Praskl kondom, podle kalendáře jsem měla neplodné dny

via09
23. led 2017

Zdravím, v Sobotu jsem měla s přítelem pohlavní styk a možná praskl kondo, za 2 dny mám dostat Ms a kalendář píše že jsem měla neplodné dny, a nízkou šanci otěhotnění protože ovulaci mám až po ms. Myslíte že je tu vysoké riziko otěhotnění? Je mi 16.. děkuji předem za odpovědi všem🙂

nuninove
23. led 2017

podle kalendare se nerid..ten ti v tom jestli ovulujes nebo ne nepomuze..muzes ji mit pred, po nebo v pulce cyklu dokonce i pri ms..kazdopadne ted ms dostanes je to moc brzy a kdyby nahodou vam to pravdu prasklo tak to nejspis poznas a s dalsi ms jestli prijde nebo ne

akankeo
23. led 2017

@via09 prosimte az se ti tohle priste stane, tak domaz k doktorovi nebo snad uz to jde i bez predpisu do lekarny pro leky po. Otehotnet se da snadno, mam 3 deti, nastesti v dospelosti a uz v manzelstvi, ale vsechny jsou pres nejakou formu antikoncepce, staci kapicka, hormonalni disbalanc a nejlepe aby se ti to do zivota v dany moment vubec nehodilo a tehotna jsi raz dva. Druha dcera je mimochodem z tech okolnosti co popisujes, i tu menstruaci jsem jeste dostala a presto se tam nejak dokazala uhnizdit, nebyt manzela, ktery mi rikal, ze sem nejaka precitlivela, ze sem urcite v tom, tak bych si ani neudelala test, protoze mi to prislo nepravdepodobne...

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
via09
autor
23. led 2017

@ttm pravidelný cyklus mám už tak rok teď mi ovulace vychází na pár dní po ms, tak teď sem měla minimálně plodné , jinak děkuju za info😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru