• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mohu být těhotná? Praskl kondom, testy negativní

12. března 2013 
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda mohu být těhotná.Mám nepravidelný menses,ale vždy kolem 5 to dostanu,ale dostalo jsem to už 31.1. a končilo mi to 5.2. jenže 9.2. jsme s přítelem měli svoje poprvé a měli jsme kondom jenže tak po 5 min. jsem měla pocit že praskl a taky že jo,ale neudělal se do mě.Tak asi po týdnu jsem si dělala test další jsem si dělala další týden a pak 3.3. a dnes 11.3. všechny mi vyšli že nejsem,dělala jsem si ten mamatest 10. Měsíčky se mi zpozdiliy o 5 dní. A četla jsem příznaky a najednou se cítim více unavená a bolí mě břicho atd... :((
kamarádce je 20 a říkala že ve 2 týdnu jí doktorka zjistila že je těhotná a že když si test pak zkusila asi ve 4 týdnu udělat tak jí nevyšel...tak se chci zeptat na váš názor jestli si myslíte že jsem nebo ne a jak je velké procento že jsem ...:((

Děkuji za odpověď :slight_smile:
12. bře 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím si , že je to málo pravdepodobné. Tiež je doležité , aký TT si použila, resp. jeho citlivost. Pokial si si není istá skus sa objednat na odber krvi, kde už v počiatočnom štádiu tehotenstva je možné zachytit HCG z krvi :slight_smile:
12. bře 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek