Sesunutý kondom. Koupit tabletku nebo není potřeba?

11. dub 2022

Mala som s priateľom chranený styk ale zišiel nam dole kondóm. Hneď ako sme si to všimli sme prestali, priateľ vo mne bol asi 2 minúty a nato nam ten kondom zišiel dokonca ani neejakuoval. Mam 25 deň cyklu a menzes by mal prísť o 6 dní. Mam si ráno ísť kúpy tabletku po alebo netreba?

teryem
12. dub 2022

Myslím, že určitě není potřeba ☺ to by musela být mega náhoda a tvůj partner by musel mít kapičky lásky o rychlosti F1.. Neboj😊

leniczka23
12. dub 2022

Neee, bude to ok, neboj. Ale oceňuji velmi tvojí zodpovědnost.

cherie24
12. dub 2022

Já to řešila provedením ovulačního testu. Ale ex ho tam "ztratil" až po. Každopádně ovulace se mi posunula o 2 týdny, po pozitivním testu jsem si běžela pro prášek po. Jen tak pro jistotu jsem si taky žádné svinstvo brát nechtěla. A stejně z toho mám dcerku. 😄 Z těch 2 minut bez ejakulace bych se nehroutila. Pokud si chceš být jistější, můžeš zkusit ten ovu test, není ovulace = není miminko.

mydlova
12. dub 2022

@cherie24 ovulační test je pozitivní den nebo dva před ovulaci 😀 v den ovulace je negativní 😂 takže celkem je blbost dělat ovulační test 😀

autor
12. dub 2022

@cherie24 ovulačný test je negatívny, ovulaciu som už mala ale tabletku som si pre istotu dala

cherie24
12. dub 2022

@mydlova to ano, ale spermie si tam snad umí počkat ne? 😉

helen_h
12. dub 2022

Jestli čekáš menses za 6 dní a cyklus míváš tak nějak pravidelný, tak to je naprosto ok, také dle metody (ne)plodných dní se ten poslední týden před menses může vyvádět naostro ;) (respektive od 8. dne po ovulaci)

autor
16. dub 2022

Dostala som dnes menštruáciu ale je dosť slabá, čiže to asi je z tej tabletky. Či aj napriek tomu všetkému som mohla ostať tehotna?