Praskl kondom, sperma na pochvě. Mohla jsem otěhotnět?

valeeerie
5. led 2015

Ahoj,zaregistrovala sem se tu jen kvuli jedne otazce.vim ze sem nepatri,ale jste tu vsechny moc mile, tak sem vas chtela poprosit o radu:/.. 31.12. mi zkoncila MS a 3.1. Jsem mela se svym pritelem sex,ale praskl nam kondom.rikal ze se neudelal uplne do me,ale citila sem,jak mi to tece po pyskach.myslite ze mohu byt tehotna? Antikoncepci neberu..hrozne se bojim ze tehotna budu:(((..nevim jak bych potom dodelala skolu :(...

amazonka.k
6. led 2015

@valeeerie Myslím, že na pilulku, kterou máš na mysli už je docela pozdě...

dorinek
6. led 2015

@valeeerie - ztrácíš tady zbytečně čas hledáním informací. Už jsi měla být dávno u doktora, ten by ti jistě všechno vysvětlil. Jestli se to dá koupit v lékárně nevím, já to měla na předpis od doktora. Ale může se to samozřejmě každým rokem měnit....

aklin
6. led 2015

@valeeerie z toho co jsem přečetla, tak můžeš otěhotnět. Spermie přežívají až dva dny. Raději si zajdi pro pilulku po. 🙂

valeeerie
autor
6. led 2015

Achjo:( uz je asi pozde

ruze36
6. led 2015

Dobrý večer,,, mo huse táké optat?Bila sem u paní doktorky že se mi spozdila MS, o měsíc.prohllídla mě a píchla mi vyvolávačku.. po 6dnech sem MS dostala bolestivou, bila sem unavená a bolelo mě vše..Ms mi trvala od 4prosine skončila mi až 2.ledna. samozdřejmě jsme si nedávali pozor.Ale včera sem stěhovala křeslo v podbříšku sem měla zabolení..Když to odeznělo tak sem si skontrolovala děložní čípek, tvdrdej 2 cm a uzavřenej.Krom toho že včera sem měla hnědočervený výtok dneska jen hnědé špinění...Nevíte co to je

valeeerie
autor
6. led 2015

Myslíte že tomu můžu trochu věřit?

kvakuska
6. led 2015

@valeeerie nemůžeš tomu věřit, tělo je živý organismus a nechová se podle tabulek ... každý den, který tady zbytečně prokecáš, se zvyšuje šance na to, že případně oplodněné vajíčko se uhnízdí v děloze a budeš těhotná ... promiň, ale začínám mít pocit, že si z nás děláš srandu 😠

magdalenax
6. led 2015

Mám pocit, že jsem podobnou otázku četla na jiných serveru a že si zakladatelka dotazu dělá tak trošku legraci. Pokud budu mít podezření na nechtěné těhotenství, zařídím se podle toho a nemusím se dotazovat a dávat na čas, který je vlastně dost zásadním. Toť můj názor

valeeerie
autor
6. led 2015

@kvakuska @magdalenax ..já to řeším..jenom nemám moc možností..tu pilulku sem si nemohla koupit,protože mi eště není 16..atd.atd...uz to tady asi řešit nebudu,ale moc vám děkuju za rady a povzbuzení)))

magdalenax
6. led 2015

@valeeerie v tom případě se na mne nezlob, ale Ty, jak je vidět, nejsi ještě zralá postarat se sama o sebe v rámci možností a hlavně dozorem rodiny. Pokud Ti není, jak píšeš ještě 16, budou do situace vtaženi i rodiče a věř, žes jim větší dárek dát nemohla. - vycházím z toho, co jsi napsala

valeeerie
autor
6. led 2015

@magdalenax ..no,ja vím..:"(

valik
6. led 2015

@valeeerie Neplaš a zajdi si k doktorovi.... 😉

valeeerie
autor
6. led 2015

@valik Ja nemuzu:(

valik
6. led 2015

@valeeerie Proč ne???

magdalenax
6. led 2015

@valeeerie Když si uměla souložit, tak umíš jít i k doktorovi

irca86
6. led 2015

tady si z nás někdo dělá prcku.... 😅

valeeerie
autor
6. led 2015

@valik protoze by z toho byl prusvih...sem hrozne blba..kdyz nebudu tehotna tak prisaham ze budu ta nejhodnejsi a s nekym se vyspim az budu chtit dite!!..

valik
6. led 2015

@valeeerie Nespíš nebudeš, ale to si ještě pár dnů budeš muset počkat na těhotenský test. Nechápu ale, proč bys nemohla k lékaři...

irca86
6. led 2015

😅 protože by byl z toho průšvih? Boha jeho....
ta nejhodnější a s někým se vyspíš až budeš chtít dítě? 😅

1) lékař musí zachovat lékařské tajemství
2) pokud nejsi těhotná, budeš aspoň v klidu
3) pokud jsi a bude potřeba provést interrupci - tak čím dříve tím lépe.... jak pro tělo i pro peněženku
4) vem zbytek rozumu do hrsti a zvol vhodný způsob antikoncepce

valeeerie
autor
6. led 2015

@valik ...myslis ze nebudu?:O..on muj kluk rikal,ze se fakt neudelal uplne do me,ze kdyby jo,tak jen na kraj..ale i to muze stect..jen by me zajimalo proc me furt boli bricho, a kdyz na to myslim tak me picha i na tech mistech jak sem ukazovala na tom obrazku....proc nemuzu k lekari,to nemuzu rict:(..

magdalenax
6. led 2015

@irca86 Lékař musí zachovat lékařské tajemství - to ano, ale ne, pokud je slečna pod zákonem, tam je naopak ohlašovací povinnost

irca86
6. led 2015

@magdalenax to ano, ale nevěřím tomu, že by lékař okamžitě zvedal telefon a ohlašoval.... i lékaři jsou lidi

irca86
6. led 2015

@valeeerie to nemůžu říct.... 😅

tak neříkej, konej a neseď tady na foru

magdalenax
6. led 2015

@irca86 to už je jedno, zda hned, ale je pod zákonem, takže víc snad psát nemusím

valik
6. led 2015

@valeeerie Co já myslím je nepodstatné. Riziko otěhotnění tu určitě je. Ale mnoho žen takovou nejistotu zažije a většinou z toho těhotenství není... 😉 Pokud nemůžeš k lékaři, protože jsi pod zákonem, tak to je teda nepříjemné. Třeba toto bude pro tebe ponaučením a budeš zodpovědnější...

valeeerie
autor
6. led 2015

@valik no..nemuzu no:( ...hrozne se modlim aby to bylo dobry. Budu zodpovednejsi! Tenhle stres mi za to nestoji..:(...

irca86
6. led 2015

@magdalenax ano, o tom žádná.

magdalenax
6. led 2015

@irca86 stejně mám pořád pocit, že si z nás utahuje, Ty ne?

valeeerie
autor
6. led 2015

@magdalenax @irca86 prisaham ze rikam pravdu!:/

irca86
6. led 2015

jasně že jo... a dobře se baví 😅
Snad kromě pobavení našla i pár užitečných informací 😎

pokud to není nějaký chlap 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru