• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Otěhotněla některá z vás při užívání Pharmatexu?

25. října 2016 
@snezenka123 Ahojky ano používali jsme vaginální krém cca rok . po vynechání menstruace jsem dnes navštívíla lékaře. Potvrdil mou domněnku . Že jsem otěhotněla.
10. čer 2014 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@tuturututu že jsou dny neplodné, se pozná spolehlivě tak, že proběhla ovulace, takže pokud jsou tvoje cykly anovulační, nemůžeš si být nikdy jistá. Pokud by ale ovulace proběhla, chránit se nemusíš
23. kvě 2015 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
12. črc 2015 v 15:44 • violetka123
Ahoj,ja pouzivala rok.Cely rok super..Ted po roce jsem tehotna,cekame treti...Takze zvazujeme zda pujdu na interupci,nebo ne...Takze za me pozor na to...
20. led ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
To mne mrzí...zvazuju tuto atk kombinovat s přerušováním... To by mohlo být cajk ne...
@lusinka855522
25. led v 00:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “prodej”
26. led v 16:12 • raduzs
Ahoj. Ozivuji diskuzi. Je zde nekdo dalsi kdo po pharmatexu otehotnel? Pouzivame ho kratce, ale bez prerusovani. Miminko by nijak nevadilo, ale preci jen jsem zvedava. Nemuzu mit prasky a telisko me desi tak proto tato antikoncepce. Jeste by me zajimali zda jste vzdy dodrzeli tiptop pribalovy letak.
19. únor v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, já mám s Pharmatexem dobré zkušenosti, s jedním partnerem v kombinaci s přerušovanou souloží skoro tři roky pohoda, s dalším partnerem zase s přerušovanou skoro rok ok, pak jsem to jednou riskla bez pharmatexu (jen přerušovanou, pharma nebyl po ruce) a čekáme. Mohla to být samozřejmě náhoda, ale spíš bych řekla, že pharma je spolehlivější než přerušovaná. Používali jsme krém i globule, na střídačku.
14. bře v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Začínáme o pharmatexu s manželem uvažovat, v srpnu mi bude končit Mirena, další asi nechci, ale otěhotnět ještě také ne, přerušovaný styk manželovi nevadí, mě trochu ano, kondom zase nechce on,HA rozhodně ne...takže asi ten pharmatex...snad nás nebude pálit nebo tak...nejradši bych se vyprdla na jakoukoliv antikoncepci, ale zase hned otěhotnět nemůžu, tak nějaká ochrana asi být musi...kdyby to měl člověk napsaný na čele, jestli do toho spadn hned, nebo za rok :slight_smile: :slight_smile:
25. bře ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klara_vit.
Ahoj ja z vlastní zkušenosti doporučuju víc globule u toho kremu jsme si nikdy nebyla moc jista davkovánim. Mala nepřijemnost je že ta globule se musí zavest chvili před…
27. bře ve 23:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky:relieved: Chci se zeptat , jestli bude Pharmatex globule fungovat i v Plodných dnech či ovulace atd... ( samozřejmně kombinovat s kondomem ) . Neotěhotním z toho ??
18. říj ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendy_t V neplodných dnech člověk antikoncepci nepotřebuje, čili ano, funguje i v plodných dnech.
18. říj ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendy_t používali jsme rok a půl krém a neotěhotněla jsem:slight_smile:
18. říj ve 23:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenka3p takže ono to funguje kdykoliv ???
19. říj v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendy_t No jasně, od čeho by to byla antikoncepce, kdyby fungovala jenom v neplodné dny?
19. říj ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
ahojky, my teda používáme s manželem krém a v pohodě, i v plodné dny a bez kondomu. Prostě naplno....no teď po dlouhé době jsem si šla krém zase koupit no a paní lékárnice teda na mě vybafla, že abch na to určitě nespoléhala, jako na anitkoncepci, že to snižuje otěhotnění,ale nezabraní úplně.
Schválně jsem si přečetla letáček,kde vážně píšou, že "výrazně snižuje šanci na otěhotnění a šance se zvyšuje na dodržení jim stanovených podmínek..."
Ptala jsem se na to svého gynekologa, ke kterému chodím krátce, a on mi řekl, že když budu dodržovat ty jejich postupy, tak to funguje..můj bývalý gynekolog byl jiného názoru..krém mi nedoporučil, spíš mi chtěl hned nacpat prášky a nebo tělísko:-/
Používáme ten krém, je pravda, že teda stále hodně kojím dcerku i v noci a přes den, ale neotěhotněla jsem :wink:
25. říj ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek