Praskl kondom. Nemohu být těhotná?

eva1236
10. dub 2023

Dobrý den, Je mi 15 a s Přítelem jsem to dělali 7 dní do zadu a praskl kondom, všimli jsme si toho asi po minutě ale neudělal se, před sexem proběhl ještě orální sex, teď v neděli jsem to měla mít a ještě jsem to nedostala, nemohu být těhotná hrozně se bojím. Předem děkuji za odpověď

crejzy
10. dub 2023

Spíš ne. Možné je samozřejmě všechno, ale pravděpodobně jste měla už PO ovulaci, pokud měla MS přijít včera. A MS nedorazila kvůli stresu z toho. Počkejte pár dní a pokud i tak nedorazí, udělejte si těhotensky test ( prodávají ho v každé drogerií)

eva1236
autor
10. dub 2023

@crejzy děkuji moc.

merope
10. dub 2023

@eva1236 Dneska bude asi zavřeno, ale doporučuji si zítra hned ráno koupit někde 2 testy, jeden zkus hnedka (trošku tě uklidní, ale nebude z ranní moči, tak není tak 100%) no a pak případně další zkus pozítří ráno a uvidíš.

A přístě - existuje i pilulka po, lepší než se pak stresovat.

lencaa11
10. dub 2023

@eva1236 možné je vše udělala bych si test ...

sarae42
11. dub 2023

Spíše ne, ale i tak bych si udělala test, nejdříve ale 14 dní po styku. Dřív to nemá cenu 🙂 Navíc podle všeho už by mělo být po ovulaci (což je jediná doba, kdy se dá otěhotnět, pokud někdo tvrdí, že otěhotněl mimo ovulaci, je to blbost - měl ji pouze posunutou). Mns se ti zpozdila nejspíš především z nervů. Chápu, že je těžký se nestresovat - počkej na test a kdyby byl náhodou pozitivní, dá se to řešit (a hlavně to řekni rodičům a řeš to včas) 🙂 Držím palce.

ivivi
12. dub 2023

Bude to stres, navic je ti 15. To ma pravidelnou ms maloktera. Ale jinak pokud chces sexualne zit, tak holt musis trosku s tou moznosti pocitat. Jedina 100% ochrana je zadny sex. Muzes jedine udelat, ze tu moznost eliminujete na minimalni pravdepodobnost napr. kombinace vice druhu ochrany, pouzivat ji spravne.