom, aby se spermie nedostali na kondom. Ale on si tím pádem když se dělal rozmazal spermie po celým penisu. Takže když jsem nasazovala kondom dotýkala jsem se kondomu a penisu. Moje otázka zní mohli se nějaký sperma dostat na kondom? Druhý sex byl hnedka asi po 2 minutách od toho prvního. Prosím o radu a uklidnění. Pochopte že jsem mladá a nemám takové zkušenosti. Děkuji

tinaprofi
17. lis 2021

Druhý sex byl 2 minuty po prvním... Šťastná to žena, jak by řekla kněžna 😂😂

michaela666
17. lis 2021

Snad jsi ho nasadila správně na první pokus a nemusela ho otáčet, jinak by to bylo velký špatný.

autor
17. lis 2021

@tinaprofi opravdu to tak bylo jen se utrel kapesníkem postavil ho a hned jsme šli

autor
17. lis 2021

@michaela666 nasadila jsem ho správně. Já chci vědět jestli se tam spermie mohli dostat

klokanka31
17. lis 2021

Proč mi to připomíná dotaz jestli je možné otěhotnět z ruky? 🤔 Už jsem asi paranoidní 🤭

autor
17. lis 2021

@klokanka31 nevím.. Je to možný nebo ne?

ellyem
17. lis 2021

😂😂😂 … jako mně taky bylo 16, ale se sexem jsem nezačínala dřív, než jsem věděla, jak “funguje” všechno okolo.

2hanah
17. lis 2021

Ikdyby se nějaká dostala, spermie na vzduchu rychle umírají, těžko by se nějaká dostala do cíle, už by nebyla pohyblivá a životaschopná, u toho sexu jso byla Ty, ne my, tak se tady nerozčiluj a táhni si to vyřešit na gyndu za doktorem, hlavně antikoncepcí a můžeš tam s ním tu situaci rozebrat.

klokanka31
17. lis 2021

Asi takhle,jestli se bojíš otěhotnění,tak si nech napsat antinu.

zelenaesmolda
17. lis 2021

Lehni,trolle

klokanka31
17. lis 2021
xleni
17. lis 2021

A je to tady zase 🙉 furt dokola. Ženský, nemáte pocit, že to věčně píše jedna a ta samá osoba? 😂

michaela666
17. lis 2021

Všechno je možné, když máš víru 😃. Vsadila bych se, že je to pořád ten stejný troll. Škoda, že dost upadá kvalita příspěvků. Dotazy ala " Moje milé bravíčko" už jsou trapné.

izzylka
17. lis 2021

Ty jo, to tu píše furt jedna a ta samá tady ne? 🙈🤣

merope
17. lis 2021

Hele, od toho, co jsem četla, že někteří narkomani na pervitinu myslí vážně, že se nebudou očkovat, protože nechtějí do těla chemii, už mě neudiví asi nic 😀.

A co se týče dotazu tazatelky - selhání antikoncepce má jistá procenta, sice maličká, ale má. Podobně i libovolné jiné antikoncepce. Můžeš si dávat bacha jak chceš, ale stejně bych doporučila to hlavní - vědět, co by bylo, kdybys přes všechna opatření opravdu otěhotněla. 100% jistota je pouze nesexovat.

autor
17. lis 2021

@merope tohle mě vážně neuklidnilo

autor
17. lis 2021

@ellyem já vím jak to funguje. Jen s tímhle si nejsem jistá. Chci jen vědět jestli se tam mohli dostat nebo ne

zelenaesmolda
17. lis 2021

@michaela666
presne tak,dnesni mladez ani trollit neumi.

izzylka
17. lis 2021

Tak určitě se tam dostaly, přežily a nabraly sílu a ty určitě otěhotníš...vlastně určitě už těhotná jsi. Zítra si udělej test, to je prostě tutovka...a hlavně bacha, tímhle způsobem vznikají nejčastěji dvojčata 🤔

xleni
17. lis 2021

@izzylka zítra pozitivní test, pozítří už rovnou porod...no bude to rychlovka 😂😂

izzylka
17. lis 2021

@xleni já myslim, že už by mohla cítit i pohyby tak zítra večer 🤔🤣

elesse
17. lis 2021

pokud si měla sex, je vždy riziko, že se někam spermie zatoulala a můžeš být těhotná. Navíc kondom má účinnost kolik, 80%? Ale jak víme my všechny, které otěhotnět chceme, není to až tak jednoduchý:D Byla bych v klidu

orisek56
17. lis 2021

Celkem závist.... Docela bych teď chtěla být na tvým místě a nudit se u compu, psát nesmysly a bavit se nad tím, a nemuset prolezet den v bolestech.

mimi1004
17. lis 2021

Těhotná nebudeš a bude lepší nesexovat, než se pak blbě ptát a něco si o tom zjistit. Ono k otěhotnění je potřeba milionů spermií a ne 1 zapomenuta na kondomu. Jedna jediná je sice potřeba k oplodnění vajíčka, ale sama se k němu nedostane.

merope
17. lis 2021

ale já tě nechtěla uklidňovat - naopak napsat, že máš sexovat zodpovědně

autor
18. lis 2021

@merope jsem zodpovědná

autor
18. lis 2021

@orisek56 já se moc nebavím