Mohu být těhotná? Praskl kondom, testy negativní

kobliha33
12. bře 2013

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda mohu být těhotná.Mám nepravidelný menses,ale vždy kolem 5 to dostanu,ale dostalo jsem to už 31.1. a končilo mi to 5.2. jenže 9.2. jsme s přítelem měli svoje poprvé a měli jsme kondom jenže tak po 5 min. jsem měla pocit že praskl a taky že jo,ale neudělal se do mě.Tak asi po týdnu jsem si dělala test další jsem si dělala další týden a pak 3.3. a dnes 11.3. všechny mi vyšli že nejsem,dělala jsem si ten mamatest 10. Měsíčky se mi zpozdiliy o 5 dní. A četla jsem příznaky a najednou se cítim více unavená a bolí mě břicho atd... :((
kamarádce je 20 a říkala že ve 2 týdnu jí doktorka zjistila že je těhotná a že když si test pak zkusila asi ve 4 týdnu udělat tak jí nevyšel...tak se chci zeptat na váš názor jestli si myslíte že jsem nebo ne a jak je velké procento že jsem ...:((

Děkuji za odpověď 🙂

lucyvivien
12. bře 2013

Myslím si , že je to málo pravdepodobné. Tiež je doležité , aký TT si použila, resp. jeho citlivost. Pokial si si není istá skus sa objednat na odber krvi, kde už v počiatočnom štádiu tehotenstva je možné zachytit HCG z krvi 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru