Praskl kondom, sperma na pochvě. Mohla jsem otěhotnět?

valeeerie
5. led 2015

Ahoj,zaregistrovala sem se tu jen kvuli jedne otazce.vim ze sem nepatri,ale jste tu vsechny moc mile, tak sem vas chtela poprosit o radu:/.. 31.12. mi zkoncila MS a 3.1. Jsem mela se svym pritelem sex,ale praskl nam kondom.rikal ze se neudelal uplne do me,ale citila sem,jak mi to tece po pyskach.myslite ze mohu byt tehotna? Antikoncepci neberu..hrozne se bojim ze tehotna budu:(((..nevim jak bych potom dodelala skolu :(...

tarra27
5. led 2015

@valeeerie jak dlouho mas MS? Pokud to bylo od prvního dne 11dni,pravděpodobnost je velká....

valeeerie
autor
5. led 2015

@tarra27 MS sem mela od 27.12

lucina90
5. led 2015

Já myslím, že zas tak velká šance na těhotenství není

ettie
5. led 2015

tabletka po by ešte možno zabrala, či? 😉

tarra27
5. led 2015

@valeeerie to si myslím, ze těhotná nebudeš. 7.den cyklu....pokud mas MS 28 dnu a ne zkracenou např 22 tak si myslím, ze to bude vpohode.

valeeerie
autor
5. led 2015

Posledni tri mesice mam MS vzdycky od 27. do 31. nebo do 1....takze myslite ze by to mohlo byt dobre?

tarra27
5. led 2015

@valeeerie myslím,ze těhotná nebudeš ....

valeeerie
autor
5. led 2015

Fuuu.. dekuju moc 😵

daisyjane
5. led 2015

@valeeerie no sla bych si zitra jeste pro pilulku po, nektera se muze brat az tusim paty den po styku.. jistota je lepsi nez jit pak na potrat.. coz je velky zasah pro telo i pro dusi. Dle popisu cyklu to nevypada na otehotneni, ale kazdy ma ovulku jinak a spermie mohou prezit i nekolik dni. Poznas ovulaci na sobe? Pobolivani v podbrisku, vytok podobny vajecnemu bilku atd.?

nonacek
5. led 2015

@valeeerie záleží kdy mas ovulaci...
ale samozřejmne ,ze otěhotnět můžeš i z mala spermatu 😀
test ni tak za 14 dni , a uvidíš.
Přeji ti ať to dopadne tak jak si prejes😉😉😉✌
třeba Já mela cyklus 28 dni a ovulku jsem mela potvrzenou 10 den cyklu Ginekologem. holt tělo si dela co chce😉

dorinek
5. led 2015

@valeeerie - můžeš otěhotnět. Neriskovala bych to. Já otěhotněla poprvé 9 den a podruhé 8 den cyklu. Spermie v tobě mohou ještě den, dva žít.A pokud to nechcete, tak si zítra dojdi k doktorovi pro pilulku. Do 24 hodin po styku se to ještě dá lehce zachránit. 😉

valeeerie
autor
5. led 2015

@dorinek ale zitra uz to budou 3 dny,to se da taky este zachranit? Ta pilulka se asi neda koupit v lekarne ze?://..

nonacek
5. led 2015

@valeeerie da se koupit v lékárně bez receptu✌

valeeerie
autor
5. led 2015

@nonacek fakt? A jak se to jmenuje? Priblizna cena?

crawler
5. led 2015

V tuto dobu je to ještě hodně nepravděpodobné, že bys otěhotněla - resp. musela bys mít hodně krátké cykly - pokud máš cca 28dnové, tak většinou se dá otěhotnět cca v té polovině

blecha94
5. led 2015

Ahoj.

Ovulace je ošemetná, každá ji máme jinak a pokud se neděláš ovulační testy, nemůžeš si být jistá. Pro pilulku si do lékárny zajdi, ale není samospásná, zvlášť po takové době. Já v červnu otěhotněla i přes Postinor, který jsem užila po 20 hodinách od styku. Takže se pak dál hlídej. Není to 100%. Hodně štěstí.

nonacek
5. led 2015

@valeeerie to nevím,nikdy sem to ne kupovala,ale vím,ze jsou běžně dostupne
ale myslím že cena je nak 700kc
ale tři dny se my zdají už moc,nevim

valeeerie
autor
5. led 2015

Ahaa:/ ...no, tak budu doufat no :/

nonacek
5. led 2015

@valeeerie hele třeba tehu nebudez,to by fakt byla náhoda,,,držím ti✌

1velrybka
5. led 2015

@valeeerie No těžko říct....já otěhotněla cca 3 dny po skončení menstruace, tzn. 8. - 10. den cyklu (nevím přesně) - ale teda plánovaně a po 10 měsících snažení.

marecek4
5. led 2015

stojí přes 600 a bere se do 72 hodin po styku-víc řeknou v každé lékárně a já bych asi mazala i do pohotovostní,onehdá něco podobného řešila kamarádčina dcerka,jen tam šli hned-jinak já bezpečně otěhotním ihned po menstruaci-jak říkaj holky,každá jsem jinak nastavená

kvakuska
5. led 2015

@valeeerie celý život mám cyklus 28 dní, přitom ovulaci mám 9-10 den, takže délka cyklu není rozhodující a ano, otěhotnět z toho můžeš, náhoda je blbec ... radím poradit se co nejdřív s lékařem 😠

valeeerie
autor
5. led 2015

@nonacek doufejme..zitra skocim do te lekarny, a doufaaam teda!!..jako kdyby se udelal uplne do me, tak nereknu..ale my vlastne ani nevime ..tak preventivne si vemu tu pilulku a snad to bude dobry. 😒

valeeerie
autor
5. led 2015

Eště se chci zeptat, nemuzu to nikde totiž najit.. na kalhotkách mívám ted takovou zvláštně vypadající věc :D .. nikdy před tim sem to nějak neřešila,ale ted jak sem se zacla hrozne pozorovat sem si toho všimla..je to takovej bílej průhlednej sliz a v tom sou eště bílé čárky..nevíte co to je?? 😲

morgaine
5. led 2015

No tak to jseš těhotná! 😕 😀 Néé, možná máš nějakou kvasinkovou infekci,ne? 😝

valeeerie
autor
5. led 2015

Co to může být když me to bolí na místech kde jsou ty červené tečky?:O

amazonka.k
5. led 2015

Tak máš zrovna ovulaci, čili bych nedoporučovala dělat opět podobné akce dnes a v následujících několika dnech 😀

amazonka.k
5. led 2015

A ještě bych se začala modlit, aby to tam ty mršky od té doby nepřežily 😀

valeeerie
autor
5. led 2015

@amazonka.k myslíš že by to mohla zítra zachránit ta pilulka? ☹

nonacek
6. led 2015

@valeeerie také myslím,ze mas ovu,hlavně aby tam fakt nepřežila nějaka spermie ...... 🍼
přečte jse na vse v lékárně.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru